قرار گرفتن در یک فضای وسیع که دریای آبی و باغ سرسبز دور و بر آن را فرا گرفته، می تواند برای یک هتل پنج ستاره و مهمانانش رؤیایی باشد. این همان چیزی است که هتل شایان کیش را به یک هتل محبوب بدل کرده و هوای اقامت در سوئیت های ساحلی اش را به سر مسافران کیش انداخته است. شاید شما هم دوست داشته باشید بدانید که اتاق ها و سوئیت های این هتل چگونه در وسعت 5 هزار متری آن پراکنده شده و چه امکاناتی دارند. پس با جااینجاس تا انتها همراه شوید.

اتاق ها و سوئیت های هتل شایان کیش

193 واحد اقامتی هتل شایان کیش دکوراسیون، امکانات و نمای متفاوتی دارند. برخی از این واحدها در قالب اتاق برای یک سفر دونفره مناسب هستند و برخی هم به شکل سوئیت یا اتاق های سه نفره می توانند میزبان خوبی برای سفرهای خانوادگی باشند. در مقاله حاضر بیشتر از اتاق ها و سوئیت های هتلی خواهیم گفت که به عنوان یکی از بزرگ ترین هتل های کیش شناخته شده است.

اتاق های دوتخته هتل شایان کیش

82 واحد از اتاق های هتل شایان را اتاق های دوتخته تشکیل می دهند. همین اتاق های دوتخته خود به اتاق های دوتخته دبل و توئین تقسیم بندی می شوند. به این صورت که در اتاق های دبل یک تختخواب دونفره قرار گرفته و در اتاق های توئین دو تختخواب سینگل یا تک نفره. البته این تنها وجه تمایز اتاق ها است و بقیه موارد از وسعت تا امکانات مشابه است. هر دو اتاق چیزی در حدود 30 متر مربع مساحت داشته و بالکن آنها نمای روح افزایی به آبی دریا وسبزی باغ دارد. 

اگر بخواهیم به امکانات این اتاق ها که در طبقه های دوم و سوم هتل پراکنده شده اند؛ اشاره کنیم باید از مبلمان، تلویزیون، یخچال، اینترنت رایگان، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به لوازم بهداشتی نام ببریم. به تمام این امکانات دکوراسیون لوکس و نورپردازی شاعرانه اتاق ها را هم اضافه کنید.

اتاق های دوتخته لوکس

اتاق های دوتخته لوکس هتل نیز بخشی از همان 82 اتاق دوتخته هستند. این دسته از اتاق ها که تختخواب های دونفره دارند، درست مثل اتاق های دوتخته معمولی 30 متر مربع وسعت دارند. چشم انداز اتاق های لوکسی که در طبقه دوم قرار گرفته، رو به باغ است و آنها که در طبقه اول هتل هستند؛ رو به دریا. امکانات نیز از یک تراس با میز و صندلی تا تلویزیون، یخچال، مبلمان، میز آرایش، اینترنت رایگان و حمام مجهز را در بر می گیرد. در اتاق های دوتخته لوکس هم استفاده از رنگ های ملایم در مبلمان، کف اتاق و روتختی زیبایی خاصی به فضا بخشیده است. 

اتاق های سه تخته هتل شایان کیش

اتاق های سه تخته هتل شایان بیش از هر اتاق دیگری به دریا و باغ نزدیک هستند. این اتاق ها در طبقه اول قرار گرفته و از تراس آنها می توانید نسیم خنک دریا را لمس یا هوای مطبوع باغ را وارد ریه های خود کنید. وجود یک تختخواب دونفره که یک تخت سینگل هم در کنار آن قرار گرفته، اتاق را برای یک سفر خانوادگی سه نفره ایده آل می کند. بدون شک اتاق های سه نفره از نمونه های دونفره خود بزرگ تر هستند. متراژ این اتاق ها 36 متر مربع است و از امکانات رفاهی آن هم باید به مبلمان، تلویزیون، یخچال، میز آرایش، اینترنت رایگان و حمام مجهز اشاره کرد. و بالاخره اینکه رنگ ارغوانی زیر نور چراغ های اتاق آرامش خاصی به فضا بخشیده است.

اتاق های چهار تخته(دوبلکس) هتل شایان کیش

به طبقه چهارم و اتاق های چهارتخته دوبلکس هتل شایان می رسیم. یک فضای تقریبا 45 متری که 30 متر آن به طبقه همکف اختصاص یافته است. دو تخت یک نفره به اضافه یک میز کوچک، دو صندلی ارغوانی رنگ و تلویزیون در این فضا قرار گرفته اند. از پله های مارپیچ کنار تلویزیون که بالا بروید به یک نیم طبقه کوچک 15 متری می رسید که تختخواب دونفره ای را در خود جای داده است. این اتاق ها نیز یخچال و اینترنت رایگان دارند و در بالکن آنها که رو به دریا و باغ است، می توانید یک فنجان نوشیدنی میل کنید.

کابانا(ویلا ساحلی دوخواب) هتل شایان کیش

کابانا یا ویلا ساحلی دوخواب هتل شایان از محبوب ترین واحدهای اقامتی آن است. فاصله نزدیک این ویلاهای لوکس تا ساحل به شما اجازه می دهد تا هر زمان که خواستید، در ساحل قدم بزنید یا حتی به اسکله تفریحی جزیره بروید. کاباناهای هتل در محوطه بیرونی آن قرار گرفته اند و برای رسیدن به لابی هتل باید زحمت 50 متر پیاده روی را به خود بدهید. اما برویم سراغ حال و هوای ویلاهای ساحلی و امکانات آنها:

کابانای هتل شایان دوخوابه است و دو واحد از آن در مجموعه هتل وجود دارد. در یکی از اتاق های خواب یک تختخواب دونفره، در اتاق دیگر دو تخت یک نفره و در هال نیز دو تخت تک نفره قرار گرفته است. با این حساب، این ویلاهای ساحلی ظرفیت اقامت 6 نفر را دارند و امکانات آنها نیز کامل است؛ از تلویزیون و یخچال گرفته تا یک آشپزخانه کوچک، سیستم گرمایش و سرمایش، مبلمان و اینترنت رایگان. از رنگ های گرم و پرشور اتاق و نورپردازی ملایم آن هم نباید غافل شد.

رویال سوئیت هتل شایان کیش

رویال سوئیت های هتل شایان متنوع هستند، بین 60 تا 180 متر وسعت دارند و برای اقامت های دسته جمعی گزینه خوبی هستند. اجازه بدهید در ادامه مطلب در سوئیت های این هتل، چشم در چشم ساحل کیش می شوید، گشت و گذاری در این سوئیت ها داشته باشیم: 

رویال سوئیت های یکخوابه که 3 واحد از آنها در هتل است، ظرفیت 4 نفر را دارند. یک تختخواب دونفره در اتاق خواب قرار گرفته و دو تخت یک نفره هم در هال. این سوئیت ها60 متر مربع مساحت داشته و با اقامت در آنها ، چشم انداز زیبایی از باغ رو به رویتان گشوده می شود. ضمن اینکه از امکاناتی چون تلویزیون، یخچال، مبلمان، حمام و سرویس بهداشتی و حتی ماساژور پا بهره مند خواهید شد.
4 واحد رویال سوئیت دوخوابه در هتل شایان وجود دارد که گنجایش پذیرایی از 6 نفر را دارا هستند. البته اگر بخواهید درخواست سرویس اضافه بدهید، می توانید تا 3 نفر دیگر را هم در این سوئیت جا دهید. اما نحوه چینش تخت ها در این سوئیت به چه شکل است؟ در یکی از اتاق ها یک تختخواب دو نفره، در اتاق خواب دیگر دو تخت تک نفره و در هال هم دو تخت یکنفره دیگر قرار گرفته است. یک فضای بزرگ با مبلمان، تلویزیون، یخچال، حمام، اینترنت و سایر امکانات دیگر حس بودن در خانه را به شما می دهد.

رویال سوئیت دوبلکس دو خوابه تنها یک واحد است که ظرفیت 6 نفر را دارد. از پله های سوئیت که بالا بروید، دو اتاق خواب وجود دارد که در یکی از آنها تخت دبل و در دیگری تختخواب توئین جای گرفته است.دو تختخواب تک نفره دیگر هم در هال که همان طبقه همکف است، دیده می شود. درست مثل سایر سوئیت های رویال، این سوئیت هم شما را مهمان چشم انداز زیبای باغ و امکانات رفاهی مانند تلویزیون، یخچال، اینترنت، مبلمان، سرویس بهداشتی و ... می کند.

کابانا(سوئیت ساحلی) هتل شایان کیش

سوئیت های ساحلی هتل که به نام کابانا هم شناخته می شوند، مانند ویلاهای دوخواب نزدیک به ساحل هستند و می توانید با کمی قدم زدن به راحتی خود را به آنها برسانید. البته این به معنای دور بودن سوئیت ها از خودِ هتل نیست و شما تنها 50 متر با لابی فاصله خواهید داشت. این سوئیت ها که به شکل، دو، سه و چهار تخته طراحی شده اند؛ چیزی در حدود 35 متر مساحت دارند. اما فضای جمع و جور آنها لطمه ای به امکانات آن نزده است و شما به تلویزیون، یخچال، مبلمان، اینترنت، حمام، سرویس بهداشتی فرنگی به اضافه تراس رو به باغ دسترسی خواهید داشت.

رزرو هتل شایان کیش در جااینجاس

اطلاعاتی از اتاق ها و سوئیت های متنوع هتل شایان را در اختیار شما قرار دادیم. اگر تصمیم تان برای رزرو هتل قطعی شده، راه دوری نروید. شایان در جااینجاس صفحه ویژه ای دارد که می توانید اطلاعات دیگری از قبیل قوانین، فاصله هتل تا جاذبه ها و مراکز خرید کیش و قیمت هر کدام از واحدها را ببینید. اگر هنوز هم مردد هستید، از نظرات کاربران درباره هتل شایان هم استفاده کنید تا با اطمینان بیشتری دست به رزرو بزنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد