با شبی 180 هزار تومان در کدام هتل های قشم می توان اقامت کرد؟

جزیره زیبای قشم در پاییز و زمستان که هوای مطبوعی دارد؛ میزبان مسافرانی است که برای خرید و تفریح به آن سفر می کنند. کم نیستند آنهایی که ترجیح می دهند به جای اقامت در هتل های لوکس؛ هتل های ارزان قشم را امتحان و با این کار هزینه های خود را صرف خرید و گردش بیشتر کنند. این موضوع برای شما چقدر اهمیت دارد؟ آیا شما هم در هنگام رزرو هتل قشم، فیلتر قیمت را در اولویت قرار می دهید؟ اگر پاسخ مثبت است، جااینجاس در این مسیر شما را راهنمایی می کند.

هتل نخل زرین قشم

در معرفی ارزان ترین هتل های قشم، نخست به سراغ هتل های سه ستاره قشم می رویم. هتل سه ستاره نخل زرین از جمله این هتل ها است که هم اتاق دارد و هم سوئیت. هتل نخل زرین در واحدهای خود امکاناتی مانند صبحانه، مینی بار، تلویزیون و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی تعبیه کرده و در ساختمان هتل شما به لابی مجهز به اینترنت و آسانسور دسترسی خواهید داشت. این هتل در میدان امام قلی خان قرار گرفته و شروع قیمت های آن 155 هزار تومان برای یک شب است.

هتل آرام قشم

هتل سه ستاره آرام اتاق های دوتخته و سه تخته و سوئیت های یکخوابه چهارنفره دارد. این هتل علاوه بر نزدیکی به مراکز خرید قشم، از امکانات کامل رفاهی مثل آشپزخانه، صبحانه، چای ساز، روم سرویس، صندوق امانات، اینترنت و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مجهز است. در هتل آرام شما همچنین از خدماتی چون رستوران، تاکسی سرویس، خدمات تور، ترانسفر رفت و برگشت و کافی شاپ بهره مند خواهید شد. شروع قیمت اتاق ها در هتل آرام شبی 220 هزار تومان است.

هتل آرمان قشم

 یکی دیگر از هتل های قیمت مناسب قشم، هتل سه ستاره آرمان است. این هتل در درگهان قشم قرار گرفته و اتاق های دو تخته، سه تخته و چهارتخته دارد. هتل آرمان در واحدهای خود صبحانه، روم سرویس، اینترنت، سرویس بهداشتی فرنگی و مینی بار دارد. به علاوه خدماتی چون پارکینگ، آژانس مسافرتی، تاکسی سرویس، کافی شاپ و خشکشویی هم در هتل به شما ارائه می شود. این هتل تا بازار درگهان قشم تنها 6 دقیقه فاصله دارد و هزینه اقامت در آن از شبی 160 هزار تومان آغاز می شود.

هتل مارینا 1 قشم

هتل مارینا 1، سه ستاره است و زیرمجموعه گروه هتل های مارینا به شمار می رود. این هتل با شروع قیمت برای یک شب 150 هزار تومان در ردیف هتل های ارزان قشم قرار می گیرد. هتل مارینا با اتاق های یک تا سه تخته خود برای اقامت های انفرادی و خانوادگی مناسب است و صبحانه، روم سرویس، اینترنت، مینی بار و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در اختیار مهمانانش قرار می دهد. رستوران، کافی شاپ، تاکسی سرویس، پارکینگ و خشکشویی از دیگر تسهیلات رفاهی هتل به شمار می روند.

هتل بهشت قشم

هتل سه ستاره بهشت که در چهارراه پردیس قشم قرار گرفته، با اتاق های یک تا پنج تخته برای اقامت های انفرادی و خانوادگی مناسب است؛ به ویژه اینکه شروع قیمت های آن از 120 هزار تومان می باشد. صبحانه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، آب رایگان، حمام و لوازم بهداشتی از جمله امکاناتی هستند که در اتاق ها به مهمانان ارائه می شوند. هتل بهشت قشم رستوران و کافی شاپ، خشکشویی و آژانس مسافرتی هم دارد.

هتل المپیک قشم

هتل المپیک را می توان یکی از هتل های دوستاره قشم دانست که قیمت اتاق های آن نیز مقرون به صرفه است. این هتل اتاق های دو تا شش تخته دارد که به امکاناتی مانند سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، روم سرویس، صبحانه، آب رایگان و چای ساز مجهز هستند. این هتل همچنین خدماتی مانند رستوران و کافی شاپ، پارکینگ، تاکسی سرویس، خدمات تهیه بلیط، آژانس مسافرتی و سالن بیلیارد در اختیار مسافران قرار می دهد. اگر هتل المپیک قشم را برای اقامت انتخاب کرده اید، باید بدانید که شروع قیمت های این هتل از شبی 130هزار تومان می باشد.

هتل نخل هنگام قشم

هتل دوستاره نخل هنگام که هزینه اقامت در آن از شبی 130 هزار تومان آغاز می شود، در میدان جهاد قشم قرار گرفته است. در اتاق های دوتخته، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته این هتل امکاناتی مانند مینی بار، صندوق امانات، صبحانه، سرویس بهداشتی ایرانی، روم سرویس و اینترنت قرار گرفته است. هتل نخل هنگام رستوران ندارد، اما پارکینگ، تاکسی سرویس، خدمات تور، خشکشویی، کافی شاپ و حتی سالن بیلیارد نیز دارد.

هتل دیانا قشم

هتل دوستاره دیانا یکی دیگر از هتل های دوستاره ارزان در قشم است که اتاق و سوئیت های دو تا چهار نفره دارد. با اقامت در این هتل ارزان که حداقل هزینه اقامت در آن 150 هزار تومان است، از امکانات و خدماتی مانند سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، روم سرویس، صبحانه، مینی بار، اینترنت و حمام بهره مند خواهید شد. پارکینگ، کرایه اتوموبیل بدون راننده، خشکشویی، خدمات تور، چایخانه سنتی و کافی شاپ هم از دیگر خدمات هتل دیانا قشم به شمار می روند.

 در مطلب با شبی 180 هزار تومان در کدام هتل های قشم می توان اقامت کرد؟ هتل هایی برای اقامت ارزان و کم هزینه را به شما معرفی کردیم. هر کدام از هتل های بالا با توجه به امکانات و خدمات در سایت جااینجاس قابل رزرو هستند. در این سایت شما می توانید با وارد کردن نام شهر و فیلتر کردن قیمت و ستاره هتل مورد نظرتان، اتاقتان را رزرو کنید. از آنجایی که جستجو بر اساس آدرس در جااینجاس برای شما مهیا شده، شما می توانید هتلی نزدیک به مراکز خرید یا مراکز تفریحی رزرو کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد