سفری به درون اتاق های دو تا از هتل آپارتمان های لوکس مشهد

برای بسیاری از مسافرانی که عازم مشهد می شوند، اقامت در هتل آپارتمان گزینه بهتری نسبت به هتل است. وجود امکانات پخت و پز، امکان اقامت های خانوادگی و چند نفره و نیز قیمت مناسب آنها را به سوی این نوع از اقامتگاه ها می کشاند. ضمن اینکه بسیاری از هتل آپارتمان های مشهد در اطراف حرم امام رضا ساخته شده و دسترسی بسیار خوبی به آن دارند. اقبال مسافران مشهد جااینجاس را بر آن داشت تا نگاهی دقیق به درون اتاق ها و سوئیت های دو تا از بهترین هتل آپارتمان های مشهد یعنی آرمان و حیات شرق بیندازد.

هتل آپارتمان آرمان مشهد

حتما شما هم پیش از رزرو هتل در مشهد نام هتل آپارتمان آرمان را به واسطه امکانات لوکس آن شنیده اید. این اقامتگاه اگر چه 3 ستاره است، اما چیزی کم از هتل های 5 ستاره ندارد. در 9 طبقه این هتل آپارتمان مجلل 291 آپارتمان با امکانات رفاهی کامل قرار گرفته اند که پنجره های آنها نیز نمای متفاوتی را مقابل چشمان شما می گشاید؛ نمایی به حرم مطهر، باغِ بام هتل و خیابان. با وجود فاصله اندک 500 متری هتل تا حرم و همه آنچه که شما در اتاق ها در اختیار خواهید داشت؛ تعجبی ندارد که مسافران این هتل آپارتمان لوکس را برای ماندن انتخاب کنند. به اتفاق هم سری به اتاق های هتل آپارتمان آرمان مشهد می زنیم.

اتاق های فوق ویژه

اتاق های فوق ویژه یا همان VVIP که 6 واحد از آنها در هتل آپارتمان آرمان مشهد ساخته شده در یک بلوک کاملا جداگانه قرار گرفته اند. امکانات فوق لوکس اتاق های فوق ویژه کامل و جامع است و هیچ تفاوتی با یک واحد مسکونی ندارد. اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق نشیمن را می توانید در این واحدها مشاهده کنید. اتاق خوابی که بزرگ و جادار است، یک تخت دونفره، تلویزیون، کمد دیواری و آباژور در آن قرار گرفته و آشپزخانه دلباز آن هم یخچال، میز ناهارخوری، وسایل پخت و پز، ست غذاخوری و میوه خوری برای دو نفر را در خود جای داده است.

ضمن اینکه اتاق نشیمن این آپارتمان های فوق ویژه نیز به یک نیم ست مبلمان، تلویزیون، سیستم گرمایش و سرمایش و امکانات رفاهی دیگر مجهز شده است. وجود یک سرویس بهداشتی و حمام بزرگ که کابین دوش، لوازم بهداشتی، وان و سشوار هم در آن تعبیه شده، مجموعه این امکانات رفاهی را کامل می کند. بدون شک ترکیب این خدمات و تسهیلات با دکوراسیون شیک و نورپردازی هنرمندانه باعث شده تا فضایی آرام و دلنشین در اتاق خلق شود.

اتاق های ویژه

اتاق های ویژه هتل آپارتمان آرمان مشهد یک درجه از اتاق های فوق ویژه پایین تر بوده و به VIP شهرت دارند. تعداد این اتاق ها نسبت به اتاق های فوق ویژه بیشتر است و  79 واحد از آنها در طبقات هشتم و نهم هتل پراکنده شده اند.  برخلاف اتاق های فوق ویژه که با داشتن یک تختخواب دونفره، برای یک اقامت دونفره طراحی شده اند؛ اتاق های ویژه تنوع بیشتری دارند. در حقیقت در میان این اتاق های ویژه می توان آپارتمان های یکخوابه، دوخوابه و آپارتمان های نرمال هتلی(این نوع فاقد اتاق خواب است) را دید. اجازه بدهید گشتی هم در این اتاق ها بزنیم:

اتاق های ویژه از رنگ های گرم در طراحی داخلی خود بهره گرفته اند و رنگ عنابی در همه جای اتاق ها از مبلمان تا روتختی ها و پرده ها به چشم می خورد. نورپردازی هم مثل سایر واحدها، زیبایی اتاق را دوچندان کرده؛ نورهایی که از آباژورهای کوچک اما لوکس تأمین می شوند. در اتاق های ویژه هم آشپزخانه با تمام امکانات پخت و پز و یخچال وجود دارد. حمام دارای کابین دوش، سشوار، حوله و لوازم بهداشتی است و سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در آن مهیا شده است. خوشبختانه اتاق ها تراس هم دارند و به  سیستم روشنایی و کلیدهای کارتی مجهز هستند.

اما ظرفیت های اتاق های ویژه چگونه است؟ همانطور که گفتیم واحدهای ویژه در قالب اتاق های یکخوابه، دوخوابه و نرمال ارائه می شوند. واحدهای یکخوابه یک تختخواب دونفره را در خود جای داده و برای اقامت دو نفر مناسب هستند. اما واحدهای دوخوابه ویژه هم برای اقامت سه نفره و هم 4 نفره طراحی شده اند. به نحوی که در بعضی از این اتاق ها، یک تختخواب دونفره به اضافه یک تختخواب سینگل و در برخی دیگر یک تختخواب دبل به همراه دوتخت خواب توئین قرار گرفته است. واحدهای نرمال هم اتاق خواب ندارند. به عبارت دیگر اتاق خواب و نشیمن یکی است و بخشی از فضا به یک تختخواب دونفره اختصاص داده شده است.


از هتل های مشهد بیشتر بدانید:

بهترین هتل های مشهد

بهترین هتل های سه ستاره مشهد

هتل های ارزان نزدیک حرم در مشهد کدامند؟


اتاق های استاندارد

بیشتر واحدهای اقامتی هتل آپارتمان آرمان مشهد را اتاق های استاندارد تشکیل می دهند که طبقه های دوم تا هفتم را در بر گرفته اند. اما اتاق های استاندارد  هم از تنوع بی نصیب نماند و درست مثل اتاق های ویژه به واحدهای یکخوابه، دوخوابه و نرمال هتلی تقسیم بندی شده اند. در ادامه مطلب سفری به درون اتاق های دو تا از هتل آپارتمان های لوکس مشهد؛ از فضای داخلی، امکانات و ظرفیت اتاق های استاندارد برایتان می گوییم:

204 واحد آپارتمان استاندارد یا همان نرمال در هتل آپارتمان آرمان مشهد وجود دارد. در این واحدها هم رنگ ها به زیباترین شکل ممکن با دکوراسیون شیک و نورپردازی ملایم اتاق ترکیب شده و فضایی ایده آل را برای اقامت خلق کرده اند. در برخی اتاق ها رنگ آبی فیروزه ای و در اتاق های دیگر رنگ گلبهی خودنمایی می کند. امکانات اما در تمام اتاق ها کامل و جامع است؛ از تلویزیون، تلفن، ظروف غذا و میوه خوری برای دو نفر و یک حمام مجهز گرفته تا مبلمان، میز ناهارخوری، ست عبادت و قبله نما، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و امکانات رفاهی دیگر.

در مورد ظرفیت این اتاق ها هم باید گفت که اتاق های دوخوابه نرمال هم برای اقامت سه نفره مناسب هستند و هم اقامت چهارنفره. اتاق های یکخوابه هم با داشتن یک تختخواب دونفره ظرفیت دو نفر را داشته و بالاخره اتاق های نرمال بدون اتاق خواب که می توانند میزبانی دو نفر را پذیرا باشند.

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

آرمان تنها هتل آپارتمان لوکسی نیست که شما را به رزرو هتل در مشهد ترغیب می کند. یک هتل آپارتمان دیگر هم در 300 متری حرم امام رضا قرار گرفته که امکانات مدرنی را در 7 طبقه خود گرد آورده است: هتل آپارتمان حیات شرق مشهد که 332 واحد اقامتی خود را در قالب اتاق های یکخوابه، دوخوابه و سه خوابه و نیز سوئیت تعریف کرده؛ واحدهایی با ظرفیت، وسعت و امکانات متفاوت. برای آشنایی بیشتر با اتاق های هتل آپارتمان حیات شرق مشهد همراه ما بمانید.

سوئیت های هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

سوئیت های حیات شرق 50 متر مربع مساحت داشته و به شیوه ای کاملا مدرن طراحی شده اند. در این واحدها که آشپزخانه کوچکی با یخچال و امکانات آشپزی دارند؛ یک تختخواب دونفره قرار گرفته است. امکانات دیگری از جمله نیم ست مبلمان، میز آرایش، تلویزیون، کمد دیواری، سیستم گرمایش و سرمایش، میز ناهارخوری، تلفن و حمام مجهز نیز در اتاق به چشم می خورد. نکته دیگر این است که این سوئیت ها نورگیر بوده و پنجره آنها رو به حرم باز می شود. برای امنیت وسایل تان هم می توانید از صندوق امانات اتاق استفاده کنید.

اتاق های یکخوابه هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

اتاق های یکخوابه حیات شرق یک اتاق نشیمن دلباز دارند که پنجره آن رو به گنبدهای حرم مطهر رضوی است. یک دست کاناپه شیکِ سبزرنگ با قابلیت تخت شو، تلویزیون، کمد دیواری و سیستم گرمایش و سرمایش هم در نشیمن دیده می شود. آشپزخانه کوچکی نیز بخشی از این اتاق ها را که بین 55 تا 70 متر وسعت دارند؛ به خود اختصاص داده است. آشپزخانه ای که اگر چه کوچک است، اما یخچال و امکانات پخت و پز و خورد و خوراک دارد. تنها اتاق خواب این واحدها هم یک تخت دونفره و میز آرایش را در خود جای داده اند.  این نکته را هم باید اضافه کرد که اتاق ها از خدمات خانه داری بهره مند هستند و همین دلیل تمیزی آنهاست.

اتاق های دوخوابه هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

واحدهای دوخوابه هتل که متراژ آنها بین 70 تا 90 متر مربع است، دو اتاق خواب دارند که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. در یکی از این اتاق ها تختخواب دونفره به همراه میز آرایش، کمد دیواری، سیستم گرمایش و سرمایش و پنجره ای رو به حرم دیده می شود. در اتاق دیگر که کوچک تر است نیز دو تخت خواب تک نفره تعبیه شده است. نشیمن اتاق های دوخوابه هم بزرگ، دلباز و نورگیر است و فضای آن را کاناپه ای شیک، تلویزیون، پنجره و تراس رو به حرم و سیستم گرمایشی و سرمایشی در بر گرفته است. از آشپزخانه کوچک و مجهز اتاق ها که میز ناهارخوری، یخچال و امکانات پخت و پز دارند هم نباید غافل شد.


این مطالب را هم بخوانید:

اطلاعات کامل هتل های مشهد

تخفیف هتل های مشهد در ماه محرم

هتل های مشهد در مناسبت های ماه صفر


اتاق های سه خوابه هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

اتاق های سه خوابه بزرگ ترین واحدهای هتل حیات شرق هستند و 122 متر مربع مساحت دارند. اتاق نشیمن با مبلمان گلبهی رنگ، تلویزیون، آباژور و سیستم گرمایش و سرمایش تجهیز شده است. آشپزخانه نیز بزرگ است و همه چیز دارد؛ از یخچال و گاز تا اوپن، کابینت و چای ساز. حالا سری به اتاق های خواب می زنیم که در کنار هم قرار گرفته اند. فضای دو تا از این اتاق ها کاملا مشابه یکدیگر است و دو تخت یک نفره در هر کدام از آنها قرار گرفته است. اما فضای اتاق سوم را یک تختخواب دونفره به اضافه میز آرایش، کمد دیواری و اسپلیت در بر گرفته و بزرگ تر از دو اتاق دیگر است.

رزرو هتل آپارتمان آرمان و حیات شرق مشهد در جااینجاس

نگاهی به واحدهای دو تا از بهترین هتل آپارتمان های مشهد انداختیم. اگر ترجیح شما هم این است که رزرو هتل در مشهد را با یکی از این هتل آپارتمان ها ادامه دهید، بهتر است یک سایت اینترنتی رزرو هتل را برای این کار انتخاب کنید. سایتی که علاوه بر اعتماد مشتریان از امکانات معرفی و جستجوی پیشرفته هتل ها نیز برخوردار باشد. جااینجاس با داشتن ویژگی های فوق به شما امکان می دهد در صفحه هتل های مشهد و شهرهای دیگر بگردید و با توجه به اولویت های خود اعم از قیمت، آدرس و نوع اقامتگاه، گزینه مورد نظرتان را پیدا کرده و رزرو کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد