تهران، از تاریخچه و جاذبه ها تا نمایشگاه های آن

از آنجا که تهران پایتخت ایران است در تمام طول سال میزبان مسافرانی از داخل و خارج کشورمان می باشد که به قصد شرکت در نمایشگاه، انجام امور کاری، تهرانگردی و ... به این شهر سفر می‌کنند. تهران از سال 1174 هجری شمسی که آقا محمدخان قاجار رسما در آن تاجگذاری کرد به عنوان پایتخت ایران انتخاب شد. تهران در موقعیت مکانی 53 درجه و 23 دقیقه طول و 35 درجه و 41 دقیقه عرض جغرافیایی قرار دارد. این شهر از شمال با کوه های البرز، از شرق با شهرهای دماوند و گرمسار، از غرب با کرج و از جنوب با قم همسایه است.

نمایشگاه های تهران

تهران سالانه میزبان برگزاری انواع نمایشگاه های بین المللی، ملی، منطقه ای و ... است که بعضی از آنها بطور سالانه برگزار می شوند. نمایشگاه ها از نظر اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اهمیت فراوانی دارند و می توانند دستاوردهای مفیدی را برای کشور داشته باشند. نمایشگاه ها هر ساله میزبان افراد زیادی از سراسر ایران و حتی سایر کشورها هستند؛ این افراد شامل شرکت کنندگان، علاقمندان و کسانی که به دنبال تامین کننده می گردند، می شوند. رزرو هتل در تهران

به هر علتی از جمله تفریح، انجام امور اداری و کاری، شرکت در نمایشگاه و... که قصد سفر به تهران را دارید، یکی از موضوعات مهم رزرو هتل در تهران است.

هتل های تهران

حجم زیاد مسافرانی که در تمام طول سال به دلایل مختلف به پایتخت ایران سفر می کنند، سبب شده است تا این شهر نیز به فکر تدارک اقامتگاه هایی مطلوب برای میزبانی از میهمان خود باشد. در همین راستا از هتل های یک ستاره و هتل آپارتمان گرفته تا هتل های پنج ستاره بین المللی در آن بنا شده است؛ تنوع هتل ها از نظر موقعیت مکانی، خدمات رفاهی و قیمت به حدی است که هر سلیقه ای را راضی می کند. اما چگونه می توانیم مناسب ترین هتل را برای اقامت خود انتخاب کنیم؟

 

کافی است از طریق این لینک به صفحه تمام هتل های تهران بروید و با مشاهده تصاویر، امکانات، موقعیت مکانی، نوع واحدهای اقامتی و قیمت، بهترین گزینه را برای اقامت خود یا میهمانان‌تان رزرو کنید. جالب است بدانید که تمام هتل های موجود با تخفیف ارائه می شوند و حتی اکثر آنها را به صورت صد در صد آنلاین رزرو کنید و واچر آنی دریافت نمایید.

تاریخچه و جاذبه ها

شواهد نشان می دهند که تهران از قرن سوم هجری قمری وجود داشته است؛ این شهر به دلیل اهمیت نظامی که داشت در دوران صفوی به یک پایگاه نظامی مبدل شد و با روی کار آمدن سلسه قاجار، آقا محمد خان در این شهر تاجگذاری کرد و رسما آن را پایتخت ایران اعلام کرد. از آنجا که تهران بالغ بر 200 سال است که پایتخت کشورمان می باشد، ابنیه تاریخی زیادی برای بازدید علاقمندان دارد از جمله مسجد جامع رجبعلی، مسجد سپهسالار، باغ موزه قصر، موزه عبرت ایران، کاخ سعد آباد، موزه ملت، موزه ساعت، خانه قوام السلطنه، ساختمان مجلس ملی ایران، موزه خودروهای تاریخی، موزه سینمای ایران، موزه ایران باستان، موزه فرش، موزه سکه، موزه هنرهای معاصر، سردر باغ ملی، کاخ مرمر، شمس العماره و را می توان نام برد

بیشتر بخوانید

بوشهر، بندری پررونق در خلیج فارس با قدمتی 5 هزارساله
بندرعباس، از گمبرون تا بندری پررونق
تاریخچه شهر تبریز، یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران
کرمان، شهری با تاریخی پر فراز و نشیب
اصفهان شهر گنبدهای فیروزه ای
بهترین هتل های شهر کاشان
تاریخچه اولین پایتخت ایران، از هگمتانه تا همدان
بهترین هتل های جزیره قشم
شهر کاشان خواستگاه تمدنی 7500 ساله
بهترین هتل های یزد
سفر به شهر یزد، اولین شهر خشتی جهان
تجربه جدیدی از سفرهای نوروزی در سال 97
هشدارهای رزرو هتل در سفرهای نوروز 97
هتل های خاص و عجیب در ایران
رزرو آنلاین هتل در مقابل روش سنتی
بهترین هتل های اصفهان
بهترین هتل های شیراز
بهترین هتل های کیش
بهترین هتل های مشهد
بهترین هتل های تهران
تهران، از تاریخچه و جاذبه ها تا نمایشگاه های آن
آیین های متفاوت شب یلدا در شهرهای ایران
معرفی شهر شیراز، از تاریخچه تا هتل های شیراز
بندر چابهار، بهشت گمشده ایران
درباره ی قشم بیشتر بدانید
گردشگری و جاذبه های جزیره کیش
هتل های مشهد در مناسبت های ماه صفر
شهر مشهد، از یک میلیون سال پیش تا کنون

رزرو آنلاین هتل این روزها دیگر کار دشواری نیست. هم اکنون برنامه ریزی سفر به طور کامل در دستان شماست و در سایت جااینجاس می توانید بین تمام هتلهای ایران جستجو کنید، موقعیت مکانی آنها را مشاهده کنید، تصاویر اتاق ها و امکانات هتل را ببینید، و از بین صدها هتل، مناسب ترین هتل را رزرو کنید. تیم جااینجاس با ۱۰ سال تجربه در صنعت خدمات رزرو هتل، طیف کامل و وسیعی از هتلها را در اختیار شما قرار داده و با ارائه تخفیف ها و خدمات پشتیبانی بهترین گزینه را برای رزرو هتل های مشهد،رزرو هتل های کیش، رزرو هتل های قشم و رزرو هتل در صدها شهر دیگر را فراهم آورده است. در جااینجاس می توانید هتل مورد نظر خود را از روش های مختلف جستجو که در سایت وجود دارد، بیابید. اگر نام هتل را می دانید آنرا در باکس جستجو وارد کنید، مانند هتل شایگان کیش، و به صورت مستقیم به صفحه ی هتل بروید و با مطالعه توضیحات کامل و دقیق در مورد این هتل و مشاهده موقعیت مکانی آن نسبت به مراکز تفریحی، تجاری، درمانی و …. و همچنین مشاهده عکس های با کیفیت از این هتل و در نهایت مشاهده قیمت هر اتاق و تخفیف های ویژه ی که برای کاربران سایت در نظر گرفته شده است، تصمیم به رزرو هتل را نهایی کنید. همچنین شما می توانید هتل مورد نظر خود را از لیست هتل های یک شهر انتحاب کنید. به عنوان مثال با جستجو کردن نام شهر یزد لیست هتل های یزد را مشاهده خواهید کرد. در لیست هتل های شهر می توانید جستجوی خود را هدفمند تر کنید. با امکان جستجو بر اساس نوع هتل، به عنوان مثال هتل سنتی در یزد، به لیستی از هتل های سنتی در یزد دست پیدا کنید که به دقت و با مطالعه توسط کارشناسان ما تعیین شده است. و یا با امکان جستجو بر اساس نقشه قادر خواهید بود که لیستی از هتل های نزدیک یک آدرس شامل میدان اصلی یک شهر و یا یک خیابان و یا مراکز درمانی و تفریحی و … را بروی نقشه مشاهده کنید. به عنوان مثال هتل های نزدیک میدان ولی عصر تهران. شعار ما در جااینجاس رزرو آنلاین هتل، ساده و مطمئن است که هر روز به ارتقاء کیفی کار خود در رسیدن به اهداف این شعار کوشا هستیم.

عضویت در خبرنامه

اهل سفرها، برای باخبر شدن از پیشنهادهای ویژه‌ی جااینجاس، ایمیل خود را وارد کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد