ساده و مطمئن رزرو کنید

جشنـواره پـاییزانـه جـااینجـاس

علاقه مندان سفر، همیشه فصل پائیز را برای مسافرتهایی خاطره انگیز در کنار دوستان و خانواده انتخاب میکنند. ما هم جشنواره پاییزانه جااینجاس را برای شما طراحی کرده ایم که در آن ۱۰۰ هزارتومن تخفیف رزرو هتل در سراسر ایران را به شما هدیه دهیم، تا سفر پاییزی شما لذت بخش تر شود.

در این جشنواره تمامی هتل های سایت را می توانید رزرو کنید و فقط کافی است که در زمان ثبت رزرو، کد تخفیف دریافتی را وارد و تایید نمایید.روش محاسبه ی تخفیف بدین صورت است که در هر ۱۰۰.۰۰۰۰ تومان به میزان ۱۰.۰۰۰ تومان تخفیف دریافت می کنید. مثال : اگر رزرو شما ۵۶۰.۰۰۰ تومان باشد شما ۵۰.۰۰۰ تومان تخفیف خواهید گرفت.

برای بهره مندی از این جشنواره تنها کافیست ایمیل خود را در بخش در نظر گرفته در زیر وارد کنید و کد تخفیف را در لحظه دریافت نمایید. این کد تخفیف به ایمیل شما نیز ارسال می گردد.

مهلت استفاده تا پایان آذرماه

رزرو هتل کار بسیار ساده ای است. دیگر مدیریت سفر به طور کامل در دستان شماست، در جااینجاس می توانید بین تمام هتلهای ایران جستجو کنید، موقعیت مکانی آنها را مشاهده کنید، تصاویر اتاق ها و امکانات هتل را ببینید، و از بین صدها هتل، مناسب ترین هتل را رزرو کنید. تیم جااینجاس با ۱۰ سال تجربه در صنعت خدمات رزرو هتل، طیف کامل و وسیعی از هتلها را در اختیار شما قرار داده و با ارائه تخفیف ها و خدمات پشتیبانی بهترین گزینه را برای رزرو هتل های مشهد، رزرو هتل های کیش، رزرو هتل های قشم و رزرو هتل در صدها شهر دیگر را فراهم آورده است.

عضویت در خبرنامه

اهل سفرها، برای باخبر شدن از پیشنهادهای ویژه‌ی جااینجاس، ایمیل خود را وارد کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد