پنج سئوالی که مسافران در مورد هتل های شیراز می پرسند

شیراز از آن شهرهایی است که هم میزبانی مسافران داخلی را می کند و هم پذیرای مهمانان مشتاق خارجی است. تعداد و تنوع اقامتگاه ها در این شهر دیدنی هم به اندازه ای هست که بتواند رضایت این حجم از بازدیدکننده را جلب کند. اما مهمان هایی که با قصد اقامت در یکی از هتل های شیراز، به سراغ رزرو آنلاین هتل می روند؛ عمدتا دنبال چه هستند؟ به خصوص اینکه بسیاری از سایت های گردشگری خارجی معروف مانند تریپ ادوایزر(tripadvisor) هم مرجع خوبی برای مسافران به شمار می روند. در این مطلب جااینجاس به سراغ سئوال هایی رفته که گردشگران شیراز در مورد هتل های این شهر می پرسند. 

کدام هتل های شیراز بهترین اسپا را دارند؟

به نظر می رسد داشتن اسپا و خدمات ماساژ از جمله امکاناتی باشد که مهمانان شیراز در جستجوی آن باشند. به همین خاطر هم امروزه هتل های بیشتری تلاش می کنند تا این خدمات را به مشتریانشان ارائه دهند. اما از میان هتل های این شهر محبوب؛ هتل زندیه، هتل بزرگ و هتل الیزه اقامتگاه هایی هستند که مهمان ها از تجربه اسپا در آنها رضایت زیادی داشته اند.

البته علاوه بر هتل های بالا، هتل های دیگری مانند هتل بین الحرمین، هتل جهان نما، خانه تاریخی ستایش و بوتیک هتل ایران مهر نیز به چنین امکانی مجهز هستند. اما آنچه مسافران شیراز در طلب آن بوده اند؛ در هتل هایی بوده که از آنها نام بردیم.

بهترین هتل ها برای اقامت خانوادگی در شیراز کدامند؟

مسافران معتقدند که هتل کریم خان، هتل هما و الیزه شیراز گزینه های مطلوبی برای یک اقامت خانوادگی در شیراز هستند. برای مثال الیزه اتاق های کانکت چهارتخته با قابلیت اضافه کردن یه تخت دیگر را هم دارد. کریم خان نیز اتاق های سه تخته و هما هم سوئیت های جنرال بزرگی دارند. ضمن اینکه این هتل ها صبحانه و پارکینگ رایگان، سونا و تفریحاتی هم برای کودکان در اختیار مهمان های خود قرار می دهند.

بهترین هتل های رومانتیک شیراز کدامند؟

اگر شما هم می خواهید یک سفر عاشقانه به شیراز داشته باشید و با یک اقامت عاشقانه و رمانتیک آن را کامل کنید، بهتر است هتل هایی انتخاب کنید که چنین حسی را به شما القا می کنند. مسافران فکر می کنند هتل پرسپولیس و نیز هتل های زندیه و بین الحرمین می توانند اقامت عاشقانه ای را برای شما تدارک ببینند. برای نمونه سوئیت ماه عسل زندیه علاوه بر امکاناتی مانند روم سرویس، چای ساز و مینی بار؛ میوه، گل، شیرینی، کیک و تزئینات ویژه ماه عسل برای زوج های جوان مهیا می کند.


خواندن این مطالب را فراموش نکنید!
نزدیک ترین هتل ها به جاذبه های گردشگری شیراز کدامند؟
چطور یک اقامت ارزان را در هتل های شیراز تجربه کنیم؟
مهم ترین و جامع ترین نکات رزرو هتل در شیراز


بهترین هتل های پنج ستاره شیراز کدامند؟

یکی دیگر از سئوالاتی که گردشگران شیراز در پی دانستن پاسخ آن هستند، بهترین و محبوب ترین هتل های 5 ستاره شیراز است. برای آنها که خواهان اقامت لوکس هستند و قیمت هتل در شیراز برایشان در اولویت قرار ندارد؛ هتل های هما و بزرگ در کنار هتل چمران می توانند گزینه های مناسبی باشند. همه این هتل ها علاوه بر داشتن استخر و باشگاه ورزشی، صبحانه و پارکینگ رایگان و رستوران، سیستم تهویه مطبوع؛ به فرودگاه شیراز هم نزدیک بوده و از امکانات ویژه ای چون ویلچر برای معلولان برخوردار هستند. برای آشنایی بیشتر با هتل های چمران و بزرگ، خواندن مطالب زیر می تواند مفید باشد:
با امکانات تفریحی، سلامتی و پذیرایی بلندترین هتل شیراز آشنا شوید
اقامت در یک هتل لوکس بر فراز کوه های شیراز چه حسی دارد؟

کدام هتل ها در شیراز بهترین استخر را دارند؟

مقاله پنج سئوالی که مسافران در مورد هتل های شیراز می پرسند را با یک سئوال دیگر خاتمه می دهیم. کم نیستند مسافرانی که به دنبال آن دسته از اقامتگاه های شیراز هستند که یک استخر تمام و کمال داشته باشد. به نظر می رسد چند هتل در میان هتل های شهر باشند که بیش از همه توانسته اند رضایت مهمان ها را جلب کنند: هتل های زندیه، بزرگ و الیزه. این دو هتل پنج ستاره به اضافه هتل چهارستاره الیزه علاوه بر استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی و اتاق ماساژ  هم دارند.


مقالات مرتبط دیگر:
6 هتل نزدیک به فرودگاه شهید دستغیب شیراز
ارزان ترین هتل های شیراز
بهترین هتل های شیراز از نظر مسافران


چگونه در شیراز هتل رزرو کنیم؟

گزینه‌های اقامتی شما در سفر به شیراز اصلاً کم نیستند. کافیست خودتان را برای انتخاب از بین آنها آماده کنید. رزرو هتل در شیراز شامل گزینه‌های 5 ستاره‌ی لوکس، هتل های سنتی شیراز، هتل آپارتمان، خانه‌های تاریخی، هتل‌های اقتصادی و سوئیت و ویلا خواهد بود. برای رزرو یکی از این هتل ها کافیست تاریخ شروع و پایان سفرتان را در بالای همین صفحه وارد کنید و روی کلمه‌ی جستجو کلیک کنید. حالا نوبت شماست که مثل یک حرفه‌ای و با توجه به خواسته‌ها، سلیقه و بودجه‌تان دست به رزرو هتل بزنید. 

سقف بودجه‌تان را تعیین کنید؛ نوع هتل و البته دسته‌بندی مکان اقامتی موردنظرتان. حالا بهترین گزینه‌های ممکن پیش روی شما هستند. اگر می‌خواهید نتیجه بهتری از رزرو هتل شیراز بگیرید، حتماً به مشخصات و امکانات هتل موردنظرتان نیز دقت کنید. جدا از این موارد ما در صفحه رزرو هتل شیراز جااینجاس چند پیشنهاد دسته‌بندی‌شده نیز برایتان داریم تا کار از این هم راحت‌تر شود. سه پیشنهاد هتل های سنتی شیراز، هتل های لوکس شیراز و هتل های با قیمت مناسب در پایین همین صفحه شما را به خواسته‌تان نزدیک‌تر خواهند کرد.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد