چهار هتل قیمت مناسب رامسر را به همراه آدرس و امکانات بشناسید

بعضی ها فکر می کنند در شهرهای توریستی پیدا کردن یک هتل اقتصادی کار غیر ممکنی است. به خصوص اگر این شهر، یک شهر شمالی مثل رامسر باشد. هتل های رامسر فقط در اقامتگاه لوکسی مثل هتل بام سبز خلاصه نمی شوند و هتل قیمت مناسب هم در آنها پیدا می شود. پس اگر قیمت هتل برایتان غیر قابل چشم پوشی است؛ اما در عین حال می خواهید از امکانات کافی بهره مند شوید، این مقاله را در جااینجاس بخوانید. 

هتل آپارتمان دوستاره کارن

شاید بهتر باشد معرفی هتل آپارتمان کارن را با قیمت آن آغاز کنیم. حداقل هزینه اقامت در هتل در حدود 185 هزار تومان و حداکثر 220 هزار تومان است. اما با پرداخت این هزینه شما از چه امکاناتی برخوردار خواهید شد؟

باید بگوییم که کارن تنها سوئیت های یکخوابه آن هم با ظرفیت چهار نفر دارد؛ با این تفاوت که نمای برخی از آنها رو به دریا و نمای بعضی دیگر به کوه است. به عبارت دیگر شما برای دیدن دریا باید هزینه بیشتری پرداخت کنید! اما این آپارتمان های 60 متری از اتاق خواب، نشیمن و آشپزخانه با امکانات پخت و پز تشکیل شده اند و تراس اختصاصی هم دارند. ضمن اینکه در صورت لزوم اجازه اضافه کردن یک تخت دیگر هم دارید. 

نکته دیگری که باید بدانید این است که صبحانه در داخل واحد سرو می شود. دیگر وعده های غذایی را هم می توانید خودتان در آشپزخانه پخت کنید؛ چرا که کارن، رستوران ندارد. به علاوه پارکینگ مسقف هتل نیز در طبقه منفی یک قرار گرفته است. 

آدرس: ساحل دریایی؛ پلاژ شهرداری


بیشتر بخوانید:
راهنمای رامسرگردی؛ کدام جاذبه ها را ببینیم و در کدام هتل ها بمانیم؟
هتل های رو به دریا رامسر کدامند؟


هتل آپارتمان دوستاره باروژ 

هتل آپارتمان باروژ را هم به لیست هتل های رامسر با قیمت مناسب اضافه کنید؛ با هزینه ای که از شبی 270 هزار تومان شروع و به حدود 370 هزار تومان ختم می شود. باروژ سوئیت های دونفره، دوخوابه چهارنفره و دوبلکس دوخوابه چهارنفره دارد که بین 40 تا 160 متر مربع مساحت دارند. می توانید علاوه بر این می توانید در هر کدام از واحدها یک نفر هم اضافه کنید. 

هر کدام از آپارتمان ها هم دارای اتاق نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه ای با تمام امکانات برای پخت و پز هستند. هر چند برای صرف صبحانه خوری می توانید به سالن صبحانه خوری بروید. خوشبختانه به ازای هر بلوک یک پارکینکگ اختصاصی هم برای مهمان ها در نظر گرفته شده است. 

آدرس: کیلومتر 7 جاده رامسر به تنکابن - نرسیده به چالکرود

هتل آپارتمان سه ستاره لیان

هتل آپارتمان لیان از آن اقامتگاه هایی است که بسیاری را موقع رزرو هتل رامسر مجاب به انتخاب می کند. چرا؟
• لیان آپارتمان های یک خوابه برای سه، چهار و پنج نفر و دوخوابه برای شش نفر دارد که هزینه اقامت در آنها بین تقریبا 210 تا 340 هزار تومان است،
• آپارتمان ها نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه با امکان پخت و پز دارند. ضمن اینکه به سرویس فرنگی، گرمایش از کف، تهویه مطبوع و حمام مجهز تجهیز شده اند،
• می توانید صبحانه تان را در سالن صبحانه خوری هتل به صورت رایگان میل کنید،
• پارکینگ لیان نیز رایگان و مسقف بوده و در طبقه همکف قرار گرفته است.

آدرس: رامسر - بلوار معلم

هتل آپارتمان سه ستاره نیستان

رزرو هتل آپارتمان نیستان هم به معنای اقامت در یکی دیگر از هتل های قیمت مناسب رامسر است. واحدهای اقامتی نیستان شامل اینها می شوند:
• سوئیت های دوتخته دبل با 30 متر مربع وسعت،
• آپارتمان های یکخوابه کوچک با ظرفیت 3 نفر و 35 متر مساحت،
• آپارتمان های یکخوابه 50 متری برای سه نفر،
• آپارتمان های یکخوابه برای چهار نفر که 60 متر مساحت و قابلیت افزودن تخت اضافه دارند،
• آپارتمان های دوخوابه پنج نفره 70 متری که می توانید یک تخت دیگر هم اضافه کنید.

همانطور که دیدید تنوع واحدها زیاد است. علاوه بر تنوع، قیمت آنها نیز مناسب و بین 245 و 445 هزار تومان است. امکاناتی چون سرویس فرنگی، مبلمان، حمام مجهز، کمد لباس، میز توالت، تلویزیون و یخچال در آپارتمان ها و پارکینگ رایگان مسقف نیز در هتل مهیا شده است. 

آدرس:  بلوار معلم – شهرک 400 دستگاه

سؤالات متداول

بهترین زمان رزرو هتل در رامسر کِی است؟

خوب؛ همانطور که می دانید رامسر عروس شهرهای ایران و پر از دیدنی های طبیعی است. برای سفر به چنین شهری بدون شک بهار و تابستان بهترین زمان است و تا دلتان بخواهد می توانید از نفس کشیدن در هوای پاک جواهرده و جنگل دالخانی لذت ببرید. اما اگر قیمت هتل رامسر یک فاکتور مهم برای شماست، بهتر است سراغ دو ماه پایانی بهار یعنی اردیبهشت و خرداد و نیز روزهای آغازین پاییز بروید. در این زمان ها هوا مناسب است و اقامتگاه های شهر هم هزینه چندانی بر جیب شما تحمیل نمی کنند.

بهترین هتل های رامسر کدامند؟

اگر برای چند روز دور بودن از هیاهوی زندگی شهری و آرمیدن در آغوش طبیعت به رامسر می روید، حتما هدفتان هم اقامت در بهترین هتل های این شهر است. پس باید به شما بگوییم که هتل های بام سبز، پارسیان آزادی، کیمیا و ارمیا لیست هتل های محبوب رامسر را تشکیل می دهند. البته دلایل محبوبیت این هتل ها را می توانید در مطلب لیست بهترین اقامتگاه های رامسر را اینجا ببینید، بخوانید. 

بهترین سایت برای رزرو هتل رامسر کدام است؟

وقتی تصمیم خود را برای رزرو هتل گرفتید، سایتی را انتخاب کنید که اطلاعات کاملی را از هتل ها در اختیار شما قرار داده و فیلترهای پیشرفته جستجو هم داشته باشد. با این کار هم قدرت انتخاب بیشتری خواهید داشت و هم زمان کمتری صرف خواهید کرد. ما پیشنهاد می کنیم با اطمینان خاطر جااینجاس را برای این کار انتخاب کنید تا هر دو امکان بالا را علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته و انعکاس نظرات کاربران داشته باشد. 

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد