تضمین کمترین قیمت

عمدتا به این علت سراغ رزرو آنلاین هتل می رویم که علاوه بر ساده تر بودن، در مدت زمان کوتاهی می توانیم هتل خود را رزرو کنیم و تجربه ی خوبی داشته باشیم، اما تمام موضوع این نیست و حتی در بهترین و آسان ترین رزرو آنلاین هتل نیز قیمت یا خدمات ارائه شده برای ما اهمیت دارد، همه دوست داریم ارزان خرید کنیم.

از آنجا که قصد داریم در جااینجاس بهترین تجربه رزرو آنلاین هتل را برای‌تان به ارمغان آوریم، به مسئله‌ی کمترین قیمت و بیشترین تخفیف نیز فکر کرده ایم و علاوه بر رزرو هتل به شیوه ای آسان، 100 درصد آنلاین همراه با واچر آنی، قیمت مناسبی را نیز برای هموطنان ارائه کرده ایم. به همین دلیل زنجیره ای توانمند و گسترده از تامین کنندگان را در نظر گرفته ایم و با تعاملی خوب با هتل ها توانسته ایم کمترین قیمت ممکن را برای رزرو هتل به شما عزیزان عرضه کنیم.

با جااینجاس آمده ایم تا تجربه ای متفاوت از رزرو آنلاین هتل را برای شما به ارمغان بیاوریم، از اینرو با بررسی تمام جوانب این امر و به کار گرفتن پرسنلی باتجربه در این زمینه، آماده ایم تا در تمام مراحل از انتخاب اقامتگاه تا رزرو آن در تمام 24 ساعات شبانه روز همراه و همگام شما باشیم.


تماس با ما

تلفن تماس : ۵۴۶۶۵۰۰۰ - ۰۲۱
آدرس : تهران - خیابان بهبودی - پلاک ۱۴۵ ‌- ط ۳ - واحد ۱۰
ایمیل: support@jainjas.com

رزرو آنلاین هتل این روزها دیگر کار دشواری نیست. هم اکنون برنامه ریزی سفر به طور کامل در دستان شماست و در سایت جااینجاس می توانید بین تمام هتلهای ایران جستجو کنید، موقعیت مکانی آنها را مشاهده کنید، تصاویر اتاق ها و امکانات هتل را ببینید، و از بین صدها هتل، مناسب ترین هتل را رزرو کنید. تیم جااینجاس با ۱۰ سال تجربه در صنعت خدمات رزرو هتل، طیف کامل و وسیعی از هتلها را در اختیار شما قرار داده و با ارائه تخفیف ها و خدمات پشتیبانی بهترین گزینه را برای رزرو هتل های مشهد،رزرو هتل های کیش، رزرو هتل های قشم و رزرو هتل در صدها شهر دیگر را فراهم آورده است. در جااینجاس می توانید هتل مورد نظر خود را از روش های مختلف جستجو که در سایت وجود دارد، بیابید. اگر نام هتل را می دانید آنرا در باکس جستجو وارد کنید، مانند هتل شایگان کیش، و به صورت مستقیم به صفحه ی هتل بروید و با مطالعه توضیحات کامل و دقیق در مورد این هتل و مشاهده موقعیت مکانی آن نسبت به مراکز تفریحی، تجاری، درمانی و …. و همچنین مشاهده عکس های با کیفیت از این هتل و در نهایت مشاهده قیمت هر اتاق و تخفیف های ویژه ی که برای کاربران سایت در نظر گرفته شده است، تصمیم به رزرو هتل را نهایی کنید. همچنین شما می توانید هتل مورد نظر خود را از لیست هتل های یک شهر انتحاب کنید. به عنوان مثال با جستجو کردن نام شهر یزد لیست هتل های یزد را مشاهده خواهید کرد. در لیست هتل های شهر می توانید جستجوی خود را هدفمند تر کنید. با امکان جستجو بر اساس نوع هتل، به عنوان مثال هتل سنتی در یزد، به لیستی از هتل های سنتی در یزد دست پیدا کنید که به دقت و با مطالعه توسط کارشناسان ما تعیین شده است. و یا با امکان جستجو بر اساس نقشه قادر خواهید بود که لیستی از هتل های نزدیک یک آدرس شامل میدان اصلی یک شهر و یا یک خیابان و یا مراکز درمانی و تفریحی و … را بروی نقشه مشاهده کنید. به عنوان مثال هتل های نزدیک میدان ولی عصر تهران. شعار ما در جااینجاس رزرو آنلاین هتل، ساده و مطمئن است که هر روز به ارتقاء کیفی کار خود در رسیدن به اهداف این شعار کوشا هستیم.

عضویت در خبرنامه

اهل سفرها، برای باخبر شدن از پیشنهادهای ویژه‌ی جااینجاس، ایمیل خود را وارد کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد