رامسر عروس شهرهای ایران است و تعجبی ندارد که بر بام آن یک هتل لوکس و چهارستاره با سوئیت های متفاوت ساخته شود. هتل بام سبز رامسر که دور و بر آن را دنیایی از جلوه های زیبای طبیعت به اضافه انواع و اقسام امکانات تفریحی مثل تله کابین، ورزش های موتوری، مراکز خرید، رستوران و کافی شاپ فرا گرفته؛ سوئیت هایی با تم های منحصر به فرد دارد. با جااینجاس همرام شوید تا گشتی در سوئیت ها و کلبه های این هتل بزنیم.

واحدهای اقامتی هتل بام سبز رامسر

واحدهای اقامتی هتل بام سبز را سوئیت ها و کلبه های جنگلی تشکیل می دهند. هر کدام از این واحدها دکوراسیون خلاقانه و منحصر به فردی دارند که ممکن است نظیرش را تا به حال در هتل دیگری ندیده باشید. پیشنهاد می کنیم با ما سری به این سوئیت ها و کلبه های جنگلی بزنید:

سوئیت های VIP هتل بام سبز رامسر

نام سوئیت های VIP هتل بام سبز خیلی ها را کنجکاو می کند که نیم نگاهی هم به درون آنها بیندازند:

سوئیت ماه عسل 1 

در سوئیت ماه عسل 1 هتل بام سبز رامسر این جلوه های طبیعت هستند که در سراسر اتاق خودنمایی می کنند. مبلمان، تختخواب دونفره، پرده ها، میز و صندلی و حتی سقف اتاق شبیه یک پالت از رنگ های مفرح و شاد هستند که از رنگ بال پروانه ها و شکوفه های بهاری الهام گرفته اند. پنجره این سوئیت به سبزی درختان و جنگل باز می شود و لذت اقامت را دوچندان می کند. البته به این مجموعه رنگ و نقش باید امکانات مدرن را هم افزود که از آن جمله سیستم گرمایش و سرمایش، یخچال، تلویزیون، چای ساز، حمام و سرویس بهداشتی فرنگی است.

سوئیت ماه عسل 2

سوئیت ماه عسل 2 هتل بام سبز از سوئیت ماه عسل 1 کوچک تر است، اما زیبایی و تنوع رنگ ها در این سوئیت نیز همچنان برقرار است. یک تخت دونفره مجلل و شاهانه با تزئینات اطراف در اتاق قرار گرفته و مبلمانی خوش رنگ و راحت و تلویزیون آن را احاطه کرده است. پرده های زیبا و نورپردازی شاعرانه با کف و دیوارهای چوبی اتاق فضای آرامش بخشی را خلق کرده اند که با نمای هیجان انگیز به جنگل و آسمان کامل می شود. در این سوئیت ها هم امکاناتی چون سیستم گرمایش و سرمایش، کابین دوش، سرویس بهداشتی فرنگی و چای ساز تدارک دیده شده است.

سوئیت نرگس(ساعت چینی)

سوئیت نرگس هتل بام سبز قرار است شما را از شمال ایران به پکن و شانگهای ببرد. نگاهی به تنوع دکور و رنگ در این سوئیت دلباز و بزرگ آدم را یاد افسانه های باستانی چینی و زندگی اشراف آن می اندازد. در اتاق خواب سوئیت یک تختخواب دونفره مجلل قرار گرفته و نور ملایم آباژورها فضای شاعرانه ای در آن خلق کرده اند؛ نقش و نگار ریز و درشت گل ها بر دیوار و پرده های اتاق خودنمایی می کند و مبلمان کلاسیک و مدرن در کنار هم قرار گرفته اند. این سوئیت مجلل تلویزیون، سیستم گرمایش و سرمایش، میز تحریر، میز ناهارخوری، آشپزخانه، یخچال، حمام و سرویس بهداشتی فرنگی دارد.

سوئیت تایتانیک

سوئیت تایتانیک هتل بام سبز رامسر شباهت زیادی به یک کشتی تفریحی دارد. رنگ های به کار رفته در دکوراسیون اتاق ترکیبی از رنگ های اقیانوسی و جنگلی هستند که هم زیبایی این سوئیت را تأمین کرده و هم فضایی آرامش بخش ایجاد کرده اند. دیگر اینکه تزئینات داخلی اتاق هم از اشیای کشتی های تفریحی وام گرفته است. سوئیت مجلل تایتانیک که 75 متر مربع مساحت دارد، با یک تخت دونفره متفاوت و مدرن برای اقامت های دونفره مناسب است و امکانات کامل رفاهی مثل آشپزخانه، تلویزیون، سیستم گرمایش و سرمایش، صندوق امانات و یخچال در آن دیده می شود.

سوئیت مگنولیا

آنهایی که هتل بام سبز رامسر را انتخاب می کنند، باید انتظار دکوراسیون و فضای متفاوت را در اتاق ها و سوئیت های آن داشته باشند. البته وجه مشترک تمام این واحدها استفاده هنرمندانه از رنگ و المان های بصری است که اقامت را در آنها دلنشین می کند. برای مثال در سوئیت مگنولیا هتل بام سبز شما مهمان فرهنگ هند و کشورهای آسیای جنوب شرقی خواهید بود. هماهنگی رنگ های گرم و تیره، نورپردازی ملایم و وسعت اتاق چنان فضای زیبایی خلق کرده اند که باید دید و تجربه کرد. دیوارهای سوئیت منقش به طرح های گوناگون است و تخت دونفره اتاق شبیه تختخواب سایر سویئت های هتل نیست. آشپزخانه، تلویزیون، حمام و سرویس بهداشتی فرنگی به اضافه امکاناتی که در سایر واحدها هم وجود دارد؛ در سوئیت مگنولیا نیز تعبیه شده است.

سوئیت رز

سوئیت رز هتل بام سبز رامسر با تم دهکده آمریکایی ساخته شده است. رنگ های گرم و سنگین، نقاشی های دیواری و سقفی و 90 متر مربع مساحت دارد. با چنین فضای بزرگی این سوئیت برای اقامت یک خانواده 4 نفره هم ایده آل است. به علاوه این سوئیت از کلبه های شکار جنگلی آمریکای شمالی در طراحی الهام گرفته و شاید بیشتر خوشایند زوج های قدیمی باشد. سوئیت رز از اتاق خواب، اتاق نشیمن، آشپزخانه، حمام مجهز به جکوزی و وان، سرویس بهداشتی فرنگی، تلویزیون، اسپلیت و دیگر امکانات رفاهی تشکیل شده است.

سوئیت یاس

به نظر می رسد می توان طعم آفتاب کالیفرنیا را در شمال ایران هم چشید! آن هم در سوئیت یاس هتل بام سبز رامسر که تداعی کننده جوانه ها و گل های بهاری است. رنگ ها و طرح های روشن و شادی بخش در دیوارها، مبلمان، پرده ها، میز و صندلی، روتختی و حتی فرش کف اتاق هم به چشم می خورند. ضمن اینکه در جای جای این سوئیت دلنشین گلدان هایی از گل های خوش عطر و رنگ قرار داده شده است. به این دکوراسیون چشم نواز امکاناتی مثل تلویزیون، آشپزخانه، سیستم گرمایش و سرمایش، یخچال و ... را هم اضافه کنید.

سوئیت کوهستان

بهترین سوئیت هتل بام سبز برای اقامت یک خانواده 4 یا 6 نفره، سوئیت کوهستان است که 95 متر مربع هم مساحت دارد. اجازه بدهید کمی از فضای این سوئیت ها برایتان بگوییم: دو اتاق خواب کوچک که تختخواب های آن دو طبقه هستند؛ پنجره هایی بزرگ که از آنها می توانید تازگی طبیعت را از نزدیک لمس کنید و رنگ های گرم و غنی که شاید بیش از هر چیز یادآور دامنه های پر از گل آلپ باشند. مبلمان، تلویزیون، یخچال، کمد، سیستم گرمایش و سرمایش، حمام و لوازم بهداشتی و سرویس بهداشتی فرنگی بخشی از امکانات رفاهی این مجموعه هستند.

سوئیت کاملیا

سبک معماری آسیای شرقی در سوئیت کاملیا هتل بام سبز به شیوه دیگری پیاده شده است. طیف های مختلف رنگ سبز بر دیوارها، مبلمان، پرده ها، پارتیشن ها، اشیای تزئینی و حتی فرش کف اتاق نمود پیدا کرده است. فضای 60 متری و پرنشاط این سوئیت از اتاق خواب، یک راهروی کوچک و زیبا، نشیمن و آشپزخانه ای جمع و جور تشکیل شده است. یک میز ناهارخوری شش نفره، کتابخانه، سیستم گرمایش و سرمایش، تلویزیون و یخچال تنها بخشی از امکانات رفاهی سوئیت کاملیا به شمار می روند.

کلبه های جنگلی هتل بام سبز رامسر

کم نیستند کسانی که ترجیح می دهند وقتی به یک منطقه جنگلی، خوش آب و هوا و سرسبز مثل رامسر سفر می کنند، در کلبه جنگلی اقامت کنند. هتل بام سبز برای این عده، کلبه های کوچکی با ظرفیت های متفاوت طراحی کرده است. در ادامه مطلب طعم آفتاب کالیفرنیا در هتلی بر بام رامسر، سری هم به این کلبه ها می زنیم:

کلبه های دونفره

کلبه های دونفره هتل بام سبز همانطور که از نام آن بر می آید، برای یک اقامت دونفره مناسب هستند. این کلبه های 28 متری از یک اتاق خواب با تخت دونفره و یک آشپزخانه کوچک تشکیل شده و به امکاناتی مثل تلویزیون با ماهواره، سرویس بهداشتی فرنگی، یخچال، سیستم گرمایش و سرمایش، چای ساز، حمام و لوازم بهداشتی مجهز هستند. نورپردازی زیبا به فضای چوبی کلبه ها و دکوراسیون چوبی آن جلوه خاصی بخشیده است.

کلبه های 4 نفره

در کلبه های 4 نفره هتل بام سبز رامسر یک تخت دوطبقه، یک تخت دونفره و یک کاناپه تخت شو قرار گرفته است. فضای 38 متری این کلبه تماما چوب نیز یک آشپزخانه کوچک و امکاناتی مثل میز ناهارخوری، تلویزیون، آباژور، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام و سیستم گرمایش و سرمایش را در خود جای داده است.

کلبه های 6 نفره

کلبه های 6 نفره و 50 متری هتل بام سبز رامسر دوخوابه هستند و در هر اتاق یک تخت دوطبقه قرار گرفته است. یک کاناپه تخت شو هم در هال واقع شده و امکانات کامل رفاهی چون میز و صندلی، یخچال، تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، سیستم گرمایش و سرمایش، حمام و لوازم بهداشتی در آن تعبیه شده است.

رزرو هتل بام سبز رامسر در جااینجاس

هتل های رامسر در هر فصلی از سال میزبان گردشگران هستند. آنچه که ممکن است متفاوت باشد، این است که شما به دنبال یک هتل ارزان در رامسر مانند هتل بزرگ ارمیا(ملکشاه سابق) باشید یا یک هتل لوکس مثل هتل بام سبز. به هر روی رزرو هتل مورد نظر شما، چه ساده باشد و چه مجلل، در یک سامانه معتبر مانند جااینجاس می تواند یک شیوه مدرن، کم هزینه و آسان تر برای انتخاب اقامتگاه باشد. برای نمونه جهت رزرو هتل بام سبز رامسر در جااینجاس شما تنها کافیست نام هتل را وارد کنید، در صفحه هتل تمام اطلاعات شامل عکس، امکانات، قوانین و جاذبه های اطراف را ببینید و با پرداخت اینترنتی هتل تان را رزرو کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد