با اتاق ها و سوئیت های نزدیک ترین هتل به حرم رضوی آشنا شوید

هتل بین المللی قصر مشهد با 219 واحد مجهز و لوکس خود یکی از محبوب ترین اقامتگاه های مسافران داخلی و خارجی است. علاوه بر نزدیکی به حرم، استانداردهای بالای امکانات هتل نیز مزید بر علت شده تا مسافران با ذائقه های مختلف در اتاق ها و سوئیت ها با تم های گوناگون آن ساکن شوند. در این مطلب جااینجاس بر آن شده تا شما را با اتاق ها و سوئیت های هتل قصر مشهد، امکانات و فضای داخلی آنها آشنا کند.

اتاق کانکت

اتاق کانکت هتل قصر مشهد برای یک اقامت خانوادگی گزینه مناسبی است. علاوه بر امکانات کامل رفاهی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد؛ ترکیب معماری کلاسیک و مدرن، نورپردازی زیبا و مبلمان مجلل یک محیط آرام خلق کرده اند. ضمن اینکه فضای اتاق به وسیله یک درب از هم جدا شده و در واقع شما می توانید دو اتاق داشته باشید. در هر اتاق هم یک تخت دونفره و یک تخت سینگل قرار داده شده است. اما امکانات کامل و مدرن اتاق های کانکت شامل یخچال مینی بار، میز آرایش، سرویس چای خوری، درب مجهز به کلید کارتی، تلفن سانترال، سیستم IPTV، سرویس بهداشتی فرنگی، دسترسی رایگان به اینترنت، سیستم تهویه مطبوع و حمام مجهز به سشوار، امکانات بهداشتی و وان می شود.

آپارتمان دوخوابه رویال

آپارتمان دوخوابه رویال هتل قصر مشهد شباهتی با اتاق یک هتل ندارد. دکوراسیون شیک و مدرن با ترکیب رنگ های سفید و طوسی، مبلمان مجلل، نورپردازی زیبا به اضافه یک مجموعه کامل از امکانات آپارتمان رویال هتل به مکانی استثنائی برای اقامت بدل کرده اند. در دو اتاق خواب این آپارتمان جادار دو تختخواب دونفره بزرگ قرار گرفته است. البته امکانات آپارتمان فراتر از این است و یخچال مینی بار، میز آرایش، چای ساز، تلفن سانترال و تلویزیون IPTV را هم در برمی گیرد. 

در ادامه مطلب با اتاق ها و سوئیت های نزدیک ترین هتل به حرم رضوی آشنا شوید، باید اضافه کرد که درب های این واحدها هم به کلیدهای کارتی مجهز بوده و در حمام نیز سشوار، وسایل بهداشتی، وان و جکوزی به چشم می خورد. اما بخش منحصر به فرد آپارتمان های دوخوابه رویال تراس زیبا و چمن کاری شده آنهاست که می توانید روی میز عصرانه خوری و زیر سایه بان آن یک فنجان نوشیدنی میل کنید و از تماشای شهر لذت ببرید.

اتاق دبل

اتاق های دبل هتل قصر مشهد در حقیقت همان اتاق هایی هستند که از کنار هم قرار گرفتن آنها اتاق های کانکت هتل شکل می گیرند. پیشتر از فضای داخلی اتاق ها که نورپردازی و ترکیب معماری کلاسیک و مدرن را با خود دارند، گفتیم. امکانات این نوع اتاق ها هم شامل تخت دونفره بزرگ، اینترنت رایگان، مینی بار، صندوق امانات، میز آرایش و تلویزیون IPTV می شود.

اتاق سینگل

اتاق سینگل هتل قصر مشهد فضای متفاوتی دارد؛ نورپردازی زیبا، ترکیب رنگ طلایی، سبز و قهوه ای در دیوارها روتختی ها و مبلمان اتاق شکوه خاصی به فضا بخشیده اند. فضای اتاق جادار است و در آن همه چیز از یک تخت دونفره بزرگ، میز آرایش، مبلمان مدرن، یخچال مینی بار، تلویزیون IPTV و صندوق امانات دیده می شود. ضمن اینکه امکانات تهیه چای هم برای شما تدارک دیده شده و حمام به سرویس بهداشتی فرنگی، کابین دوش، حوله و وسایل بهداشتی مجهز است.

دبل لاکچری

در فضای وسیع و دلباز اتاق دبل لاکچری هتل قصر مشهد امکانات مدرن و دکوراسیون مجلل دست به دست هم داده اند تا یک اقامت لاکچری را به معنای واقعی کلمه تجربه کنید. رنگ های سفید، طلایی، سدری و خاکی در هماهنگی با نورپردازی اتاق آرامش خاصی را القا می کنند. در اتاق یک تخت دبل و یک تخت سینگل قرار گرفته که برای اقامت خانوادگی مناسب به نظر می رسند. آینه های سقف و دیوار اتاق، یخچال مینی بار، میز آرایش، تلفن سانترال، سرویس چایخوری، اسپلیت، حمام با سشوار و وسایل بهداشتی و اینترنت رایگان هم این اقامت لوکس را کامل می کنند.

دبل کلاسیک

اتاق دبل کلاسیک هتل قصر مشهد برای یک اقامت دونفره مناسب است. در فضای اتاق که مشابه اتاق دبل لاکچری با متراز کمتر است، یک تخت دونفره قرار گرفته است. دکوراسیون و نورپردازی به اضافه رنگ های به کار رفته در دیوار و کف هم درست مشابه اتاق های دبل کلاسیک است. ضمن اینکه امکاناتی مانند یخچال مینی بار، میز آرایش، سشوار، تلفن سانترال، اسپلیت، تلویزیون IPTV و حمام مجهز به سشوار، سرویس فرنگی و وسایل بهداشتی را می توان در این اتاق ها دید.

اتاق هانی مون(ماه عسل)

در اتاق هانی مون یا همان ماه عسل هتل قصر مشهد می توان یک ماه عسل رؤیایی را تجربه کرد. همه چیز از دکوراسیون، نورپردازی و معماری تا امکانات اتاق برای این هدف طراحی شده اند. یک تخت دونفره مجلل و مزین، مبلمان شیک، میز آرایش، تلویزیون با سیستم های صوتی و تصویری، یخچال مینی بار، چای ساز و تلفن سانترال در این فضای باشکوه قرار گرفته اند. فضایی نیز به عنوان آشپزخانه، البته بدون امکانات پخت و پز، در نظر گرفته شده است و بالاخره اینکه در حمام بزرگ این اتاق وان، سرویس بهداشتی فرنگی، سشوار و وسایل بهداشتی کامل تعبیه شده است.

اتاق دبل هخامنش

اتاق دبل هخامنش هتل قصر مشهد، فضایی متفاوت با تم تاریخ ایران باستان دارد. نقش و نگارهای هخامنشی در همه جای اتاق از گچبری ها تا دیوارهای اتاق و تابلوها خودنمایی می کنند. رنگ ها و نورپردازی اتاق حس آرامشی را القا می کنند که با امکاناتی مانند میزکار، سینما خانواده، اینترنت رایگان، میز آرایش، یخچال مینی بار، تلفن سانترال و سرویس چای خوری کامل می شود. در حمام این واحد یک کابین دوش بزرگ مجهز به وان، لوازم بهداشتی، سشوار و سرویس بهداشتی فرنگی قرار گرفته است.

اتاق دبل قاجاریه

اتاق های دبل قاجاریه هتل قصر مشهد تجلی معماری دوران قاجار هستند که در آن رنگ آبی نقش پررنگی دارد و در پرده های اتاق به چشم می خورند. نمای چوبی دیوارها و ستون های اتاق در ترکیب با موکت های قرمز رنگ کف اتاق شکوه خاصی به فضا بخشیده اند. در چنین فضای وسیع و زیبایی یک تختخواب دبل قرار گرفته و امکاناتی چون یخچال مینی بار، میز آرایش، صندوق امانات، سینما خانواده، میز کار، تلویزیون IPTV، کمد دیواری بزرگ و حمام(سشوار، سرویس بهداشتی فرنگی و حتی تلویزیون) آن را دربرگرفته اند.

اتاق پرزیدنت ویژه

در اتاق پرزیدنت ویژه هتل قصر مشهد همه چیز به بهترین شکل در کنار هم قرار گرفته است؛ فضایی وسیع و دلباز، دکوراسیون مجلل و مدرن، یک تختخواب دونفره شیک با تزئینات و هم آیی رنگ های آبی، سبز، طلایی و سفید. امکانات اتاق هم در نوع خود جالب توجه است: یخچال مینی بار، میز آرایش، میز کار، سینما خانواده، سرویس چای خوری، سیستم آی پی تی وی و حمام بزرگی که در آن هم جکوزی و سرویس بهداشتی فرنگی به چشم می خورد و هم سشوار، لوازم بهداشتی و تلویزیون!

اتاق دبل رویال لاکچری

اتاق دبل رویال لاکچری هتل قصر مشهد همانطور که از نام آن پیداست، یک واحد لاکچری مجهز با دکوراسیون رویال و شیک است. وسعت فضای اتاق که یک تخت دونفره بزرگ در آن قرار گرفته با وجود یخچال مینی بار، میز آرایش، تلفن سانترال، سینما خانواده و سیستم آی پی تی وی همچنان دلباز است. تخت دونفره این اتاق با تزئینات و رنگ خاص خود تداعی کننده شکوه است و حمام مجهز به تلویزیون، سرویس فرنگی، سشوار و لوازم بهداشتی، آشپزخانه کوچک و تردمیل نوید اقامتی راحت را به مهمانان می دهد.

آپارتمان

آپارتمان هتل قصر مشهد یک واحد اقامتی بزرگ با اتاق خواب، نشیمن، آشپزخانه ای کوچک و حمام مجهز است. در اتاق خواب یک تخت دونفره بزرگ قرار گرفته و نشیمن نیز با مبلمان، تلویزیون آی پی تی وی، میز کار، یخچال مینی بار، چای ساز و تلفن سانترال تجهیز شده است. نورپردازی زیبا و آرامش بخش، دکوراسیون مجلل و آمیزش تمام رنگ های در فضا حس بودن در خانه را به شما القا خواهد کرد.

پرزیدنت رویال

پرزیدنت رویال یک سوئیت لوکس رویال با تمام امکانات است که شباهت زیادی با یک کاخ پادشاهی دارد. در توصیف این سوئیت باید اینگونه گفت: فضایی وسیع که یک اتاق آن با مبلمانی شیک و لوسترهایی زیبا مزین شده است. نورپردازی اتاق نشیمن و اتاق خواب، رؤیایی و آرامش بخش است. رنگ ها و نقش های دیوارها، پرده ها و مبلمان به زیباترین شکل ممکن با هم هارمونی ایجاد کرده اند. در اتاق خواب یک تخت دونفره بزرگ، تلویزیون، میز آرایش و یخچال مینی بار قرار گرفته، راهروی سوئیت شما را به اتاق ها و حمام هدایت می کند. حمام هم بزرگ و مجهز به وان، سشوار، سرویس بهداشتی فرنگی و لوازم بهداشتی است. و بالاخره اینکه سونا، جکوزی، سینما خانواده، دستگاه بازی ایکس باکس و تلفن سانترال هم در این سوئیت وجود دارد.

سوئیت 

سوئیت هتل قصر مشهد از اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه و حمام تشکیل شده است. در اتاق خواب یک تخت دونفره و یک تخت سینگل، میز آرایش و چند مبل قرار گرفته است. اتاق نشیمن نیز به میز و صندلی چهارنفره، تلویزیون، یخچال مینی بار، صندوق امانات، تلفن سانترال و چای ساز مجهز شده است. ضمن اینکه در حمام اتاق لوازم بهداشتی، وان، حوله، سشوار و سرویس بهداشتی فرنگی در دسترس است.

پرنسس روم

در پرنسس روم هتل بین المللی قصر مشهد می توانید مانند یک پرنسس اقامت کنید. تختخواب دونفره اتاق بسیار شیک و اطراف آن هم تزئین شده است، مبلمان شیک و سبز رنگ با دیوار اتاق هارمونی داشته و نورپردازی هنرمندانه به آن شکوه ویژه بخشیده است. میز آرایش، میز کار، تلویزیون آی پی تی وی، چای ساز و یک حمام مجهز به کابین دوش، حوله و لوازم بهداشتی و سرویس بهداشتی فرنگی نیز از دیگر امکانات پرنسس روم هستند.

اتاق پرزیدنت

اتاق پرزیدنت هتل بین المللی قصر مشهد در طبقه آخر قرار گرفته و دکوراسیون منحصر به فردی دارد. رنگ های یاسی، بنفش و طلایی بر دیوارها، کف و مبلمان اتاق در هم آمیخته شده اند. یک تخت دونفره شاهانه در اتاق وجود دارد و یخچال مینی بار، میز آرایش، صندوق امانات، چای ساز، سیستم آی پی تی وی و تلفن سانترال آن را در بر گرفته اند. حمام اتاق پرزیدنت نیز به سرویس بهداشتی فرنگی، سشوار و لوازم بهداشتی مجهز است.

رزرو هتل بین المللی قصر مشهد در جااینجاس

برای رزرو هتل بین المللی قصر مشهد بهتر است سراغ یک سامانه معتبر مانند جااینجاس بروید. نام هتل خود را در سایت جستجو کنید؛ از امکانات اتاق ها، جزئیات قیمت آنها، آدرس خود هتل روی نقشه و فاصله آن با مکان های مهم شهر و به خصوص حرم رضوی آگاه شوید و بعد دست به رزرو هتل بزنید. پیشنهاد ما به شما این است که از نظرات کاربران نهایت استفاده را ببرید تا با آگاهی از تجربه سایر مسافران دست به انتخاب بزنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد