قوانین

مسئولیت كلیه اطلاعات هتل ها که در جااینجاس مشاهده می شود ، اعم از قیمت ، روش محاسبه عوارض و حق سرویس ، وجود صبحانه برای اتاقها ، استخر و سونا ، ترانسفر از فرودگاه و كلیه امكانات و تجهیزاتی كه نام برده شده است بعهده هتل می باشد ، این اطلاعات عیناً از هتل ها اخذ گردیده و در جااینجاس قرار گرفته اند، کاربران در صورت تمایل می توانند قبل از تصمیم گیری در خصوص رزرو یک هتل، با آن مستقیماً تماس گرفته و ابهامات خود را مطرح نموده و سپس اقدام نمایند.

جااینجاس مسئول كلیه رزروهایی است که مراحل تایید آنها نهایی شده و واچر برای کاربر صادر گردیده است . در مواردی خاص که جزو لاینفک رزرو هر هتل می باشد، احتمال دارد که یک رزرو حتی بعد از تایید نهایی قابل واگذاری به کاربر نباشد( بنا به شرایط هتل ). در این مواقع جااینجاس متعهد می گردد که اقامتگاهی مشابه و در همان زمان درخواستی را در اختیار کاربر قراردهد و یا وجه را بنا به درخواست ایشان عینا مسترد نماید.

جااینجاس

کاربر می تواند در جااینجاس درخواست لغو رزرو خود را صادر نماید. در این شرایط و با توجه به شرایط کنسلی اعلام شده توسط هتل به این درخواست ترتیب اثر داده خواهد شد و سپس جریمه کنسلی و نحوه استرداد به اطلاع کاربر رسانده خواهد شد . شرایط و قوانین کنسلی به هیچ عنوان در اختیار جااینجاس نمی باشد و عینا شرایط کنسلی هتل به کاربر اعلام و بر اساس آن مراحل لغو رزرو رسیدگی خواهد شد. لازم به تاکید است که در رزوهای شلوغ و ایام پیک ‌و با توجه به اطلاع رسانی قبلی، به هیچ عنوان رزرو در جااینجاس کنسل نمی گردد و امکان استرداد مبلغ به کاربر نمی باشد.

ملاک شناسایی افراد کارت ملی و شناسنامه و ملاک احراز زوجیت تنها ذکر نام همسر در شناسنامه ها می باشد. در غیر اینصورت هتل از ورود مهمان جلوگیری و مطابق قانون کنسلی عمل می گردد.

كسانی كه به هر شكل در جااینجاس ایجاد مزاحمت و اختلال نمایند ، اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد یا تماسهای تلفنی متفرقه و غیره ، با هماهنگی قبلی كه از طریق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با قوه محترم قضاییه بخش جرائم اینترنتی صورت پذیرفته است ، برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضایی ارجاع خواهد شد.

موارد فورس ماژور

در شرایط فورس ماژور از قبیل سیل، آتش سوزی ،زلزله ، جنگ ، بسته شدن جاده ها و ... جااینجاس هیچگونه تعهد و مسئولیتی در مورد رزرو کاربر را ندارد.

کلیه عملیات رزرو هتل در جااینجاس مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیک ایران بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. کاربر در جریان هر رزرو در جااینجاس ، متعهد شده است که از کلیه‌ی قوانین و مقررات آن آگاهی کامل دارد.

رزرو آنلاین هتل این روزها دیگر کار دشواری نیست. هم اکنون برنامه ریزی سفر به طور کامل در دستان شماست و در سایت جااینجاس می توانید بین تمام هتلهای ایران جستجو کنید، موقعیت مکانی آنها را مشاهده کنید، تصاویر اتاق ها و امکانات هتل را ببینید، و از بین صدها هتل، مناسب ترین هتل را رزرو کنید. تیم جااینجاس با ۱۰ سال تجربه در صنعت خدمات رزرو هتل، طیف کامل و وسیعی از هتلها را در اختیار شما قرار داده و با ارائه تخفیف ها و خدمات پشتیبانی بهترین گزینه را برای رزرو هتل های مشهد،رزرو هتل های کیش، رزرو هتل های قشم و رزرو هتل در صدها شهر دیگر را فراهم آورده است. در جااینجاس می توانید هتل مورد نظر خود را از روش های مختلف جستجو که در سایت وجود دارد، بیابید. اگر نام هتل را می دانید آنرا در باکس جستجو وارد کنید، مانند هتل شایگان کیش، و به صورت مستقیم به صفحه ی هتل بروید و با مطالعه توضیحات کامل و دقیق در مورد این هتل و مشاهده موقعیت مکانی آن نسبت به مراکز تفریحی، تجاری، درمانی و …. و همچنین مشاهده عکس های با کیفیت از این هتل و در نهایت مشاهده قیمت هر اتاق و تخفیف های ویژه ی که برای کاربران سایت در نظر گرفته شده است، تصمیم به رزرو هتل را نهایی کنید. همچنین شما می توانید هتل مورد نظر خود را از لیست هتل های یک شهر انتحاب کنید. به عنوان مثال با جستجو کردن نام شهر یزد لیست هتل های یزد را مشاهده خواهید کرد. در لیست هتل های شهر می توانید جستجوی خود را هدفمند تر کنید. با امکان جستجو بر اساس نوع هتل، به عنوان مثال هتل سنتی در یزد، به لیستی از هتل های سنتی در یزد دست پیدا کنید که به دقت و با مطالعه توسط کارشناسان ما تعیین شده است. و یا با امکان جستجو بر اساس نقشه قادر خواهید بود که لیستی از هتل های نزدیک یک آدرس شامل میدان اصلی یک شهر و یا یک خیابان و یا مراکز درمانی و تفریحی و … را بروی نقشه مشاهده کنید. به عنوان مثال هتل های نزدیک میدان ولی عصر تهران. شعار ما در جااینجاس رزرو آنلاین هتل، ساده و مطمئن است که هر روز به ارتقاء کیفی کار خود در رسیدن به اهداف این شعار کوشا هستیم.

عضویت در خبرنامه

اهل سفرها، برای باخبر شدن از پیشنهادهای ویژه‌ی جااینجاس، ایمیل خود را وارد کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد