6 هتل ارزان تهران که به نمایشگاه بین المللی نزدیک هستند

تهران هر ساله و با برگزاری نمایشگاه های متعدد میزبان مسافرانی می شود که برای بازدید از آن به پایتخت می آیند. صرف نظر از آنهایی که اقامت در هتل های لوکس تهران را ترجیح می دهند، هستند کسانی که برای یک اقامت دو سه روزه به دنبال یک هتل ارزان قیمت در تهران هستند. البته هتلی که به نمایشگاه نزدیک باشد و قرار نباشد نیمی از وقت خود را در ترافیک خیابان های تهران تلف کنید. اگر شما هم با هدف پیدا کردن یک هتل ارزان و نزدیک به نمایشگاه دست به رزرو هتل در تهران می زنید، جااینجاس شما را به خواندن این مطلب دعوت می کند.

هتل بلوط 

همانطور که می دانید نمایشگاه بین المللی تهران در بزرگراه چمران جنوب به شمال و بعد از پل یادگار امام قرار گرفته است. نزدیک ترین هتل ارزان به این مکان هتل بلوط است؛ یک هتل سه ستاره که در ولنجک و خیابان یمن قرار گرفته است. بنابراین شما می توانید با ماشین از طریق بلوار رشیدالدین فضل الله و خیابان یمن، 3 دقیقه ای به نمایشگاه برسید. یک راه دیگر برای آنها که اهل مترو هستند، این است که سوار متروی ایستگاه تجریش شده در ایستگاه مترو شهید حقانی پیاده شوید و با تاکسی خود را به نمایشگاه برسانید.

بلوطِ سه ستاره اتاق های دوتخته و سه تخته دارد و یکی از هتل های نوساز تهران به شمار می رود که در سال 1395 افتتاح شده است. علاوه بر امکانات عمومی مثل پارکینگ، در اتاق ها هم تلویزیون، یخچال، سرویس بهداشتی فرنگی و صندوق امانات مهیا شده است.

هتل دیاموند

بالاتر از چهارراه پارک وی در خیابان فرشته یک هتل سه ستاره دیگر واقع شده که به نمایشگاه نزدیک است. هتل دیاموند که از طریق بزرگراه چمران و بزرگراه مقدس اردبیلی در عرض 11 دقیقه به نمایشگاه بین المللی می رسد. البته یک مسیر دیگر که کمی طولانی تر است، خیابان ثارالله با 17 دقیقه مسافت است. اگر با استفاده از مترو مشکلی ندارید، خود را به ایستگاه مترو قیطریه برسانید، در ایستگاه مترو حقانی پیاده شوید و از آنجا با تاکسی به نمایشگاه بروید.

دیاموند هم برای آنها که به اقامت ارزان در تهران فکر می کنند، گزینه مناسبی است. تنوع اتاق های هتل بسیار زیاد بوده و امکانات آنها نیز کامل است. از آن جمله می توان به روم سرویس، صندوق امانات، سیستم تهویه مطبوع و نیز رستوران با غذاهای ایرانی و فرنگی، کافی شاپ و حتی سونا و جکوزی اشاره کرد.

هتل پاریز

هتل پاریز یک هتل سه ستاره در جردن است که بین میرداماد و ظفر واقع شده است. از این هتل شما می توانید در مدت  11 دقیقه از طریق بزرگراه مدرس به نمایشگاه بین المللی برسید. پاریز سوئیت های متنوعی از یک تخته تا دوتخته و رویال دارد که به امکاناتی مانند اینترنت، تلویزیون، یخچال، سیستم تهویه مطبوع و صندوق امانات مجهز هستند. ضمن اینکه دسترسی به خدماتی مانند کافی شاپ، رستوران، سلن بدنسازی و تاکسی سرویس هم برای مهمان ها مهیا شده است.

هتل آراد 

اگر قصد رزرو هتل در تهران را دارید و به یک اقامتگاه ارزان و نزدیک به نمایشگاه فکر می کنید، هتل آراد را از قلم نیندازید. این هتل یک ستاره در ابتدای خیابان شهید مطهری، خیابان لارستان قرار گرفته است. در مدت 19 دقیقه شما می توانید با ماشین و از راه بزرگراه مدرس از هتل به نمایشگاه بین المللی تهران برسید. البته راه دیگر این است که سوار ایستگاه متروی شهید مفتح شده، در مترو شهید حقانی پیاده شده و از آنجا با تاکسی راهی مقصد شوید.

آراد واحدهای خود را در قالب اتاق های یک تخته تا پنج تخته جدید و قدیم به مسافران عرضه می کند. می توانید در این اتاق ها به صبحانه، روم سرویس، سرویس بهداشتی فرنگی، یخچال، اینترنت و سرویس بهداشتی فرنگی دسترسی داشته باشید. ضمن اینکه از خدماتی مانند پارکینگ، تاکسی سرویس و رستوران کوچک هتل هم استفاده کنید.


بیشتر بخوانید:

کدام هتل های تهران به فرودگاه مهرآباد نزدیک ترند؟
چگونه در هتل های ارزان تهران، بهترین اقامت را داشته باشیم؟
بهترین هتل های تهران برای سفرهای کاری کدامند؟
با این اطلاعات جامع و کاربردی، در تهران هتل رزرو کنید


هتل پامچال

هتل پامچال سه ستاره از دیگر هتل های ارزان نزدیک به نمایشگاه بین المللی تهران است که در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی قرار گرفته است. از هتل تا نمایشگاه با ماشین و از طریق بزرگراه مدرس، 21 دقیقه راه است. شما همچنین می توانید سوار مترو هفت تیر شده، در ایستگاه شهید حقانی پیاده شده و از آنجا با تاکسی راهی مقصد شوید.

این هتل سه ستاره در سال 84 ساخته و در سال94 هم بازسازی شده و اتاق های یک و دوتخته به اضافه سوئیت های سه تخته دارد. به نسبت امکانات هتل که شامل یخچال، تلویزیون با آنتن مرکزی، مینی بار، اینترنت، رستوران، ترانسفر  و پارکینگ می شود، پامچال را می توان یک هتل با قیمت مناسب در تهران به شمار آورد.

هتل اورین

مطلب 6 هتل ارزان تهران که به نمایشگاه بین المللی نزدیک هستند را با یک هتل دوستاره در میدان انقلاب خیابان، کارگر شمالی خاتمه می دهیم: هتل اورین که از آن با عبور از بزرگراه چمران در مدت 22 دقیقه به نمایشگاه تهران می رسید. اگر می خواهید مسیر را با مترو طی کنید، به ایستگاه مترو ولیعصر رفته و در ایستگاه بهشتی خط عوض کنید. سوار خط تجریش که شوید باید در ایستگاه شهید حقانی پیاده شده و از آنجا به نمایشگاه بروید. اورین اتاق های یک تخته، دوتخته و سه تخته با امکاناتی مانند یخچال، تلفن، تلویزیون و صندوق امانات دارد. علاوه بر اینها شما در مجموعه هتل به خدماتی مانند رستوران و پارکینگ هم دسترسی خواهید داشت.

رزرو هتل تهران در جااینجاس

هتل هایی که در بالا از آنها نام بردیم را می توانید در جااینجاس رزرو کنید. رزرو هتل در این سایت، این مزیت را دارد که تمام اطلاعات لازم درباره هتل را می توانید بررسی کرده و بعد دست به انتخاب بزنید. علاوه بر این ما فیلترهای مختلفی را برای صرفه جویی در زمان و سهولت کار در اختیار شما قرار داده ایم. یعنی اولویت شما قیمت باشد، موقعیت مکانی یا نوع هتل با کمک این امکانات پیشرفته جستجو نتایج نمایش بر اساس آنها به شما نشان داده خواهند شد. توصیه می کنیم پیش از هر انتخابی، نظرات کاربران در مورد اقامتشان در هتل را بخوانید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد