انواع اتاق و سوییت هتل قصر طلایی مشهد

سوییت پرزیدنت در هتل قصر طلایی

درباره‌ی مجلل‌ترین و بزرگ‌ترین هتل ایران چه می‌دانید؟

 

معرفی کامل اتاق‌ها و سوییت های هتل قصر طلایی مشهد

شاید خیلی از شما که مشغول خواندن این متن هستید، مثل من فکر می‌کردید که بزرگ‌ترین و مجلل‌ترین هتل ایران در پایتخت قرار دارد، پس باید بگویم که شما هم مثل من اشتباه می‌کردید! هتل قصر طلایی مشهد، در حال حاضر لوکس‌ترین و بزرگ‌ترین هتل ایران است که در پایتخت مذهبی کشورمان، مشهد واقع شده است.

این هتل با 6 رستوران مختلف و منوی غذایی متنوع آن‌ها و با بیش از 600 واحد اقامتی متنوع تمام توقعات شما را از یک هتل پنج ستاره برآورده می‌کند. این هتل با انواع مختلف سوییت و اتاق نیازهای تمامی افراد و خانواده‌ها را برآورده کرده است؛ مثلاً برای یک سفر کاری به مشهد، یا گذراندن ماه‌عسل در مشهد می‌توانید به اتاق‌های هتل قصر طلایی مشهد فکر کنید. یا اگر تصمیم دارید سفر خانوادگی زیارتی‌تان به مشهد را این بار در یک هتل لوکس بگذرانید، سوییت‌های هتل قصر طلایی مشهد بهترین گزینه‌ی پیش روی شما هستند.

اما برای رزرو هتل قصر طلایی مشهد لازم است درباره‌ی سبک و سیاق سوییت‌های هتل قصر طلایی مشهد و انواع اتاق‌های این هتل، اطلاعات بیشتری داشته باشید: 

 

اتاق یک تخته

بخش عمده‌ای از تفاوت در رزرو هتل لوکس با سایر هتل‌ها در تمیزی، زیبایی و خدمات اتاق‌هاست. اتاق‌های یک تخته هتل قصر طلایی مشهد (یا همان اتاق‌های سینگل) برخلاف نامش برای دو نفر قابل استفاده است. اتاق‌هایی با دو تخت سینگل یا یک تخت با سایز دبل کویین برای افرادی که برای سفری کاری و کوتاه، عازم مشهد هستند، گزینه‌ی مناسبی خواهد بود.

 

اتاق دبل آتریوم

ظرفیت اتاق‌های دبل آتریوم هتل قصر طلایی مشهد برای حداقل دو نفر تعریف شده است که شامل یک تخت دبل کویین، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به وان است. در برخی اتاق‌های دبل آتریوم، یک تخت سینگل اضافی هم در نظر گرفته شده است. این اتاق‌ها با پنجره‌‌های سرتاسری و بزرگ رو به میان‌تالارهای (آتریوم) این هتل، حس اقامت در گراند هتل میامی را برای شما به وجود می‌آورد.

 

اتاق دو تخته لوکس

اتاق دوتخته لوکس هتل قصر طلایی

در اتاق‌های دوتخته لوکس (دابل لاکچری) هتل قصر طلایی مشهد، علاوه بر یک تخت کینگ سایز، یک تخت تک‌نفره هم تعبیه شده است. در تمامی اتاق‌های هتل قصر طلایی مشهد، بوفه صبحانه‌ی رایگان، اینترنت پرسرعت بی‌‌سیم، سرویس رایگان به حرم مقدس در دسترس شما خواهد بود. ضمناً این اتاق‌ها برای مسافرانی که از ویلچر استفاده می‌کنند تجهیز شده است.

 


بیشتر بخوانید :

بهترین هتل های مشهد 


 

اتاق دبل پانوراما

اتاق دبل پانوراما هتل قصر طلایی

ویژگی منحصربه‌فرد اتاق‌های دبل پانورامای این هتل تصاویر دلپذیری در قاب پنجره‌های است که در هر روز اقامتتان با آن روبرو می‌شوید. چشم‌اندازی رو به حرم مطهر امام رضا (ع) از یک‌سو و نمایی از شهر مشهد از سوی دیگر. از دیگر امکانات ویژه‌ی اتاق‌های دبل پانورامای هتل قصر طلایی مشهد، وجود یک جکوزی اختصاصی و کوچک در حمام این اتاق‌هاست.

 

سوییت جونیور

سوییت جونیور هتل قصر طلایی

فضای داخلی جونیور سوییت این هتل، به دو بخش خواب و نشیمن تفکیک شده است و شامل 1 تخت دبل سایز کوئین و ۱ عدد تخت سینگل، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام مجهز به جکوزی است. در این سوییت‌ها یک آشپزخانه هم تعبیه شده است که امکان دم کردن یک چای عصرانه را برای شما مهیا می‌کند.

 

اتاق لندسکیپ

اتاق لندسکیپ هتل قصر طلایی

اتاق‌های دبل لندسکیپ هتل قصر طلایی مشهد در بالاترین طبقات این هتل قرارگرفته و به همین علت نمایی دلپذیر از شهر زیر پای شما قرار دارد، حمام این اتاق‌ها هم مجهز به جکوزی هستند.

 

اتاق پرنسس هتل قصر طلایی مشهد

اتاق پرنسس هتل قصر طلایی

پرنسس روم های هتل قصر طلایی مشهد بهترین گزینه برای زوج‌های جوان و عروس و دامادهایی است که تصمیم دارند ماه‌عسل خود را در مشهد بگذرانند. این اتاق‌ها شامل یک تخت دبل کینگ سایز، فضایی تفکیک شده برای نشیمن، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به جکوزی است.

 


بیشتر بخوانید

شهر مشهد، از یک میلیون سال پیش تاکنون 


 

سوییت آمریکایی

سوییت آمریکایی هتل قصر طلایی

طراحی و دکوراسیون داخلی سوییت‌های آمریکایی هتل قصر طلایی مشهد از هتل‌های پنج ستاره آمریکایی الهام گرفته شده و مجهز به اینترنت پرسرعت وای‌فای، سرویس بهداشتی فرنگی و جکوزی است.

 

سوییت سینیور

سوییت سینیور هتل قصر طلایی

سینیور سوییت‌های این هتل، یکی از لوکس‌ترین سوییت‌های هتل قصر طلایی مشهد است. این سوییت‌ها با فضایی بیش از 60 متر، شامل یک اتاق اصلی، یک اتاق‌خواب ۱ عدد تخت دبل سایز کوئین و ۲ عدد تخت سينگل یا کاناپه تخت شو و میز ناهارخوری هستند.

 

سوییت پرنسس رویال

سوییت پرنسس رویال هتل قصر طلایی

سوییت‌های پرنسس رویال، سورپرایزی برای زوج‌هایی است که برای شروع زندگی مشترک خود عازم مشهد هستند. کارکنان هتل قصر طلایی مشهد این اتاق‌ها را با شمع‌آرایی و گل‌آرایی برای کسانی ماه‌عسل خود را در این هتل می‌گذرانند، آماده می‌کنند.

 

اتاق کانکت هتل قصر طلایی مشهد

اتاق کانکت هتل قصر طلایی

اقامت در اتاق‌های کانکت هتل قصر طلایی مشهد برای افرادی که با اقوام یا دوستان به صورت دست جمعی عازم مشهد هستند منحصربه‌فردترین گزینه است. این اتاق‌ها با فضاهای کاملاً جداگانه به وسیله‌ی یک درب به هم متصل می‌شوند و دیگر لازم نیست برای یک دورهمی عصرانه در هتل از اتاقتان خارج شوید.

 


بیشتر بخوانید :

بهترین هتل های سه ستاره مشهد 


 

آپارتمان رویال

آپارتمان رویال هتل قصر طلایی

اقامت در آپارتمان رویال این هتل با مساحتی بیش از 100 متر، رؤیای سکونت در یک آپارتمان لوکس را برای شما مهیا می‌کند. این واحد اقامتی شامل ۲ عدد تخت دبل سایز کوئین و ۲ عدد تخت سینگل می‌باشد. اتاق نشیمن، ناهارخوری، آشپزخانه، ۲ سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام مجزا است.

 

سوییت امپریال

سوییت امپریال هتل قصر طلایی

سوییت‌های امپریال با مساحتی بیش از 100 متر، راحتی و سهولت اقامت در خانه‌ی شخصی خودتان را به یادتان می‌آورد. این سوییت‌ها علاوه بر سرویس بهداشتی مجزا، مجهز به آشپزخانه نیز هست. البته باید بدانید امکان پخت‌وپز در آشپزخانه‌های این هتل وجود ندارد. ظرفیت این سوییت‌ها برای 4 نفر در نظر گرفته شده است.

 

سوییت قاجاری

سوییت قاجاری هتل قصر طلایی

با اقامت در این سوییت‌ها چند روزی را در سرسراها و اندرونی‌های پادشاهان قجری سپری می‌کنید! طراحی و معماری داخلی سوییت‌های قجری هتل قصر طلایی ملهم از نقاشی‌ها و معماری ساختمان‌های عصر قاجاریه است. این سوییت‌ها برای 4 نفر ظرفیت دارد. متراژ این سوییت‌ها بیش از 100 متر است و دو اتاق مجزا و مجهز دارد.

 

سوییت پرزیدنت

سوییت پرزیدنت هتل قصر طلایی مشهد

سوییت پرزیدنت یکی از مجلل‌ترین و مجهزترین واحد اقامتی هتل است که سالن نشیمن، سالن پذیرایی، نهارخوری، و 2 اتاق‌خواب جدا از هم دارد. یکی از اتاق‌های این سوییت دارای میز کار و کامپیوتر است که در آن می‌توانید با فراغ بال به کارهای شخصی و اداری‌تان بپردازید. این سوییت‌ها یکی از بهترین گزینه‌ها برای مهمانان خارجی شما در شهر مشهد خواهند بود.

یکی از مواردی که معمولاً مسافران برای رزرو هتل در مشهد به آن توجه می‌کنند، امکان دسترسی راحت به حرم مطهر امام رضا (ع) است. فاصله هتل قصر طلایی مشهد تا حرم مطهر، با پای پیاده کمتر از 10 دقیقه است اما اگر فرد سالمند یا کودکی به همراه دارید و رزرو هتل قصر طلایی مشهد گزینه‌ی اصلی شماست باید بدانید سرویس رایگان هر نیم ساعت از هتل به سمت حرم حرکت می‌کند.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد