چطور یک اقامت ارزان را در هتل های شیراز تجربه کنیم؟

در مورد شیراز و زیبایی های آن بسیار گفته شده است؛ از بهارنارنج های خوش عطر و رنگ آن تا باغ های بهشتی اش. حالا دیگر همه می دانند که کوچه پس کوچه های شیراز را در بهار باید گَز کرد و روایت های تاریخی اش را از زبان ارگ کریم خان، مجموعه وکیل و مسجد نصیرالملک شنید. اما همه هم دنبال اقامت در هتل های لوکسی چون هتل چمران یا هتل بزرگ شیراز نیستند. برای برخی اقامت ارزان در شیراز یعنی قرار است بیشتر پول خود را صرف گشت و گذار کنید. چطور می توانید یک اقامت اقتصادی را تجربه کنید؟ در مطلب چطور یک اقامت ارزان را در هتل های شیراز تجربه کنیم، جااینجاس پاسخ شما را داده است.

فصل خلوت را برای سفر به شیراز انتخاب کنید

قدم اول برای یک اقامت ارزان، انتخاب زمان مناسب رزرو هتل در شیراز است. اگر می خواهید شیراز را فقط در بهار به ویژه ایام عید ببینید، باید فکر قیمت بالای هتل ها را هم بکنید. از آنجایی که این شهر در بهار مهمان های بیشتری دارد، قیمت هتل ها هم بالاتر می رود. به ویژه در اردیبهشت ماه که هم وصف بهارنارنج ها مسافران را به شهر می کشاند و هم روز بزرگداشت سعدی؛ با بیشترین قیمت مواجه خواهید شد. به طور خلاصه تجربه یک اقامت ارزان در اقامتگاه های شیراز در پاییز و زمستان محتمل تر است تا بهار و تابستان.

به هتل های کم ستاره تر فکر کنید

تعداد ستاره کمتر به این معنی نیست که قرار است از امکانات رفاهی بی بهره باشید. تتنوع هتل ها در شیراز آنقدر هست که بتواند هر مسافری با هر بودجه ای را راضی کند. پیشتر ارزان ترین هتل های شیراز را به شما معرفی کرده ایم. می توانید از این مطلب کمک بگیرید. علاوه بر این در معرفی بهترین هتل های شیراز از نظر مسافران، می توانید نام هتل های محبوب و اقتصادی را هم ببینید. 


بیشتر بخوانید:
پنجره های کدام هتل شیراز به ارگ کریم خان باز می شوند؟
با امکانات تفریحی، سلامتی و پذیرایی بلندترین هتل شیراز آشنا شوید
راهنمای سفر به شیراز؛ 6 نکته مهم که نباید فراموش کنید
اقامت در یک هتل لوکس بر فراز کوه های شیراز چه حسی دارد؟


موقعیت مکانی هتل ها را فراموش نکنید

شیراز شهر بزرگی است و در هر چهار گوشه آن هتل دیده می شود. اما نکته مهمی که باید هنگام رزرو هتل در شیراز به آن توجه کنید، فاصله آن تا مکان های مهم شهر است. البته این موضوع به هدف و نحوه سفر شما هم بستگی دارد. مثلا اگر با هواپیما به شیراز آمده اید، انتخاب هتلی که ترانسفر فرودگاهی دارد، یک گزینه مطلوب است، اما تنها راه نیست. می توانید یکی از 6 هتل نزدیک به فرودگاه شهید دستغیب شیراز را رزرو کنید. در اینصورت مسافت کمتری تا فرودگاه پیش روی شما است.

برای اینکه فاصله هتل تا مکان مورد نظرتان را بدانید، این امکان را دارید که هنگام رزرو هتل، از فیلتر آدرس استفاده کنید. راه دیگر توجه به فاصله هتل تا مکان های مهم است که در صفحه ویژه هر هتل آورده شده است. علاوه بر اینها در مطلب مهم ترین و جامع ترین نکات رزرو هتل در شیراز، نزدیک ترین هتل ها به جاذبه های شهر را برایتان فهرست کرده ایم. بیشتر این هتل ها در مرکز شهر قرار داشته و از نظر قیمت نیز مقرون به صرفه هستند.

از یک سایت معتبر هتل خود را رزرو کنید

با توجه به اینکه این روزها رزرو آنلاین هتل جای خود را در میان مسافران باز کرده، انتخاب یک سایت معتبر اهمیت زیادی دارد. شما باید این امکان را داشته باشید که هتل ها را با بیشترین تخفیف و کمترین قیمت رزرو کنید. به علاوه تنوع هتل ها نیز به شما اجازه می دهد که با توجه به بودجه خود هتل های سه ستاره، هتل های ارزان یا هتل آپارتمان ها را انتخاب کنید. جااینجاس در صفحه رزرو هتل در شیراز بیش از 30 هتل را برای شما گردآوری کرده است. 

از این میان شما با استفاده از فیلتر قیمت یا ستاره، به هتل مورد نظرتان نزدیک خواهید شد. در پایین صفحه نیز هتل های سنتی شیراز، هتل های لوکس شیراز و هتل های شیراز با قیمت مناسب دسته بندی شده اند. از این صفحات هم می توانید برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد