چند واقعیت جالب در مورد هتل شاه عباسی اصفهان

اصفهان شهر گنبدهای فیروزه ای آنقدر جای دیدنی تاریخی دارد که نه فقط برای گردشگران داخلی که برای خارجی ها هم جذاب است. شکوه  معماری صفوی هر جا که باشد، چشم بینندگان را به خود خیره می کند؛ چه در مسجدی قدیمی و چه در هتلی مجلل. هتل عباسی که حالا با گذشت زمان به شهر نصف جهان نیز اعتبار بخشیده، روزهای زیادی را به خود دیده است. چه بسیار عناوین و القاب که این هتل از بدو تولد خود تا کنون از آن خود نکرده است. اهمیت این اقامتگاه قدیمی، جااینجاس را بر آن داشت تا در مطلب چند واقعیت جالب در مورد هتل شاه عباسی اصفهان، کمی بیشتر پیرامون آن کنکاش کند.

هتل عباسی از قدیمی ترین هتل های جهان است

زیباترین هتل خاورمیانه. این لقبی است که بسیاری هتل مجلل عباسی را با آن می شناسند. کاروانسرایی که در حدود 300 سال پیش و درزمان یکی از شاهان صفوی ساخته شد و از همان زمان نیز میزبان مهمان هایی از سرزمین های گوناگون بود. تنها کمی زمان و تغییر لازم بود تا این مهمانسرای زیبا به هتل بدل شود؛ آن هم در دوره ای که سال ها از شکل گیری هتل های مدرن گذشته بود. در سال 1345 بود که پس از 9 سال عباسی با کمی دخل و تصرف شکل یک هتل امروزی را پیدا کرد. البته ساختار و شکل اصلی حفظ شد و نام هتل هم تغییر چندانی نکرد؛ مهمانسرای شاه عباسی به هتل پنج ستاره عباسی.

هتل شاه عباسی بهترین هتل اصفهان است

برای کسب عنوان بهترین، عباسی مجموعه ای از عوامل را در کنار هم گردآورده است. قبل از هر چیز توصیه می کنیم حتما سری به مطلب هتل عباسی اصفهان با چه امکانات و خدماتی به استقبال مهمانان می رود، بزنید. اما بیاید به اتفاق هم نگاهی هم به این مجموعه عوامل بیندازیم:
• معماری بی نظیر هتل هیچ چیز کم از دیدنی های شهر ندارد. ظریف کاری ها و نقاشی های دیواری در واحدها و خود هتل آن را به یک بوتیک هتل تمام عیار بدل کرده،
• تعداد و تنوع واحدهای اقامتی هتل زیاد است؛ 225 اتاق، سوئیت و حتی آپارتمان که بین 1 تا 6 نفر ظرفیت دارند،
• امکانات هم در داخل واحدها و هم در خود هتل تمام و کمال است. از تلویزیون، مبلمان، دراور، حمام مجهز، مینی بار، سرویس فرنگی، صندوق امانات، قهوه ساز و تراس تا دو رستوران، سفره خانه سنتی، چایخانه سنتی، سالن صبحانه خوری، کافه تریا، 10 تالار پذیرایی، مرکز خرید، آرایشگاه، مجموعه ورزشی و پارکینگ.

این نکته را هم باید اضافه کرد که هتل شاه عباس در میان اقامتگاه های نصف جهان محبوبیت ویژه ای هم دارد. مقاله زیر را بخوانید تا بدانید که چرا این هتل های اصفهان بین مسافران محبوبیت دارند؟

مهمانسرای عباسی یکی از 10 هتل مجلل ایران است

اگر اهل سفر باشید، حتما نام سایت تریپ ادوایزر(TripAdvisor) را بارها شنیده اید. حتی اگر یک مسافر حرفه ای هم نباشید، اسم این راهنمای حرفه ای سفر حداقل یک بار به گوشتان خورده است. تریپ ادوایزر معتقد است که هتل 5 ستاره عباسی یکی از مجلل ترین هتل های ایران در سال 2020 بوده است. اگرچه هتل در سال های پیش هم این عنوان را از سوی سایت دریافت کرده است. حتی بسیاری از کاربران، این اقامتگاه کهن را زیباترین در ایران هم می دانند. اگر مطلب سوئیت های محبوب مهمانسرای عباسی کدامند و چه ویژگی هایی دارند را بخوانید، همه چیز برایتان روشن می شود. در این مقاله هم سوئیت صفوی هتل عباسی و هم سوئیت قاجاری هتل عباسی با تصویر توصیف شده اند؛ دو سوئیتی که بیشترین طرفدار را در بین مهمان های داخلی و خارجی دارند.

اگر می خواهید بدانید دیگر هتل های لاکچری ایران کدامند، خواندن مقاله 10 هتل لوکس ایران را بشناسید خالی از لطف نخواهد بود.

بهترین اقامتگاه اصفهان را از کدام سایت رزرو کنیم؟

گفتنی ها را درباره هتل محبوب شهر گفتیم. شاید این سئوال برایتان پیش بیاید که بهترین سایت برای رزرو بهترین اقامتگاه کدام است؟ وبسایت جااینجاس با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد، می تواند انتخاب ایده آلی باشد. در صفحه ویژه هتل تمام جزئیاتی که برای یک انتخاب مطمئن به کارتان می آیند، ارائه شده اند؛ از فاصله تا مکان های دیدنی، تماشای موقعیت روی نقشه و قوانین تا قیمت هتل عباسی. کافیست خودتان دست به کار شوید و رزرو هتل عباسی را امتحان کنید تا هم از تک تک مزایای سایت بهره مند شوید و هم نگاهی هم به تجربه های سایر کاربران بیندازید که با شما به اشتراک گذاشته شده اند.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد