پنج تا از هتل های قیمت مناسب شیراز که امکانات کاملی دارند

فرض کنید چمدان بسته اید و می خواهید چند روز بهاری دلنشین را در شیراز سپری کنید. حتما می دانید که شیراز در این موقع از سال غلغله است و هتل های شهر هم پر هستند. بدون شک دلتان نمی خواهد طعم شیرین سفر را با قیمت های نجومی اقامتگاه ها تلخ کنید. در این بزنگاه شاید آنچه برای شما اهمیت دارد، قیمت هتل شیراز است و پیدا کردن اقامتگاه هایی که چندان به جیب شما فشار وارد نکنند. ممکن است آشنایی چندانی با هتل های قیمت مناسب شیراز نداشته باشید. در این صورت حتما چند دقیقه ای وقت بگذارید و قبل از رزرو هتل، این مطلب جااینجاس را بخوانید.

هتل تالار؛ هتل محبوب شیراز

از نظر شما یک هتل قیمت مناسب آن هم در شیراز باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ داشتن امکانات اولیه و قیمت پایین کفایت می کند؟ بگذارید تعریف شما را کمی دستکاری کنیم! هتل قیمت مناسب در واقع هتلی است که هم امکانات رفاهی مطلوبی دارد و هم قیمت مناسب. با این تعریف به سراغ هتل تالار می رویم. چرا این هتل سه ستاره را در لیستمان جای داده ایم؟

تالار؛ اتاق های یک تخته و دوتخته به اضافه سوئیت های یکخوابه چهارنفره دارد. امکانات داخل واحدها شامل IPTV، صندوق امانات، مینی بار، سیستم گرمایش و سرمایش، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، صبحانه، میز تحریر و حمام مجهز می شود. نورپردازی و دکوراسیون شیک را هم کنار این امکانات قرار دهید. حالا به سراغ خدمات هتل می رویم؛ خدماتی مانند خودپرداز، پارکینگ، کافی شاپ، رستوران، روم سرویس، خشکشویی و تاکسی سرویس.

همانطور که دیدید این هتل تنها به امکانات ابتدایی اکتفا نکرده و همه چیز مهیا است. در مورد قیمت هتل کنجکاو هستید؟ هزینه یک شب در اتاق های یک تخته 180 هزار تومان، اتاق های دوتخته 260 هزار تومان و سوئیت ها هم در حدود 420 هزار تومان است.

هتل نیایش؛ بزرگ ترین هتل سنتی شیراز

طرفداران اقامت در هتل های سنتی شیراز کم نیستند. هتل نیایش با معماری جذاب و اتاق هایی که حال و هوای خانه های قدیمی را دارند، این فرصت را برای علاقه مندان به هتل های سنتی فراهم می کند. در هر کدام از اتاق های یک تخته، دوتخته، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته هتل که بمانید؛ از امکانات به روزی مثل سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، تلویزیون، یخچال و حمام مجهز بهره مند خواهید شد. 

از حال و هوای خوش این هتل که بگذریم، خدمات هتل هم جامع هستند. پارکینگ روباز، ترانسفر فرودگاهی، یک کافی شاپ بر بام هتل و رستوران سنتی از آن جمله اند. در مورد قیمت اتاق ها هم باید بگوییم که هزینه اقامت در آنها از شبی 120 هزار تومان شروع شده و تا شبی حدود 530 هزار تومان ادامه می یابد. 

هتل اطلس؛ همسایه حافظیه

یک هتل سه ستاره که در چند قدمی حافظیه قرار گرفته، به باغ جهان نما نزدیک است و قیمت مناسبی هم دارد؛ گزینه ایده آلی برای اقامت نیست؟ پس اجازه دهید معرفی هتل اطلس را با قیمت شروع کنیم. اتاق های دوتخته شبی نزدیک به 190 هزار تومان، اتاق های سه تخته در حدود 265 هزار تومان و اتاق های کانکت چهارنفره نیز 500 هزار تومان. حالا که از نوع اتاق ها خبر دارید، نگاهی به امکانات و خدمات هتل می اندازیم:

تلویزیون، یخچال، سیستم تهویه مطبوع، صبحانه، حمام و لوازم بهداشتی، روم سرویس، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم گرمایش و سرمایش، اینترنت و دراور که بودن آنها برای بسیاری از مهمان ها مهم است. البته خدمات رفاهی هتل فقط به اینها محدود نمی شود. رستوران، کافی شاپ، پارکینگ، تاکسی سرویس، خشکشویی، خدمات معلولین، ترانسفر رفت و برگشت، تاکسی سرویس و حتی سالن کنفرانس هم در اطلس تعبیه شده است. 


بیشتر بخوانید:
مهم ترین و جامع ترین نکات رزرو هتل در شیراز
پنج سئوالی که مسافران در مورد هتل های شیراز می پرسند


هتل پارسه؛ چهارستاره و اقتصادی

اینکه نام یک هتل چهارستاره مانند هتل پارسه هم در لیست باشد، اتفاق خوبی است. این هتل که به خاطر همسایگی با مجموعه زندیه، محبوبیت خاصی دارد؛ واحدهای متنوعی هم دارد. اتاق های یک تخته، دوتخته دبل و توئین، سه تخته و چهارتخته و نیز سوئیت های یکخوابه دوتخته هتل، بزرگ و جادار هستند. هر کدام از آنها را که رزرو کنید؛ مبلمان، حمام مجهز، اینترنت، صبحانه، مینی بار، تلویزیون، یخچال، سیستم گرمایش و سرمایش و سرویس بهداشتی فرنگی در اختیارتان هست.

خبر خوب این است که یک مجموعه کامل از خدمات رفاهی نیز در پارسه مهیا است؛ خدماتی که وجود آنها به نوعی آسودگی خاطر را برای شما به همراه خواهد داشت. پارکینگ، رستوران، کافی شاپ، ترانسفر رفت و برگشت، خشکشویی، تاکسی سرویس و حتی خدمات ویژه معلولین تنها بخشی از آنها هستند. نکته مهم پایانی اینکه هزینه اقامت در هتل از شبی 160 هزار تومان شروع و به حدود 445 هزار تومان ختم می شود. 

هتل ارگ؛ در قلب شیراز

مقاله پنج تا از هتل های قیمت مناسب شیراز که امکانات کاملی دارند را با معرفی هتل ارگ به عنوان یک هتل سه ستاره خوش قیمت ادامه می دهیم. این هتل با داشتن موقعیت مکانی عالی، اتاق های مجهز و شیک و خدمات رفاهی از جمله گزینه های مد نظر مسافران هنگام رزرو هتل شیراز است. ارگ اتاق های یک تخته، دوتخته دبل و توئین، سه تخته و چهارتخته ای دارد که در آنها تلویزیون، ماهواره مرکزی، حمام، سرویس بهداشتی، میز توالت و تختخواب هایی با تشک های طبی جای گرفته اند.

رستوران، کافی شاپ، پارکینگ، خشکشویی، تاکسی سرویس و اینترنت در لابی هم از خدماتی هستند که برای رفاه مهمان ها مهیا شده اند. اگر از بابت امکانات و خدمات هتل خیالتان آسوده شده، بهتر است در مورد قیمت اتاق ها هم بدانید. هزینه یک شب اقامت در اتاق های یک تخته هتل در حدود 175 هزار تومان است؛ این در حالیست که برای اتاق های دوتخته تا چهارتخته باید مبلغی بین 250 تا 450 هزار تومان پرداخت کنید. 

سئوالات متداول

بهترین هتل های شیراز کدامند؟

خوشبختانه چیزی که در شیراز کم نیست، هتل خوب و لوکس با استانداردهای مدرن هتلداری است. اگر به دنبال رزرو بهترین اقامتگاه های این شهر هستید؛ ما هتل بزرگ، هتل زندیه، هتل پارس، هتل پرسپولیس، هتل چمران، هتل هما، هتل پارسیان و هتل ستارگان را به شما پیشنهاد می کنیم.

هتل های محبوب شیراز از نظر مسافران کدامند؟

مسافران معیارهای متفاوتی در تعریف یک هتل خوب دارند که می تواند ترکیبی از امکانات رفاهی، موقعیت مکانی، رستوران خوب و البته قیمت مناسب باشد. به نظر می رسد تلفیق این عوامل موجب شده تا هتل الیزه، هتل ارم، هتل جهانگردی و نیز هتل های بزرگ و چمران به عنوان هتل های محبوب مهمانان شیراز تلقی شوند. 

هتل های ارزان شیراز کدامند؟

در یک سوی طیف همیشه کسانی هستند که تنها به یک گزینه فکر می کنند: رزرو هتل ارزان شیراز. خوشبختانه برای این گروه هم گزینه های مطلوبی در دسترس است: هتل های ارگ، ارم، تالار، جهانگردی، ساسان، صدرا،کوثر و لطفعلی خان در زمره این هتل ها قرار دارند. 

رزرو هتل شیراز در سایت جااینجاس

در این مطلب از هتل های زیادی نام بردیم؛ از بهترین اقامتگاه ها تا ارزان ترین آنها. اینکه اولویت شما برای اقامت، قیمت هتل شیراز است، ستاره هتل ها یا حتی موقعیت مکانی؛ انتخاب شماست. ما در جااینجاس این امکان را برای شما مهیا کرده ایم که جستجو را بر اساس همین اولویت ها مدیریت کنید تا در مدت زمان کمتری به هتل مورد نظرتان برسید. پیشنهاد می کنیم کمی دقت و حوصله به خرج دهید و نظرات کاربران را هم بخوانید. این تجربه ها می توانند یک منبع قابل اتکا برای شما هنگام رزرو باشند. 

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد