واچر آنی

آسان ترین روش ممکن برای رزرو هتل را فراهم کردیم تا هموطنان درکمترین زمان و با ساده ترین روش ممکن بتوانند از هتل پنج ستاره تا هتل آپارتمان و اقامتگاه های بومگردی را رزرو کنند و بطور آنی واچر (تاییدیه رزرو) خود را دریافت کنند.

در حال رانندگی کردن باشید یا در یک جلسه کاری یا هر موقعیتی که نتوانید تماس تلفنی داشته باشید، با جااینجاس می توانید هتل رزرو کنید و به صورت آنی و بلافاصله واچر دریافت کنید. فقط کافیست وب سایت سامانه را باز کنید و با بررسی کردن اطلاعات هتل ها از جمله تصاویر، امکانات رفاهی، موقعیت مکانی و دسترسی به جاذبه های دیدنی شهر که در سامانه درج شده، بهترین هتل، هتل آپارتمان یا اقامتگاه بومگردی مدنظر خود را انتخاب کنید. پس از این مرحله تنها کاری که نیاز است انجام دهید کلیک بر روی گزینه رزرو آنلاین مقابل هر اتاقی که تمایل داشتید، است. باقی مراحل به سادگی و سریع انجام شده و پس از پرداخت وجه از طریق درگاه الکترونیکی سایت، بلافاصله تاییدیه رزرو خود را دریافت خواهید کرد و می توانید به هتل مراجعه کرد و از اقامت خود لذت ببرید.

رزرو 100 درصد آنلاین همراه با دریافت واچر آنی اقامتگاه های سراسر کشور از هتل های پنج ستاره تا هتل آپارتمان و اقامتگاه های بومگردی را در جااینجاس ارائه می دهیم تا بهترین تجربه رزرو آنلاین هتل را به مشتریان هدیه دهیم.


تماس با ما

تلفن تماس : ۵۴۶۶۵۰۰۰ - ۰۲۱
آدرس : تهران - خیابان بهبودی - پلاک ۱۴۵ ‌- ط ۳ - واحد ۱۰
ایمیل: support@jainjas.com

رزرو آنلاین هتل این روزها دیگر کار دشواری نیست. هم اکنون برنامه ریزی سفر به طور کامل در دستان شماست و در سایت جااینجاس می توانید بین تمام هتلهای ایران جستجو کنید، موقعیت مکانی آنها را مشاهده کنید، تصاویر اتاق ها و امکانات هتل را ببینید، و از بین صدها هتل، مناسب ترین هتل را رزرو کنید. تیم جااینجاس با ۱۰ سال تجربه در صنعت خدمات رزرو هتل، طیف کامل و وسیعی از هتلها را در اختیار شما قرار داده و با ارائه تخفیف ها و خدمات پشتیبانی بهترین گزینه را برای رزرو هتل های مشهد،رزرو هتل های کیش، رزرو هتل های قشم و رزرو هتل در صدها شهر دیگر را فراهم آورده است. در جااینجاس می توانید هتل مورد نظر خود را از روش های مختلف جستجو که در سایت وجود دارد، بیابید. اگر نام هتل را می دانید آنرا در باکس جستجو وارد کنید، مانند هتل شایگان کیش، و به صورت مستقیم به صفحه ی هتل بروید و با مطالعه توضیحات کامل و دقیق در مورد این هتل و مشاهده موقعیت مکانی آن نسبت به مراکز تفریحی، تجاری، درمانی و …. و همچنین مشاهده عکس های با کیفیت از این هتل و در نهایت مشاهده قیمت هر اتاق و تخفیف های ویژه ی که برای کاربران سایت در نظر گرفته شده است، تصمیم به رزرو هتل را نهایی کنید. همچنین شما می توانید هتل مورد نظر خود را از لیست هتل های یک شهر انتحاب کنید. به عنوان مثال با جستجو کردن نام شهر یزد لیست هتل های یزد را مشاهده خواهید کرد. در لیست هتل های شهر می توانید جستجوی خود را هدفمند تر کنید. با امکان جستجو بر اساس نوع هتل، به عنوان مثال هتل سنتی در یزد، به لیستی از هتل های سنتی در یزد دست پیدا کنید که به دقت و با مطالعه توسط کارشناسان ما تعیین شده است. و یا با امکان جستجو بر اساس نقشه قادر خواهید بود که لیستی از هتل های نزدیک یک آدرس شامل میدان اصلی یک شهر و یا یک خیابان و یا مراکز درمانی و تفریحی و … را بروی نقشه مشاهده کنید. به عنوان مثال هتل های نزدیک میدان ولی عصر تهران. شعار ما در جااینجاس رزرو آنلاین هتل، ساده و مطمئن است که هر روز به ارتقاء کیفی کار خود در رسیدن به اهداف این شعار کوشا هستیم.

عضویت در خبرنامه

اهل سفرها، برای باخبر شدن از پیشنهادهای ویژه‌ی جااینجاس، ایمیل خود را وارد کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد