تهران، از تاریخچه و جاذبه ها تا نمایشگاه های آن

از آنجا که تهران پایتخت ایران است در تمام طول سال میزبان مسافرانی از داخل و خارج کشورمان می باشد که به قصد شرکت در نمایشگاه، انجام امور کاری، تهرانگردی و ... به این شهر سفر می‌کنند. تهران از سال 1174 هجری شمسی که آقا محمدخان قاجار رسما در آن تاجگذاری کرد به عنوان پایتخت ایران انتخاب شد. تهران در موقعیت مکانی 53 درجه و 23 دقیقه طول و 35 درجه و 41 دقیقه عرض جغرافیایی قرار دارد. این شهر از شمال با کوه های البرز، از شرق با شهرهای دماوند و گرمسار، از غرب با کرج و از جنوب با قم همسایه است.

نمایشگاه های تهران

تهران سالانه میزبان برگزاری انواع نمایشگاه های بین المللی، ملی، منطقه ای و ... است که بعضی از آنها بطور سالانه برگزار می شوند. نمایشگاه ها از نظر اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اهمیت فراوانی دارند و می توانند دستاوردهای مفیدی را برای کشور داشته باشند. نمایشگاه ها هر ساله میزبان افراد زیادی از سراسر ایران و حتی سایر کشورها هستند؛ این افراد شامل شرکت کنندگان، علاقمندان و کسانی که به دنبال تامین کننده می گردند، می شوند. رزرو هتل در تهران

به هر علتی از جمله تفریح، انجام امور اداری و کاری، شرکت در نمایشگاه و... که قصد سفر به تهران را دارید، یکی از موضوعات مهم رزرو هتل در تهران است.

هتل های تهران

حجم زیاد مسافرانی که در تمام طول سال به دلایل مختلف به پایتخت ایران سفر می کنند، سبب شده است تا این شهر نیز به فکر تدارک اقامتگاه هایی مطلوب برای میزبانی از میهمان خود باشد. در همین راستا از هتل های یک ستاره و هتل آپارتمان گرفته تا هتل های پنج ستاره بین المللی در آن بنا شده است؛ تنوع هتل ها از نظر موقعیت مکانی، خدمات رفاهی و قیمت به حدی است که هر سلیقه ای را راضی می کند. اما چگونه می توانیم مناسب ترین هتل را برای اقامت خود انتخاب کنیم؟

 

کافی است از طریق این لینک به صفحه تمام هتل های تهران بروید و با مشاهده تصاویر، امکانات، موقعیت مکانی، نوع واحدهای اقامتی و قیمت، بهترین گزینه را برای اقامت خود یا میهمانان‌تان رزرو کنید. جالب است بدانید که تمام هتل های موجود با تخفیف ارائه می شوند و حتی اکثر آنها را به صورت صد در صد آنلاین رزرو کنید و واچر آنی دریافت نمایید.

تاریخچه و جاذبه ها

شواهد نشان می دهند که تهران از قرن سوم هجری قمری وجود داشته است؛ این شهر به دلیل اهمیت نظامی که داشت در دوران صفوی به یک پایگاه نظامی مبدل شد و با روی کار آمدن سلسه قاجار، آقا محمد خان در این شهر تاجگذاری کرد و رسما آن را پایتخت ایران اعلام کرد. از آنجا که تهران بالغ بر 200 سال است که پایتخت کشورمان می باشد، ابنیه تاریخی زیادی برای بازدید علاقمندان دارد از جمله مسجد جامع رجبعلی، مسجد سپهسالار، باغ موزه قصر، موزه عبرت ایران، کاخ سعد آباد، موزه ملت، موزه ساعت، خانه قوام السلطنه، ساختمان مجلس ملی ایران، موزه خودروهای تاریخی، موزه سینمای ایران، موزه ایران باستان، موزه فرش، موزه سکه، موزه هنرهای معاصر، سردر باغ ملی، کاخ مرمر، شمس العماره و را می توان نام برد

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد