هتل های قیمت مناسب و ارزان کاشان کدام ها هستند؟

برای شهری با قدمت و غنای کاشان، حتی یک شب ماندن در اقامتگاه هایش هم دست کمی از دیدن جاذبه های آن نخواهد داشت. هتل های این شهر قدیمی با معماری خاص خود بخشی از دیدنی های آن هستند و به همین دلیل هم محبوبیت ویژه ای دارند. با این حال بیشتر مسافران ترجیح می دهند با یک تیر دو نشان بزنند؛ هم از معماری و امکانات هتل ها لذت ببرند و هم هزینه معقولی را صرف اقامت کنند. پس اگر هدف شما هم رزرو هتل در کاشان با قیمت مناسب است، این مقاله جااینجاس را از دست ندهید.


آنچه تا کنون در مورد هتل های کاشان به شما گفته ایم:
چرا این اقامتگاه ها، بهترین هتل های سنتی کاشان هستند؟
این نکات ساده اما کاربردی را در رزرو هتل کاشان به کار ببندید
بهترین هتل های شهر کاشان


هتل های ارزان و قیمت مناسب در شهر خانه های تاریخی ایران

پس از خواندن مطالب متنوع حالا دیگر می دانید که بهترین زمان سفر به شهرها با توجه به دو فاکتور آب و هوا و شلوغی متغیر است. برای مثال در مورد کاشانِ کُهن خیلی ها تلاش می کنند در موعد گلاب گیری خود را به شهر برسانند. در این فصل هوا مطلوب است و مهمان هم زیاد. پس ممکن است قیمت هتل کاشان چندان به مذاقتان خوش نیاید. اما اقامتگاه هایی هم هستند که هزینه آنها نسبت به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، متناسب است. مطلب(هتل های قیمت مناسب و ارزان کاشان کدام ها هستند) را با نگاهی به این هتل ها ادامه می دهیم:

اقامتگاه سنتی آمیرزا

اقامتگاه های سنتی سبک جالبی از اقامت را برای مهمان ها مهیا می کنند یا بهتر است بگوییم ترکیب جالبی از سنت و مدرنیته. این ویژگی در اقامتگاه سنتی آمیرزا نیز به چشم می خورد. این هتل سنتی که در میدان کمال الملک واقع شده؛ اتاق های دوتخته توئین و دبل، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته دارد. بهتر است بدانید که برخی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام هستند؛ در حالی که امکاناتی مانند کولر گازی و تلویزیون در آنها مهیا شده است.

در آمیرزا شما همچنین صبحانه را به صورت رایگان در اتاقی به نام حوضخانه میل خواهید کرد. اینترنت و تاکسی سرویس شبانه روزی هم از دیگر خدمات هتل است. اما باید بدانید که هتل رستوران و پارکینگ ندارد. فراموش نکنید که در هنگام رزرو هتل خود، خوب به جزئیات توجه کنید؛ قیمت اتاق ها نیز به تفکیک برای شما مشخص شده است.

اقامتگاه سنتی خادمی

یک هتل دیگر با جلوه های معماری اصیل ایرانی به نام اقامتگاه سنتی خادمی در خیابان علوی قرار گرفته است. خادمی اتاق های یک تخته، دوتخته دبل و توئین، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته دارد و از این رو برای اقامت دسته جمعی هم مناسب است. در تمام واحدها شما به کولر گازی، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام مجهز، تلویزیون و یخچال دسترسی خواهید داشت. ضمن اینکه برای صرف صبحانه می توانید به سالن صبحانه خوری هتل مراجعه کنید. پارکینگ رایگان غیر مسقف، اینترنت و صندوق امانات هم از دیگر خدمات خادمی است.

به نظر می رسد تمیز بودن اتاق ها و وجود امکانات مناسب نسبت به قیمت از دلایل انتخاب هتل توسط مهمان ها باشند.

هتل آپارتمان شیرین

هر چند کاشان را بیشتر با خانه های تاریخی و اقامتگاه های سنتی آن می شناسند، اما در این شهر هتل غیر سنتی هم دیده می شود. برای مثال هتل شیرین سه ستاره که در حقیقت هتل آپارتمان است، نیز در میدان کمال الملک قرار گرفته است. شیرین اتاق های دوتخته دبل و توئین، سه تخته، چهارتخته کانکت و معمولی و نیز سوئیت های دوخوابه ای دارد که حتی تا 20 نفر هم ظرفیت دارند. جالب است بدانید که این هتل حتی هاستل هم در اختیار مهمان ها می گذارد و واحدهای آن برای مسافران ایرانی و غیرایرانی متفاوت است. ضمن اینکه برخی از اتاق های هتل آشپزخانه ندارند و این نکته ای است که حتما باید هنگام رزرو به آن توجه کنید.

اقامتگاه سنتی چهارستاره سرای درب باغ

یکی دیگر از هتل های قیمت مناسب کاشان، اقامتگاه سنتی سرای درب باغ در خیابان فاضل نراقی است. این هتل هم اتاق های یک تخته، دوتخته دبل و توئین، چهارتخته معمولی و VIP دارد که بین 12 تا 50 متر مربع متراژ دارند. در این اتاق ها امکاناتی مانند حمام مجهز، سرویس فرنگی و کولر گازی مهیا شده و مهمان ها برای صرف غذا به رستوران نیز دسترسی خواهند داشت. شاید جالب باشد بدانید که بسیاری از مهمان ها سرای درب باغ را مکانی آرام، راحت، تمیز و با موقعیت مکانی خوب می دانند.

هتل خونه نقلی

به نظر می رسد میدان کمال الملک کاشان خانه بسیاری از هتل های این شهر باشد. اقامتگاه بومگردی خونه نقلی که از دوره پهلوی به جای مانده نیز در این میدان قرار گرفته و 25 اتاق دارد. این واحدها بین دو تا پنج نفر ظرفیت دارند و نام آنها نیز در نوع خود جالب توجه است: سده، سروشگان، بهمنگان، خزان، کیان، آبانگان و ... . البته باید بگوییم که برخی اتاق ها فاقد تلویزیون، حمام و سرویس بهداشتی هستند و این موضوع را نباید هنگام انتخاب اتاق از قلم بیندازید. سالن صبحانه خوری، پارکینگ رایگان غیرمسقف نیز در خونه نقلی در نظر گرفته شده است. 

هتل 3 ستاره امیرکبیر

هتل امیر کبیر در خیابانی به همین نام واقع شده و نخستین مزیت آن همسایگی اش با باغ فین است. این اقامتگاه که در زمره هتل های کاشان و نه اقامتگاه های بومی آن است؛ اتاق های یک تخته، دوتخته دبل و توئین، سه تخته، چهار و پنج تخته دارد. لازم به ذکر است که مساحت تمام واحدها یکسان(26 متر مربع) و امکانات آنها نیز شامل سرویس فرنگی، حمام مجهز و سیستم گرمایش و سرمایش می شود. هتل صرف نظر از این امکانات؛ خدماتی چون پارکینگ غیرمسقف، رستوران، کافی شاپ، سالن بیلیارد و اتاق ماساژ نیز در اختیار مهمانانش قرار داده است.


بیشتر از شهر گلاب ایران:
این 5 نکته مهم را برای کاشان گردی حرفه ای فراموش نکنید
شهر کاشان خاستگاه تمدنی 7500 ساله


چگونه و از کجا هتل های کاشان را رزرو کنیم؟

کاشان شهر سنت، اصالت و تنوع است و این ویژگی ها در اقامتگاه های آن نیز به چشم می خورد. در کاشان هم می توان اقامتگاه های تاریخی با معماری منحصر به فرد و سنتی این شهر را دید و هم هتل های لوکس و مدرنِ چهار ستاره؛ از هتل سرای عامری ها با سوئیت های مجلل، معماری سنتی و قیمت های بالا تا اقامتگاه سنتی سرای امیر با اتاق های دو، سه و پنج دری. اینکه بخواهید چه نوع سفری داشته باشید، در انتخاب اقامتگاه شما مؤثر است. اگر برای رزرو اقامتگاه خود به سایت جااینجاس مراجعه کنید، می توانید همه آنها را با امکانات، تصاویر اتاق ها و موقعیت مکانی مشاهده کنید. در سمت راست صفحه نیز فیلتر قیمت و نوع هتل پیش بینی شده است تا فرایند جستجو برای کاربران آسان تر و سریع تر گردد.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد