چگونه از قابلیت‌های متمایز وب سایت جااینجاس استفاده کنیم؟

تیم بازاریابی و ارتباط با مشتریان جااینجاس، بر اساس ارزیابی‌های نظرات شما عزیزان به این نتیجه رسید که برای رزرو هر چه راحت‌تر هتل، باید قابلیت‌هایی به وب‌سایت افزوده شود. در این راستا مفتخریم که به همت تیم فنی کار آزموده توانسته‌ایم خواسته‌های شما را برآورده سازیم و این امکانات از تاریخ آبان ۹۶ به سامانه اضافه گردید. اکنون شما عزیزان می‌توانید ساده‌تر از قبل هتل مورد نظر خود را پیدا کنید.

با اضافه شدن قابلیت‌های مذکور می‌توانید هتل‌ها را براساس نزدیک بودن به اماکن مدنظرتان جستجو کنید و همچنین قادر خواهید بود هتل‌های شهر مقصد را براساس فضای اقامتی مورد نظر خود جستجو کنید. در ادامه این دو ویژگی بطور کامل شرح داده شده‌اند.

جستجو هتل براساس فاصله به اماکن مورد نظر

فرض کنید برای شرکت در یک نمایشگاه قصد سفر به تهران را دارید و اکنون می‌خواهید هتل رزرو کنید. بی تردید برای شما مهم است که هتل محل اقامت‌تان به نمایشگاه نزدیک باشد، برای این منظور دیگر احتیاج نیست اطلاعات هتل‌ها را یک به یک بررسی کنید یا با کارشناسان فروش سامانه تماس بگیرید، در عوض می‌توانید در کوتاهترین زمان ممکن و به سهولت تمام هتل‌های نزدیک به نمایشگاه را پیدا کنید. برای این منظور ابتدا به وب‌سایت جااینجاس بروید، شهر مقصد، تاریخ ورود و تاریخ خروج را مشخص نمایید و سپس روی گزینه جستجو کلیک کنید. در ادامه به صفحه‌ای مانند آنچه در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، هدایت می‌شوید.

جااینجاس

در این مرحله روی نقشه‌ای که با پیکان قرمز رنگ مشخص شده است، کلیک کنید. سپس صفحه‌ای مانند تصویری که در ادامه آورده شده است را خواهید دید.

جااینجاس

در کادری که با پیکان قرمز رنگ نشان داده شده است، محل مورد نظر خود را تایپ کنید، در مثال فوق ما نمایشگاه تهران را وارد کردیم. در ادامه از گزینه‌های پیشنهادی، مکان مدنظر خود را انتخاب کنید و به همین سادگی تمام هتل‌های نزدیک به نمایشگاه تهران در دسترس شما خواهند بود.

جااینجاس

جستجو براساس ظرفیت فضای اقامتی

با این قابلیت در نتایج جستجو فقط اتاق‌ها، سوئیت‌ها و آپارتمان‌هایی نشان داده می‌شود که با ظرفیت انتخاب شده از سوی شما مطابقت دارد، به این ترتیب نیاز نیست در انبوهی از انواع واحدهای اقامتی به دنبال فضای اقامتی مورد نظر خود باشید و به سهولت در کمترین زمان ممکن می‌تواند به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. برای این منظور ابتدا گزینه براساس هتل را به حالت اتاق تغییر می‌دهید، همانند آنچه که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

جااینجاس

و سپس فیلدهای مربوط به شهر مقصد، تاریخ ورود، تاریخ خروج و تعداد ظرفیت (به حالت پیش فرض 2 است) را پر کنید، در نهایت روی گزینه جستجو کلیک نمایید. نتایج به صورت تصویری که در ادامه ملاحظه می‌فرمایید، نمایش داده می‌شوند.

جااینجاس

جااینجاس به عنوان اولین سامانه رزرو اینترنتی هتل مفتخر است که در راستای برآورده کردن نیاز مشتریان، اولین وب‌سایت در این حوزه می‌باشد که توانسته است امکانات فوق را پیاده سازی کند و در اختیار مخاطبان قرار دهد.

رزرو آنلاین هتل این روزها دیگر کار دشواری نیست. هم اکنون برنامه ریزی سفر به طور کامل در دستان شماست و در سایت جااینجاس می توانید بین تمام هتلهای ایران جستجو کنید، موقعیت مکانی آنها را مشاهده کنید، تصاویر اتاق ها و امکانات هتل را ببینید، و از بین صدها هتل، مناسب ترین هتل را رزرو کنید. تیم جااینجاس با ۱۰ سال تجربه در صنعت خدمات رزرو هتل، طیف کامل و وسیعی از هتلها را در اختیار شما قرار داده و با ارائه تخفیف ها و خدمات پشتیبانی بهترین گزینه را برای رزرو هتل های مشهد،رزرو هتل های کیش، رزرو هتل های قشم و رزرو هتل در صدها شهر دیگر را فراهم آورده است. در جااینجاس می توانید هتل مورد نظر خود را از روش های مختلف جستجو که در سایت وجود دارد، بیابید. اگر نام هتل را می دانید آنرا در باکس جستجو وارد کنید، مانند هتل شایگان کیش، و به صورت مستقیم به صفحه ی هتل بروید و با مطالعه توضیحات کامل و دقیق در مورد این هتل و مشاهده موقعیت مکانی آن نسبت به مراکز تفریحی، تجاری، درمانی و …. و همچنین مشاهده عکس های با کیفیت از این هتل و در نهایت مشاهده قیمت هر اتاق و تخفیف های ویژه ی که برای کاربران سایت در نظر گرفته شده است، تصمیم به رزرو هتل را نهایی کنید. همچنین شما می توانید هتل مورد نظر خود را از لیست هتل های یک شهر انتحاب کنید. به عنوان مثال با جستجو کردن نام شهر یزد لیست هتل های یزد را مشاهده خواهید کرد. در لیست هتل های شهر می توانید جستجوی خود را هدفمند تر کنید. با امکان جستجو بر اساس نوع هتل، به عنوان مثال هتل سنتی در یزد، به لیستی از هتل های سنتی در یزد دست پیدا کنید که به دقت و با مطالعه توسط کارشناسان ما تعیین شده است. و یا با امکان جستجو بر اساس نقشه قادر خواهید بود که لیستی از هتل های نزدیک یک آدرس شامل میدان اصلی یک شهر و یا یک خیابان و یا مراکز درمانی و تفریحی و … را بروی نقشه مشاهده کنید. به عنوان مثال هتل های نزدیک میدان ولی عصر تهران. شعار ما در جااینجاس رزرو آنلاین هتل، ساده و مطمئن است که هر روز به ارتقاء کیفی کار خود در رسیدن به اهداف این شعار کوشا هستیم.

عضویت در خبرنامه

اهل سفرها، برای باخبر شدن از پیشنهادهای ویژه‌ی جااینجاس، ایمیل خود را وارد کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد