هتل شایان یا هتل شایگان؛ قبل از رزرو مقایسه کنید!

کیش از جمله جاذبه های محبوب ایران است که تعداد هتل های پنج ستاره آن زیاد است. هر کدام از این هتل ها به دلایل مختلف در بین مهمانان کیش جای خود را باز کرده اند. از میان هتل های کیش دو هتل پنج ستاره شایان و شایگان که بسیاری آنها را به دلیل تشابه اسمی اشتباه می گیرند، طرفداران زیادی دارند. شاید شما هم دلتان بخواهد قبل از اینکه به سراغ رزرو یکی از این دو هتل بروید، امکانات و خدمات آنها را با هم مقایسه کنید. برای رسیدن به این هدف، مطلب حاضر را در جااینجاس بخوانید.

موقعیت مکانی و فاصله تا جاذبه های کیش

هتل شایان در میدان ساحل کیش قرار گرفته و از یک موقعیت مکانی عالی برخوردار است. نزدیکی به مراکز خرید یکی از مزیت های هتل است و رستوران های محبوب جزیره هم در اطراف هتل جا خوش کرده اند. اسکله قدیمی جزیره هم فقط 5 دقیقه با هتل فاصله دارد. در مورد هتل شایگان که در میدان پردیس جزیره قرار گرفته هم می توان از این موقعیت مکانی خوب سخن گفت. این هتل هم تا اسکله فاصله زیادی ندارد و بهترین مراکز خرید کیش و رستوران های آن از هتل دور نیستند. ضمن اینکه فاصله هر دو هتل تا فرودگاه کمتر از 10 دقیقه است. 

واحدهای اقامتی هتل شایان و شایگان

تنوع و تعداد بالای واحدها در هر دو هتل کیش را شاید بتوان دلیلی بر محبوبیت آنها دانست. شایان پنج ستاره 193 باب اتاق و سوئیت متنوع دارد که شامل اتاق های دوتخته رو به جزیره، اتاق های دوتخته رو به دریا، اتاق های سه تخته رو به جزیره و دریا،اتاق های دوبلکس چهارنفره و نیز سوئیت های ساحلی دو، سه و چهار نفره و ویلاهای ساحلی دوخوابه می شود. بنابراین برای کسانی که در جستجوی اقامت در کابانا یا همان ویلاهای ساحلی هستند، این هتل گزینه مناسبی است.

تعداد اتاق های شایگان پنج ستاره از شایان کمتر است؛ 130 واحد که شامل اتاق های دوتخته و سه تخته و نیز سوئیت های یکخوابه و دوخوابه می شود. در شایگان از ویلاهای ساحلی خبری نیست. از بعد ظرفیت اتاق ها هم باید بدانید که حداکثر گنجایش اتاق ها در شایان پنج نفر و در شایگان 4 نفر است.

رستوران ها و کافه های هتل

اگر در پی رزرو هتلی هستید که رستوران ها و کافه های آن بتوانند نظر شما را به خود جلب کنند، هم هتل شایگان و هم شایان به کار شما خواهند آمد. در هتل پارس شایان شما می توانید یکی از رستوران های سنتی، شمبلیر و فست فود هتل یا کافی شاپ های روباز و سرپوشیده را امتحان کنید. در شایگان نیز به همین میزان دست شما برای دریافت خدمات پذیرایی باز است. رستوران و فست فود شانی، یک چایخانه سنتی به نام صبا و سه کافی شاپ یکی با نمای دریا می توانند لذت واقعی غذا را به شما هدیه دهند.


مطالب بیشتر:
در سوئیت های این هتل، چشم در چشم ساحل کیش می شوید
قبل از رزرو هتل شایان کیش این مطلب را از دست ندهید!


خدمات و امکانات تفریحی

درست است که کیش پر از تفریح است، اما این روزها مسافران حتی در هتل خود هم به دنبال امکانات تفریحی هستند! با این حساب هم شایان و هم شایگان را می توانید هنگام رزرو هتل، مد نظر قرار دهید. در پارس شایان باشگاه بیلیارد، وایت بال، اسنوکر، فوتبال دستی، تنیس روی میز، دارت و دوچرخه سواری همه از تفریحاتی هستند که در هتل ارائه می شوند؛ البته استخر، سونا و ماساژ را هم به این خدمات اضافه کنید. 

در شایگان یک کلوپ سلامتی وجود دارد که در آن شما می توانید به استفاده از استخر سرپوشیده، سونا خشک و بخار، جکوزی و حوضچه آب سرد بپردازید. هتل همچنین برای علاقه مندان به ورزش یک باشگاه بدنسازی و یک باشگاه بیلیارد در نظر گرفته است. هر چند سایر تفریحات هتل شایان در این هتل به چشم نمی خورد.

قیمت واحدهای هتل

از هر چه بگذریم، سخن قیمت خوش تر است! همانطور که می دانید عوامل مختلفی بر قیمت هتل تأثیرگذار هستند که تعداد ستاره تنها یکی از آنها است. این یعنی نمی توانید انتظار داشته باشید دو هتل مورد نظر ما در این مقاله هر دو از قیمت یکسانی برخوردار باشند. برای مثال ارزان ترین واحدهای شایان سوئیت های ساحلی دو نفره آن هستند که قیمت یک شب اقامت در آنها در حدود 750 هزار تومان است. گران ترینِ آنها نیز سوئیت رویال های یکخوابه با حدود 2 میلیون و 80 هزار تومان هستند.

در شایگان که تنوع واحدهای آن نیز کمتر است، قیمت اتاق ها از 560 هزار تومان آغاز می شود که به اتاق های دوتخته اختصاص دارد. گران ترین واحدها نیز سوئیت های یکخوابه با ظرفیت 4 نفر هستند که برای یک شب اقامت در آنها باید در حدود 1 میلیون و 40 هزار تومان پرداخت کنید. 

رزرو هتل شایان و شایگان کیش در جااینجاس 

همانطور که در مطلب هتل شایان یا هتل شایگان؛ قبل از رزرو مقایسه کنید؛ دریافتید انتخاب هتل به سلیقه شما بستگی دارد. هر کدام از این دو هتل را که بخواهید رزرو کنید، می توانید به یک سایت معتبر برای رزرو آنلاین مراجعه کنید. در صفحه هتل ها در جااینجاس شما می توانید توضیحات کامل دو هتل را مطالعه کرده، جزئیات قیمت ها را ببینید و حتی نظرات کاربران پیرامون تجربه اقامتشان را هم از نظر بگذرانید. در این صورت اطمینان خواهید داشت که بهترین رزرو با بیشترین تخفیف نصیب شما شده است. 

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد