درباره جااینجاس

جااینجاس

وب سایت جااینجاس قصد دارد که بهترین سایت رزرو هتل ایران باشد که در آن بیش از ۱۵۰۰ عدد از هتل های سراسر ایران قابلیت رزرو آنلاین دارند. تیم جااینجاس تمام سعی خود را نموده که بهترین تجریه رزرو هتل را برای کاربران خود بوجود آورد که در آن شعار رزرو آنلاین هتل، ساده و مطمئن متجلی باشد.

از ویژگی های سایت جااینجاس میتوان به روش های مختلف جستجو اشاره کرد که برای اولین بار در این صنعت و در کشور ایران به بازار ارائه شده است. جستجو بر اساس آدرس بروی نقشه، که در این روش هتل ها بر اساس یک محدوده ی شهری، خیابان، میدان اصلی، مراکز اداری تفریحی و درمانی و یا هر آدرس دیگر در یک شهر قابل جستجو و انتخاب خواهد بود. از این طریق شما قادر به مقایسه هتل ها بر اساس نزدیکی و دسترسی به آدرس مورد دلخواه خود هستید که انتخاب هتل مناسب را، بالاخص در شهرهای بزرگی مانند تهران و یا مشهد، ساده می کند.

روش جستجوی دیگری که در سایت جااینجاس مهیا است، جستجو بر اساس ظرفیت اتاق است که در آن شما کافی است که تعداد نفرات مسافران خود را وارد نمایید و سپس به تمامی اتاق هایی که ظرفیت پذیرش این تعداد را در زمان مورد نظر و در یک شهر دارد دسترسی پیدا کنید. از این طریق شما قادر به مقایسه ی قیمت اتاق ها در یک نگاه خواهید بود و انتخابی مقرون به صرفه و در عین حال با کیفیت مورد انتظار خود را انجام می دهید.

تیم جااینجاس با تجربه ی بیش از ۱۰ سال در صنعت خدمات رزرو هتل و با بهره گیری از نیروهای متخصص و جوان و با ماموریت ایجاد بهترین تجربه رزرو آنلاین هتل، کار خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و با چشم اندازی بلند مدت به مسیر توسعه ی خود ادامه خواهد داد.

امکان رزرو آنلاین تمامی هتل ها و دیگر مراکز اقامتی از جمله هتل آپارتمان، مسافرخانه،‌ متل، اقامتگاه بوم گردی، کاروانسرا، سوییت، پانسیون و اقامتگاه سنتی که مجوزهای رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را دارا می باشند،‌ تنها با چند کلیک در جااینجاس مهیا است.

تمامی شرایط در جااینجاس فراهم شده که شما بتوانید ساده و مطمئن هتل مورد نظر خود را رزرو کنید و در تمامی مراحل کار، تیم مرکز تماس جااینجاس در کنار شما خواهد بود و از خدمات مشاوره ای ایشان بهره مند می گردید.

رضایتمندی مشتری در جااینجاس بالاترین اهمیت را دارد و مهمترین دارایی ما شما هستید.

صاحب امتیاز:
شرکت فرش تا عرش قاصدک کارمانیا
تهران ، خیابان میرداماد ، خیابان البرز ، تابان شرقی ، ملکی سودمند ، پلاک 2 ، واحد 10، کدپستی: 191883435510
شماره ثبت: 418456
شناسه ملی : 10320696119
تلفن : 26423174 - 74417000 - 26423550 - 021

اهل سفرها، برای باخبر شدن از پیشنهادهای ویژه‌ی جااینجاس، ایمیل خود را وارد کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد