هتل پنج ستاره استقلال که در گذشته به آن هیلتون می گفتند، زیرمجموعه ای از زنجیره هتل های بین المللی پارسیان است. قدمت هتل به پیش از انقلاب و سال های 41 و 51 می رسد. در آن سال ها ابتدا واحدهای برج غربی و بعد برج شرقی هتل ساخته شدند و به تدریج سالن هایی لوکس برای برگزاری مراسم، رستوران و کافی شاپ و ... به این هتل اضافه شد. از آنجایی که برای بسیاری از مهمانان مهم است که در اتاق های هتل چه می گذرد، پیشنهاد جااینجاس به شما این است که پیش از رزرو هتل استقلال تهران، این مطلب را بخوانید.

اتاق ها و سوئیت های هتل استقلال تهران

هتل استقلال تهران 504 باب اتاق و 48 سوئیت دارد که در دو برج شرقی و غربی هتل پراکنده شده اند. در حقیقت هم برج غربی و هم برج شرقی هتل اتاق های یک تخته، دوتخته دبل و توئین و نیز سوئیت های معمولی و رویال دارند. نگاهی به امکانات و حال و هوای این اتاق ها می اندازیم.

اتاق های برج غربی هتل استقلال تهران

اتاق یک تخته برج غربی هتل جمع و جور است و 38 متر مربع مساحت دارد. البته به نظر می رسد چنین فضایی برای اقامت یک نفره حتی بزرگ هم باشد. به ویژه اینکه همه امکانات رفاهی و سرگرمی از چای ساز، روم سرویس 24 ساعته، مینی بار و صندوق امانات تا تلویزیون، اینترنت پرسرعت، سونا و جکوزی، زمین تنیس و ویدئو مرکزی. به علاوه با رزرو اتاق های هتل استقلال خیالتان راحت خواهد بود که قرار است شب را روی بالش های نرم به صبح برسانید و صبح را هم با چشم اندازی فوق العاده به شهر و کوه های آن آغاز کنید.

اتاق های دوتخته برج غربی شامل اتاق های دبل و توئین می شوند. اولی از یک تختخواب دونفره تشکیل شده و دومی دو تختخواب تک نفره دارد. مساحت هر دو اتاق یکسان و 38 متر مربع است. حضور رنگ های گرم و پرشور در فضای داخلی اتاق که در مبلمان، پرده ها و حتی موکت کف اتاق تجلی پیدا می کند، محیط آرام و دلنشینی را خلق کرده است. امکانات رفاهی و سرگرمی هم مثل اتاق های یک تخته، تمام و کمال است؛ تلویزیون، مینی بار، روم سرویس، سونا، جکوزی، اینترنت پرسرعت، حمام مجهز، چای ساز و هر آنچه برای یک اقامت راحت نیاز دارید.

به سوئیت های برج غربی هتل استقلال تهران می رسیم که در قالب دو سوئیت معمولی و رویال طراحی شده اند. سوئیت معمولی برج غربی 65 متر مربع مساحت دارد. با وجود چنین وسعتی بدون شک فضای دلبازی برای یک اقامت دونفره ایجاد خواهد شد. مثل اتاق های دیگر برج غربی در سوئیت معمولی هم این رنگ های گرم و غنی هستند که خود نمایی می کنند؛ رنگ هایی که در تلفیق با نورپردازی جلوه آرامی به فضا بخشیده اند. در سوئیت های معمولی هم امکاناتی مثل تلویزیون، مینی بار، چای ساز، اینترنت پرسرعت، سونا و جکوزی، زمین تنیس، صندوق امانات و روم سرویس 24 ساعته مهیا شده است.

سوئیت های رویال برج غربی با 170 متر مربع مساحت و امکانات خود بیشتر شبیه یک واحد آپارتمان هستند و حسِ بودن در خانه را به ما القا می کنند. تلویزیون، اینترنت، مینی بار، چای ساز، بالکن با نمایی زیبا به شهر و کوه، سونا و جکوزی، زمین تنیس و صندوق امانات در سوئیت رویال هم وجود دارد. در فضای وسیع این سوئیت ها هم اتاق خواب تعبیه شده و هم اتاق صبحانه و دفتر کار. ضمن اینکه مبلمان لوکس و رنگ های گرم و پرشور در این واحدها هم نقش آفرینی می کنند.

اتاق های برج شرقی هتل استقلال تهران

همانطور که گفتیم برج شرقی هتل هم مانند برج غربی، شامل اتاق های یک تخته، دوتخته دبل و توئین و نیز سوئیت های معمولی و رویال می شود. در ادامه مقاله در اتاق های هتل هیلتون سابق چه می گذرد؛ به سراغ واحدهای برج شرقی هتل استقلال رفته ایم.

اتاق های یک تخته برج شرقی تنها 3 متر از نمونه مشابه خود در برج غربی کوچک تر هستند؛ یعنی 35 متر مربع. اما در امکانات تفاوتی دیده نمی شود. چنانکه در این اتاق ها هم شما به تلویزیون، اینترنت پرسرعت، مینی بار، چای ساز، سونا و جکوزی، استخر، زمین تنیس، صندوق امانات و بالکنی رو به شهر دسترسی خواهید داشت. شاید تنها وجه تمایز را بتوان در دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق مشاهده کرد. به این صورت که در اتاق های یک تخته برج شرقی این رنگ های ملایم و روشن هستند که حضور پر رنگی دارند.

اتاق های دوتخته برج شرقی هم شامل اتاق های دوتخته دبل و توئین می شوند. مساحت اتاق ها 35 متر مربع است؛ خدمات رفاهی و سرگرمی نیز همان ها هستند که تا به حال در تمام اتاق ها و سوئیت ها دیدیم. تلویزیون، مینی بار، استخر، زمین تنیس، چای ساز و ... . اتاق های دبل و توئین برج شرقی تنها در طراحی داخلی اندکی متفاوت هستند؛ مثلا اتاق توئین از رنگ سبز و اتاق دبل نیز از رنگ بنفش ملایم وام گرفته اند.

سوئیت معمولی برج شرقی هتل استقلال تنها 5 متر کوچک تر از سوئیت برج غربی است. اما این موضوع هیچ تأثیری بر امکانات و فضای اتاق نداشته است. نورپردازی به زیباترین شکل ممکن انجام شده و رنگ ها به بهترین شیوه با هم تلفیق شده اند. تلویزیون، مینی بار، چای ساز، اینترنت پرسرعت، سونا و جکوزی، استخر، زمین تنیس، صندوق امانات و روم سرویس 24 ساعته در این سوئیت ها دیده می شود. سوئیت های رویال برج شرقی 130 متر مربع مساحت و اتاق خواب، اتاق صبحانه و دفتر کار دارند. امکانات تمام و کمال است و مثل سایر واحدها هم اسباب سرگرمی مثل تلویزیون، اینترنت، زمین تنیس و استخر مهیاست و هم تسهیلات رفاهی مانند چای ساز، میز آرایش، مبلمان شیک، صندوق امانات و روم سرویس 24 ساعته.

رزرو هتل استقلال تهران در جااینجاس

هتل استقلال تهران یا همان هیلتون سابق با امکانات و موقعیت مکانی خود برای سفرهای کاری و خانوادگی گزینه بسیار خوبی است. اگر می خواهید پروسه رزرو هتل؛ حساب شده، دقیق و آگاهانه باشد به جااینجاس مراجعه کنید. در صفحه هتل های تهران، نام هتل در همان ابتدای صفحه دیده می شود. با ورود به این صفحه امکانات هتل، قیمت اتاق ها، فاصله تا مکان های مهم و قوانین هتل را بخوانید و با آگاهی کامل آن را رزرو کنید.

اهل سفرها، برای باخبر شدن از پیشنهادهای ویژه‌ی جااینجاس، ایمیل خود را وارد کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد