اگر تعجب نمی کنید؛ باید بگوییم که تعداد آنهایی که موقع رزرو، قیمت هتل برایشان حیاتی است؛ بسیار زیاد است. فرقی نمی کند، مقصد کجا باشد. حتی آنها که به قصد دیدن بیستون و طاق بستان، راهی کرمانشاه می‌شوند؛ به کاهش هزینه اقامت فکر می کنند. می توان در بین هتل های کرمانشاه گشت و نگاهی به قیمت ها انداخت.  یک راه ساده تر هم وجود دارد و آن اینکه چند دقیقه ای در جااینجاس وقت بگذارید. پس اگر دنبال هتل های ارزان کرمانشاه هستید، بخوانید.

هتل سینا در بلوار جمهوری کرمانشاه

یک هتل دوستاره با 26 واحد اقامتی جای خلوتی به نظر می رسد. چیزی که بسیاری از مسافران خواهان آن هستند. از این رو هتل سینا می تواند گزینه ایده آلی باشد. به ویژه اگر دنبال یک هتل ارزان در کرمانشاه هم هستید. قبل از اینکه به سراغ امکانات و خدمات هتل برویم، از قیمت هتل برایتان می گوییم: ارزان ترین واحد، شبی 295 هزار تومان؛ گران ترین، شبی 470 هزار تومان.

هتل دوستاره سینا کرمانشاه چه امکاناتی دارد؟

اتاق‌های هتل شامل دوتخته برای یک نفر، دوتخته دبل و توئین، سه تخته و فامیلی روم(برای چهار نفر) می شوند. این اتاق ها به چه امکاناتی مجهز هستند؟
• صبحانه، مبلمان، حمام و لوازم بهداشتی، یخچال، کمد لباس، روم سرویس، سیستم تهویه، سرویس فرنگی و ایرانی، پنجره
• رستوران با منوی متنوع، کافی شاپ، پارکینگ، تاکسی سرویس، فضای سبز، خدمات تهیه بلیط

چند نکته دیگر در مورد هتل سینا

• هتل نیم ساعت با فرودگاه کرمانشاه فاصله دارد
• فاصله هتل با معروف ترین جاذبه شهر(طاق بستان)، 20 دقیقه است
• هتل در سال 1350 ساخته ولی در سال 1392 نوسازی شده
• این هتل تنها دو طبقه دارد و فاقد آسانسور است


این مطلب را حتما بخوانید:
بهترین هتل های کرمانشاه؛ امکانات و نظرات مسافران درباره آنها


هتل آپارتمان پاتاق در بلوار آل آقا کرمانشاه

هتل آپارتمان پاتاق، هشت طبقه و 24 اتاق دارد. بنابراین به نظر می رسد با یک هتل خلوت و کم هیاهو و البته قیمت مناسب طرف باشید. اگر می خواهید از قیمت هتل آپارتمان پاتاق بدانید، باید بگوییم: نقطه شروع قیمت از شبی 400 هزار تومان و نقطه پایان آن، 750 هزار تومان است.

هتل پاتاق چه امکاناتی دارد؟

بهتر است اول از اتاق های هتل بگوییم و بعد، سراغ امکانات برویم: سوئیت های یکخوابه دوتخته، سوئیت های یکخوابه سه تخته، سوئیت های یکخوابه چهارتخته.
• مبلمان، میز تحریر، صبحانه، روم سرویس، اینترنت، سرویس فرنگی، بالکن، حمام مجهز، کمد لباس و چای ساز
• فضای سبز، پارکینگ، کافی شاپ، سالن صبحانه خوری، تاکسی سرویس و صرافی

چند نکته دیگر در مورد هتل آپارتمان پاتاق کرمانشاه

• پاتاق، نوسازترین هتل کرمانشاه است و در سال 1399 متولد شده
• این هتل آپارتمان تنها 6 کیلومتر با فرودگاه شهر فاصله دارد
• فاصله پاتاق تا طاق بستانِ معروف هم 7 کیلومتر است
• در مورد معنای پاتاق کنجکاوید؟ پاتاق یا همان پاطاق نام یک گردنه قدیمی و روستای امروزی در کرمانشاه است

هتل آپارتمان کوروش در بلوار گلریزان کرمانشاه

نخستین هتل آپارتمان کرمانشاه، هتل آپارتمان کوروش است که 6 طبقه دارد و 26 اتاق. از این حیث می توان گفت که کوروش هم چندان هتل شلوغی به نظر نمی رسد. هر چند قیمت هتل آپارتمان کوروش در مقایسه با سینا بیشتر است، هنوز یک هتل قیمت مناسب به شمار می‌رود. قیمت ها از شبی 315 هزار تومان شروع و به 850 هزار تومان ختم می شود.

هتل آپارتمان سه ستاره کوروش چه امکاناتی دارد؟

کوروش این واحدهای اقامتی را دارد: اتاق های دوتخته دبل و توئین، اتاق های سه تخته و نیز آپارتمان های دوخوابه دوتخته، دوخوابه سه تخته، دوخوابه چهارتخته معمولی و VIP و دوخوابه پنج تخته. پس شک نکنید سراغ گزینه درستی برای اقامت خانوادگی در کرمانشاه آمده اید. حالا نگاهی هم به امکانات می اندازیم:
• صبحانه، مبلمان، آشپزخانه در آپارتمان ها، حمام مجهز، سرویس فرنگی و ایرانی، کمد لباس، مینی بار، چای ساز
• استخر، سونا، جکوزی، پارکینگ، تاکسی سرویس، آژانس مسافرتی و یک رستوران 80 نفره

چند نکته دیگر در مورد هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه

• فاصله هتل تا فرودگاه، 26 دقیقه است
• تا طاق بستان هم 16 دقیقه بیشتر، راه نیست
• هتل، نوساز است و در سال 93 ساخته شده؛ اگرچه سه سال بعد نیز نوسازی شده

سئوالات متداول مسافران درباره هتل های کرمانشاه

در مجموع قیمت هتل کرمانشاه چطور است؟

شاید نام کرمانشاه در مقایسه با مقصدهای گردشگری دیگر، چندان پر تکرار نباشد. با این حال هزینه اقامت در کرمانشاه، آنقدرها هم پایین نیست. شاید تعداد اندک هتل ها یک دلیل باشد. به هر حال هتل های قیمت مناسب کرمانشاه هم حداقل شبی، در حدود 300 هزار تومان از شما دریافت می‌کنند. هتل های لوکس هم بین 400 تا 500 هزار تومان، قیمت دارند. مثلا برای ماندن در بهترین هتل کرمانشاه(هتل پارسیان) باید 525 هزار تومان به ازای یک شب بپردازید.

بهترین زمان رزرو هتل در کرمانشاه، کِی است؟

اگر ملاک خود را فقط آب و هوا قرار داده اید، باید دنبال بهترین زمان سفر به کرمانشاه باشید. در این صورت قطعا اواخر بهار و تابستان، جان می دهد برای سفر به این شهر. البته در این روزهای زیبا، شلوغی کرمانشاه به قیمت بالای هتل ها منجر می شود. اگر تنها قیمت برایتان مهم است و خلوتی؛ زمستان، گزینه خوبی است. البته سرمای استخوان سوز کرمانشاه از توان خیلی ها خارج است!

کدام هتل ها نزدیک جاهای دیدنی کرمانشاه هستند؟

هتل لاله بیستون درست در قلب بیستون است و هتل جمشید هم همسایه طاق بستان. البته هتل های دیگری مانند آزادگان و پارسیان هم چندان از طاق بستان و کلیسای قلب مقدس دور نیستند. حداکثر 20 دقیقه!

کدام سایت را برای رزرو هتل کرمانشاه انتخاب کنیم؟

مرحله نهایی، انتخاب یک سایت مناسب برای رزرو هتل است. پیشنهاد می کنیم سری به صفحه رزرو هتل کرمانشاه بزنید تا معنای یک سایت خوب و یک انتخاب اگاهانه را درک کنید. فیلترهای جستجو در سمت راست، به کمکِ وقت و هزینه شما می آیند، اطلاعات کاملی از هتل ها تهیه شده و نظرات کاربران هم منعکس شده است. بدون شک این عوامل راه را برای انتخاب خوب شما هموار می کنند. ضمن اینکه بروز مشکل در پروسه رزرو هم جای نگرانی ندارد. چرا که یک تیم پشتیانی، 24 ساعته همراه شماست!

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد