چگونه از قابلیت‌های متمایز وب سایت جااینجاس استفاده کنیم؟

تیم بازاریابی و ارتباط با مشتریان جااینجاس، بر اساس ارزیابی‌های نظرات شما عزیزان به این نتیجه رسید که برای رزرو هر چه راحت‌تر هتل، باید قابلیت‌هایی به وب‌سایت افزوده شود. در این راستا مفتخریم که به همت تیم فنی کار آزموده توانسته‌ایم خواسته‌های شما را برآورده سازیم و این امکانات از تاریخ آبان ۹۶ به سامانه اضافه گردید. اکنون شما عزیزان می‌توانید ساده‌تر از قبل هتل مورد نظر خود را پیدا کنید.

با اضافه شدن قابلیت‌های مذکور می‌توانید هتل‌ها را براساس نزدیک بودن به اماکن مدنظرتان جستجو کنید و همچنین قادر خواهید بود هتل‌های شهر مقصد را براساس فضای اقامتی مورد نظر خود جستجو کنید. در ادامه این دو ویژگی بطور کامل شرح داده شده‌اند.

جستجو هتل براساس فاصله به اماکن مورد نظر

فرض کنید برای شرکت در یک نمایشگاه قصد سفر به تهران را دارید و اکنون می‌خواهید هتل رزرو کنید. بی تردید برای شما مهم است که هتل محل اقامت‌تان به نمایشگاه نزدیک باشد، برای این منظور دیگر احتیاج نیست اطلاعات هتل‌ها را یک به یک بررسی کنید یا با کارشناسان فروش سامانه تماس بگیرید، در عوض می‌توانید در کوتاهترین زمان ممکن و به سهولت تمام هتل‌های نزدیک به نمایشگاه را پیدا کنید. برای این منظور ابتدا به وب‌سایت جااینجاس بروید، شهر مقصد، تاریخ ورود و تاریخ خروج را مشخص نمایید و سپس روی گزینه جستجو کلیک کنید. در ادامه به صفحه‌ای مانند آنچه در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، هدایت می‌شوید.

جااینجاس

در این مرحله روی نقشه‌ای که با پیکان قرمز رنگ مشخص شده است، کلیک کنید. سپس صفحه‌ای مانند تصویری که در ادامه آورده شده است را خواهید دید.

جااینجاس

در کادری که با پیکان قرمز رنگ نشان داده شده است، محل مورد نظر خود را تایپ کنید، در مثال فوق ما نمایشگاه تهران را وارد کردیم. در ادامه از گزینه‌های پیشنهادی، مکان مدنظر خود را انتخاب کنید و به همین سادگی تمام هتل‌های نزدیک به نمایشگاه تهران در دسترس شما خواهند بود.

جااینجاس

جستجو براساس ظرفیت فضای اقامتی

با این قابلیت در نتایج جستجو فقط اتاق‌ها، سوئیت‌ها و آپارتمان‌هایی نشان داده می‌شود که با ظرفیت انتخاب شده از سوی شما مطابقت دارد، به این ترتیب نیاز نیست در انبوهی از انواع واحدهای اقامتی به دنبال فضای اقامتی مورد نظر خود باشید و به سهولت در کمترین زمان ممکن می‌تواند به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. برای این منظور ابتدا گزینه براساس هتل را به حالت اتاق تغییر می‌دهید، همانند آنچه که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

جااینجاس

و سپس فیلدهای مربوط به شهر مقصد، تاریخ ورود، تاریخ خروج و تعداد ظرفیت (به حالت پیش فرض 2 است) را پر کنید، در نهایت روی گزینه جستجو کلیک نمایید. نتایج به صورت تصویری که در ادامه ملاحظه می‌فرمایید، نمایش داده می‌شوند.

جااینجاس

جااینجاس به عنوان اولین سامانه رزرو اینترنتی هتل مفتخر است که در راستای برآورده کردن نیاز مشتریان، اولین وب‌سایت در این حوزه می‌باشد که توانسته است امکانات فوق را پیاده سازی کند و در اختیار مخاطبان قرار دهد.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد