قوانین

مسئولیت كلیه اطلاعات هتل ها که در جااینجاس مشاهده می شود ، اعم از قیمت ، روش محاسبه عوارض و حق سرویس ، وجود صبحانه برای اتاقها ، استخر و سونا ، ترانسفر از فرودگاه و كلیه امكانات و تجهیزاتی كه نام برده شده است بعهده هتل می باشد ، این اطلاعات عیناً از هتل ها اخذ گردیده و در جااینجاس قرار گرفته اند، کاربران در صورت تمایل می توانند قبل از تصمیم گیری در خصوص رزرو یک هتل، با آن مستقیماً تماس گرفته و ابهامات خود را مطرح نموده و سپس اقدام نمایند.

جااینجاس مسئول كلیه رزروهایی است که مراحل تایید آنها نهایی شده و واچر برای کاربر صادر گردیده است . در مواردی خاص که جزو لاینفک رزرو هر هتل می باشد، احتمال دارد که یک رزرو حتی بعد از تایید نهایی قابل واگذاری به کاربر نباشد( بنا به شرایط هتل ). در این مواقع جااینجاس متعهد می گردد که اقامتگاهی مشابه و در همان زمان درخواستی را در اختیار کاربر قراردهد و یا وجه را بنا به درخواست ایشان عینا مسترد نماید.

جااینجاس

کاربر می تواند در جااینجاس درخواست لغو رزرو خود را صادر نماید. در این شرایط و با توجه به شرایط کنسلی اعلام شده توسط هتل به این درخواست ترتیب اثر داده خواهد شد و سپس جریمه کنسلی و نحوه استرداد به اطلاع کاربر رسانده خواهد شد . شرایط و قوانین کنسلی به هیچ عنوان در اختیار جااینجاس نمی باشد و عینا شرایط کنسلی هتل به کاربر اعلام و بر اساس آن مراحل لغو رزرو رسیدگی خواهد شد. لازم به تاکید است که در رزوهای شلوغ و ایام پیک ‌و با توجه به اطلاع رسانی قبلی، به هیچ عنوان رزرو در جااینجاس کنسل نمی گردد و امکان استرداد مبلغ به کاربر نمی باشد.

ملاک شناسایی افراد کارت ملی و شناسنامه و ملاک احراز زوجیت تنها ذکر نام همسر در شناسنامه ها می باشد. در غیر اینصورت هتل از ورود مهمان جلوگیری و مطابق قانون کنسلی عمل می گردد.

كسانی كه به هر شكل در جااینجاس ایجاد مزاحمت و اختلال نمایند ، اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد یا تماسهای تلفنی متفرقه و غیره ، با هماهنگی قبلی كه از طریق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با قوه محترم قضاییه بخش جرائم اینترنتی صورت پذیرفته است ، برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضایی ارجاع خواهد شد.

موارد فورس ماژور

در شرایط فورس ماژور از قبیل سیل، آتش سوزی ،زلزله ، جنگ ، بسته شدن جاده ها و ... جااینجاس هیچگونه تعهد و مسئولیتی در مورد رزرو کاربر را ندارد.

کلیه عملیات رزرو هتل در جااینجاس مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیک ایران بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. کاربر در جریان هر رزرو در جااینجاس ، متعهد شده است که از کلیه‌ی قوانین و مقررات آن آگاهی کامل دارد.

اهل سفرها، برای باخبر شدن از پیشنهادهای ویژه‌ی جااینجاس، ایمیل خود را وارد کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد