یک هتل دریایی که از کف شیشه ای آن آرامش دریا را زیر پا حس کرد و از پنجره هایش به تماشای غروب زیبای خلیج نشست، شاید رؤیای خیلی ها باشد. هتل های دریایی را در جزایر مالدیو و کارائیب می توان به وفور دید. سال هاست که این نقطه های زیبا از جهان به بهشت زمین شهرت یافته اند و آنها که می خواهند تمام زیبایی های جهان را یک جا به تماشا بنشینند، راهی این جزایر در اقیانوس هند و آمریکای شمالی می شوند. اما در همین نزدیکی ها و جنوب کشور نیز جزیره کیش میزبان یک هتل دریایی است: هتل ترنج کیش. چند دقیقه ای وقت بگذارید و مهمان یک سفر مجازی به هتل ترنج کیش در جااینجاس شوید.

به هتل ترنج در کیش خوش آمدید

هتل دریایی ترنج کیش که با وسعت و امکانات متنوع خود، یک مجموعه گردشگری کامل است، در سال 1394 متولد شد. از همان ابتدا تلاش بر این بود که ترنج، تنها یک هتل نباشد. به همین دلیل هم منطقه ای بکر با اکوسیستم طبیعی برای ساخت این هتل انتخاب شد تا محیط زیست منطقه هم کمترین آسیب را ببیند. پروژه ساخت هتل ترنج کیش با دو فاز کلید خورده است. در فاز اول سوئیت ها روی آب ساخته شده اند و قرار است هتل طبقاتی ساحلی هم به مجموعه افزوده شود.

برای رسیدن به ساختمان هتل باید از یک پل ورودی بگذرید که دو سوی آن را آب های نیلگون خلیج در برگرفته و فضای سبز، ساحل شنی و نخل های زیبا به شما خوشامد می گویند. درب را که باز می کنید، لابی هتل ترنج، آدم را یاد ورودی کاخ های باشکوه می اندازد؛ بزرگ و باشکوه با مبلمان لوکس، دیوارها و لوستر مجلل.

در سوئیت های هتل ترنج کیش چه می گذرد؟

برای رسیدن به سوئیت ها از یک پل چوبی روی آب باید گذر کرد. پل چوبی ای که در دو طرف آن سوئیت ها روی آب جا خوش کرده اند. هتل ترنج 100 عدد سوئیت با امکانات و ویژگی های منحصر به فرد دارد؛ از سوئیت روبه دریا تا دوتخته دبل. وسعت بعضی از این سوئیت ها به 120 متر می رسد، حتی بزرگ تر از یک خانه معمولی! در این بخش از مطلب خانه ای روی آب؛ اقامت هیجان انگیز در تنها هتل دریایی کشور شما را مهمان دو سوئیت محبوب هتل می کنیم:

سوئیت امپریال رو به غروب ترنج شبیه کاخ تابستانی شاهان است. ترکیب دیوارها و مبلمان کرم رنگ با نما و کف چوبی و نورپردازی زیبا به اضافه یک اتاق خواب بزرگ با تخت دونفره که یک رخت آویز کنار آن قرار گرفته و میزی که روی آن چای ساز و بطری های آب معدنی گذاشته شده است. در اتاق خواب سوئیت امپریال رو به غروب ترنج هم سیستم گرمایش و سرمایش و تلویزیون دیواری تعبیه شده است. اما از بالکن اختصاصی سوئیت امپریال نمی توان گذشت؛ یک بالکن جادار که در گوشه ای از آن وان حمام است و در گوشه دیگرش میز و صندلی برای صرف نوشیدنی و تماشای غروب زیبای کیش.

در سوئیت ماه عسل ترنج کیش همه چیز برای شروع یک زندگی رؤیایی آماده است. دیوارها، کف و مبلمان اتاق یک پالت رنگ بی نظیر از رنگ های دلنشین هستند. دیوارهای مرجانی، قرمز و شیری رنگ؛ کف چوبی اتاق، مبلمان نخودی و نورپردازی هنرمندانه شکوه خاصی به سوئیت ماه عسل بخشیده اند. امکاناتی مانند حمام بزرگ و جادار مجهز به وان، توالت فرنگی، امکانات بهداشتی و سشوار؛ میز توالت در اتاق، سیستم سرمایش و گرمایش، تلویزیون دیواری، چای ساز، مینی بار، روم سرویس و اینترنت رایگان بخشی از کلکسیون رفاهی سوئیت ماه عسل هتل ترنج کیش هستند.   

هتل ترنج کیش چگونه از شما پذیرایی می کند؟

یک اقامت دلچسب علاوه بر تمام امکاناتی که در داخل اتاق ها ارائه می شود، با یک پذیرایی دلچسب کامل می شود. یک پذیرایی دلچسب هم یعنی انواع غذا و نوشیدنی و دسر روی میز باشد. هتل دریایی ترنج کیش چند رستوران، کافه و لمکده را در خود جای داده:

رستوران خورشید هتل ترنج کیش مانند سوئیت های هتل، روی آب است. از در که وارد می شوید، فضای وسیع رستوران، گلدان های وسط، میزهایی با چیدمان آراسته و رنگ آمیزی زیبا، توجه شما را به خود جلب می کنند. بخشی از فضای رستوران به نقشی کاشیکاری شده از خانه های روی آب و مرد تنبورنوازی مزین شده که برای محبوبش می نوازد.

رستوران تاج ترنج کیش حال و هوای کاملا دریایی دارد. از نمای روبه دریا تا پرواز پرندگان و رقص ماهی ها که بر دیوارهای نیلی رستوران نقش بسته اند،

کافه گلف درست روبه روی سوئیت های ساحلی قرار گرفته است. در فضای باز کافه که صندلی های سبز و آبی، آن را دلباز کرده اند؛ می توانید هم غذاهای فرنگی میل کنید و هم نوشیدنی و دسر. گهگاهی هم صدای موسیقی زنده از کافه گلف شنیده می شود،

لمکده ساحلی هتل ترنج جان می دهد برای اینکه روی تخت های سنتی اش بنشینید و به پشتی هایی که خاطرات خانه پدربزرگ ها و مادربزرگ ها را برایمان زنده می کند، تکیه دهید. نوشیدن یک استکان چای آن هم در دل ساحل که سبزی گل و گیاه و شن های نرم شما را احاطه کرده اند، لطف خاصی دارد.

زیبایی های طبیعت را از هتل ترنج کیش تماشا کنید

شکی نیست که کیش یکی از زیباترین جزایر خاورمیانه است؛ از غروب های دل انگیز تا آبی دریا. آنهایی که این هتل دریایی کیش را برای اقامت انتخاب می کنند، از دیدن این زیبایی ها به صورت یکجا لذت می برند. به همین دلیل تمام تلاش هتلداران بر این بوده که به پاس زیبایی هایی که طبیعت نثار مهمانان می کند، با آن مهربان باشند.

سوئیت های هتل ترنج کیش روی یک اسکله چوبی ساخته شده اند. اگر از بالا چیدمان سوئیت ها را تماشا کنید، تصویر بته جقه؛ نقش محبوب ایرانی را خواهید دید. در سوئیت های هتل ترنج، از یک کف شیشه ای می توانید دنیای شگفت انگیز زیر آب را ببینید و رقص ماهیان را زیر پاهایتان حس کنید. از سوئیت که خارج شوید و قدم به بالکن بگذارید، هوای تازه و تمیز را مهمان ریه هایتان می کنید. طلوع و غروب کیش هم آنقدر دیدنی است که نمی شود از آن گذشت. بهتر است چند دقیقه ای بیشتر در بالکن اختصاصی سوئیت خود بمانید و رقص امواج، آرامش دریا و زندگی روزانه لاک پشت ها و مرجان ها را هم تماشا کنید.

هتل ترنج کیش؛ دوستدار محیط زیست

گفتیم که هتل ترنج تمام تلاش خود را کرده که با طبیعت مهربان باشد. معماران و طراحان هتل پس از تحقیقات دقیق این منطقه را برای ساخت هتل انتخاب کرده اند. حتی دو جزیره مصنوعی هم در هتل ترنج کیش ایجاد شده تا میزبان پرندگان مهاجر باشد و قدمی هم در راه حفظ اکوسیستم طبیعی منطقه برداشته شود. این تلاش ها باعث شده تا هتل دریایی ترنج کیش تندیس ویژه اولین و تنهاترین هتل دوستدار و حامی محیط زیست را از طرف سازمان حفاظت محیط زیست کشور از آن خود کند.

هتل ترنج کیش امکانات تفریحی هم دارد

شنیدن کی بود مانند دیدن! هتل دریایی ترنج کیش را باید از نزدیک دید و از امکانات بیشمارش استفاده کرد تا یک اقامت لوکس به معنای واقعی کلمه را درک کرد. بیایید کمی از تفریحات هتل برایتان بگوییم:
از یک راهرو چوبی به سالن کودکان و سالن بدنسازی می رسید. در سالن کودک این رنگ ها هستند که حرف اول را می زنند و هر آنچه که دل بچه ها را می برد؛ از سرسره و تاب تا لگوهای رنگ به رنگ در آن دیده می شود. بچه ها را که سرگرم کردید، می توانید سری به سالن بدنسازی بزنید که به انواع دستگاه های ورزشی مجهز شده است. به محض اینکه وارد سالن اسپا و ماساژ شوید، گرمی رنگ ها و بامبوهای داخل اتاق شما را به جزایر شرق آسیا می برد. خوشبختانه هتل هم سالن اسپا و ماساژ برای آقایان دارد و هم خانم ها. اگر دوست دارید تفریحات بیرونی هتل را هم امتحان کنید، خود را برای دوچرخه سواری، بیلیارد، فوتبال دستی، ایرهاکی و والیبال ساحلی آماده کنید. 

از دیگر امکانات هتل ترنج کیش

هر چه از امکانات رفاهی این هتل روی آب کیش بگوییم، کم است. اگر دلتان خواست می توانید از ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی استفاده کنید،  لحظه های شیرین اقامت در هتل ترنج کیش را در آتلیه عکاسی هتل ثبت کنید و رفت و آمد خود را با اجاره خودروهای هتل انجام دهید. هرچند کمتر کسی با خودروی شخصی به کیش سفر می کند، اما به هرحال هتل پارکینگ هم دارد. سالن کنفرانس، خدمات لاندری و خدمات پزشکی را هم به لیست بلند امکانات هتل ترنج اضافه کنید.

هتل ترنج کیش تا مکان های مهم چقدر فاصله دارد؟

قبل از هر چیز باید بگوییم که در هتل یک سرویس روزانه به مراکز خرید کیش در نظر گرفته شده است. اما اگر تمایلی به استفاده از این خدمات ندارید، بهتر است بگوییم که با مراکز خرید پردیس 1 و 2، مرکز خرید مروارید و مرکز خرید مرجان کیش حداکثر 17 دقیقه فاصله دارید. کشتی یونانی، پلاژ ساحلی بانوان و پارک ساحلی مرجان هم نهایت 18 دقیقه از شما دور هستند. اگر ترانسفر فرودگاهی در برنامه هایتان نیست، باید بدانید که فرودگاه کیش تنها 11 دقیقه با هتل فاصله دارد.

چگونه هتل ترنج کیش را در جااینجاس رزرو کنیم؟

با توصیفات بالا خیلی ها هوای رزرو هتل ترنج کیش به سرشان می زند. حالا که قرار است یک اقامت لوکس و فوق العاده راحت را در هتل تجربه کنید، بهتر است قدم اول را هم ساده و سریع بردارید. به سایت جااینجاس بروید، نام هتل را وارد کنید. پیشنهاد ما این است که اول قیمت هتل ترنج کیش را ببینید که با توجه به نوع سوئیت ها متفاوت است. وقتی از بابت قیمت خیالتان راحت شد، چند دقیقه ای وقت بگذارید و معرفی هتل را که شامل امکانات، فاصله تا مکان های مهم، قوانین و البته نظرات کاربران می شود؛ بخوانید. وقتی از همه چیز مطمئن شدید، تاریخ ورود و خروج را وارد کنید و از مزیت های رزرو آنلاین هتل که تخفیف ویژه است، بهره مند شوید.

اهل سفرها، برای باخبر شدن از پیشنهادهای ویژه‌ی جااینجاس، ایمیل خود را وارد کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد