کمتر کسی با این جمله مخالف است که رامسر؛ عروس شهرهای ایران است. در شهری که چهره ای به زیبایی طبیعت دارد، نمی توان انتظار میهمان را نداشت و در شهری چنین پربازدید، هتل های لوکس چیز عجیبی نیست. اما برای آنها که از هیاهوی شهر و زندگی ماشینی فرار می کنند؛ گاهی یک پنجره رو به دریا آنچنان موجب آرامش است که در بین هتل های رامسر فقط در جستجوی هتل های رو به دریا هستند. اگر شما هم از علاقه مندان به هتل های رو به دریا رامسر هستید، در خواندن این مطلب جااینجاس تردید نکنید.

بهترین هتل‌های ساحلی رامسر رو به دریا

هتل کیمیا با آلاچیق‌های تابستانه

برای علاقه مندان به هتل های همجوار دریا، هتل کیمیا رامسر از چند جهت گزینه مناسبی است. نخست اینکه هم اتاق های یک تخته رو به دریا دارد و هم دوتخته و سه تخته. دوم اینکه در واحدها یک بسته کامل از امکانات شامل بالکن، تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی، مینی بار، حمام مجهز و اینترنت رایگان پیش بینی شده است. نکته دیگر اینکه هتل؛ رستوران، سالن صبحانه خوری، کافی شاپ تابستانه و پارکینگ دارد.

در مورد امکانات هتل هم باید به آشپزخانه، تلویزیون، حمام و سرویس بهداشتی مجهز و مبلمان در اتاق ها اشاره کرد. ضمن اینکه می توانید در آلاچیق های هتل طعم متفاوتی از کافی شاپ را تجربه کنید. خوشبختانه باروژ پارکینگ اختصاصی و فروشگاه هم دارد. اگر از بابت قیمت هتل رامسر نگران هستید هم باید بگوییم که هزینه یک شب اقامت در هتل کمتر از 400 هزار تومان خواهد بود.

بهترین هتل رامسر رو به دریا

هتل لیدو؛ نوسازترینِ هتل های رامسر

مطلب هتل های رو به دریا رامسر کدامند را با معرفی یک هتل سه ستاره ادامه می دهیم: هتل لیدو که در نزدیکی پارک ساحلی رامسر گرفته است. لیدو در سال 1398 متولد شده، تازه تأسیس است و 80 اتاق دارد. البته نمای رو به دریا چیزی نیست که در تمام این 80 واحد نصیب شما شود! بعضی از اتاق های دبل، اتاق های سه تخته و سوئیت های کانکت پنج تخته اتاق هایی هستند که پنجره آنها به سوی دریا باز می شود. 

علاوه بر امکاناتی مانند اینترنت پرسرعت، تلویزیون، مبلمان، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز در واحدها؛ خدماتی مثل پارکینگ، کافی شاپ، رستوران و خشکشویی هم برای شما مهیا شده است. مهم ترین نکته شاید این باشد که تمام این امکانات و خدمات با هزینه ای مقرون به صرفه در اختیارتان قرار می گیرد. به طور مثال قیمت اتاق های دوتخته رو به دریا نزدیک به 365 هزار تومان، اتاق های سه تخته در حدود 520 هزار تومان و سوئیت های پنج نفره تقریبا 900 هزار تومان است. 

بهترین هتل ساحلی رامسر

بهترین هتل آپارتمان‌های ساحلی رامسر

هتل آپارتمان باروژ؛ شکوفه ای رو به دریا

هتل آپارتمان باروژ که در واقع یک مجموعه گردشگری است، بهترین انتخاب برای گذراندن یک تعطیلات توأم با آرامش است. باروژ 30 سوئیت اختصاصی دارد که در بلوک هایی با نام های مختلف قرار گرفته اند. اگر می خواهید سوئیت شما رو به دریا باشد و از بالکن اختصاصی آن چشم به آرامشِ آبی بیکران بدوزید، واحدهای بلوک های شکوفه و سنبل را رزرو کنید. البته قبل از هر چیز باید بدانید که برای رسیدن به واحدهای فوق باید روی پاهای خود حساب کنید و از آسانسور خبری نیست.

در مورد امکانات هتل هم باید به آشپزخانه، تلویزیون، حمام و سرویس بهداشتی مجهز و مبلمان در اتاق ها اشاره کرد. ضمن اینکه می توانید در آلاچیق های هتل طعم متفاوتی از کافی شاپ را تجربه کنید. خوشبختانه باروژ پارکینگ اختصاصی و فروشگاه هم دارد. اگر از بابت قیمت هتل رامسر نگران هستید هم باید بگوییم که هزینه یک شب اقامت در هتل کمتر از 400 هزار تومان خواهد بود.

هتل های رامسر نزدیک دریا

هتل آپارتمان کارن؛ یک هتل ساحلی خوش قیمت

یک انتخاب خوب برای آنها که دنبال یک هتل ساحلی ارزان هستند، هتل آپارتمان کارن است. کارن در ساحل دریا و یک دهکده توریستی سنتی قرار گرفته و سوئیت های یکخوابه ای با ظرفیت چهار نفر دارد که پنجره های آن رو به دریا باز می شوند. می خواهید بدانید هتل چه امکانات دیگری دارد؟ خوب؛ علاوه بر بالکنی که از با ایستادن در آن چشم هایتان به زیبایی دریا روشن می شود؛ صبحانه رایگان، صندوق امانات، اینترنت، آشپزخانه مجهز، حمام و لوازم بهداشتی هم وجود دارد.

وجود پارکینگ رایگان، تاکسی سرویس، خدمات تهیه بلیط و نگهداری کودک هم باعث شده تا علاوه بر آرامش؛ آسایش و رفاه را هم در این هتل آپارتمان تجربه کنید. اگر با تمام این تفاسیر موقع رزرو هتل رامسر، کارن را انتخاب کردید؛ بدانید که یک شب اقامت در سوئیت های رو به دریا هتل در حدود 285 هزار تومان برایتان هزینه خواهد داشت.

بهترین هتل‌های رامسر از نظر مسافران

هتل بام سبز؛ خاص و شیک

اگر مقاله طعم آفتاب کالیفرنیا در هتلی بر بام رامسر را خوانده باشید، حتما می دانید که چرا هتل بام سبز بهترین هتل رامسر است. سوئیت ها و کلبه های جنگلی این هتل که ترکیب زیبایی از رنگ و تِم هستند یعنی آماده یک اقامت متفاوت باشید. حتی اسم این سوئیت ها به اندازه کافی وسوسه انگیز است: سوئیت تایتانیک، سوئیت کاملیا یا سوئیت یاس. خیلی ها حتی سوئیت ماه عسل بام سبز را برای گذران این سفر شیرین انتخاب می کنند. اگر هم دسته جمعی سفر کنید می توانید در کلبه های جنگلی شش نفره بمانید. 

بهترین هتل رامسر کدام استامکانات؟ خوب در اتاق ها تلویزیون، یخچال، سیستم گرمایش و سرمایش و آشپزخانه وجود دارد. حمام برخی واحدها هم به وان و جکوزی مجهز است. خوشبختانه این هتل چهارستاره پارکینگ، ترانسفر، رستوران و کافی شاپ هم دارد. یک نکته دیگر اینکه اسم هتل را می توانید در لیست هتل های خاص و عجیب در ایران ببینید. 

لوکس پسند باشید یا نه؛ قیمت هتل رامسر حتما برایتان اهمیت دارد. هزینه اقامت در بام سبز حداقل 845 هزار تومان آن هم در کلبه های جنگلی دونفره است. اگر هم بخواهید در گران ترین سوئیت بمانید، باید سوئیت کوهستان با 1 میلیون و 825 هزار تومان را انتخاب کنید. 


حتما بخوانید! راهنمای رامسرگردی؛ کدام جاذبه ها را ببینیم و در کدام هتل ها بمانیم؟


هتل بزرگ پارسیان آزادی؛ از قدیمی ترین هتل‌های رامسر

رامسر یک هتل چهارستاره دیگر هم دارد که به دو دلیل شناخته شده است: یکی اینکه عضوی از خانواده بزرگ هتل های پارسیان است و دیگری امکانات هتل. هتل بزرگ پارسیان آزادی در واقع دو فاز قدیم و جدید دارد که اتاق های فاز جدید، طرفدار ان خود را دارند. سئوال اصلی اینجاست که چرا هتل آزادی در زمره هتل های محبوب رامسر قرار دارد؟

  • هتل اتاق های دوتخته و سه تخته و نیز سوئیت های دونفره و چهارتخته دارد که رو به دریا و جنگل هستند،
  • اتاق ها متنوع و مجهز هستند؛ در آنها تلویزیون، کولرگازی، حمام، صندوق امانات و سرویس فرنگی تعبیه شده،
  • هتل امکانات تفریحی مثل استخر و زمین بازی و خدمات پذیرایی مانند رستوران و کافی شاپ هم دارد،
  • خدمات رفاهی مثل پارکینگ، خودپرداز، آسانسور و حتی امکانات ویژه معلولین هم در آن مهیا شده است.

و اما آنچه برای خیلی از مهمانان مهم است، قیمت هتل است. حداقل هزینه اقامت در هتل در حدود 415 هزار تومان و متعلق به اتاق های دوتخته و حداکثر آن هم تقریبا 910 هزار تومان و از آنِ سوئیت های ویژه چهارتخته است. 

بهترین هتل رامسر کجاست

هتل کیمیا؛ رو به دریا و جنگل

زیبایی های رامسر در جنگل و دریا خلاصه نمی شود؛ اما کم نیستند آنها که هنگام رزرو هتل رامسر یک پنجره رو به دریا یا جنگل برایشان غنیمت است! هتل کیمیا هم اتاق های خود را بر این اساس دسته بندی کرده است: اتاق های یک تخته، دوتخته و سه تخته که رو به جنگل هستند؛ اتاق های یک تخته، دوتخته و سه تخته که رو به دریا هستند. این هتل که فقط 3 سال از عمر آن می گذرد، در واحدهای خود امکانات رفاهی کاملی مهیا کرده؛ از جمله تلویزیون، یخچال، مبلمان،کمد لباس، سرویس فرنگی و حمام مجهز.

بهترین هتل رامسر از نظر مردمعلاوه بر اینها، خارج از هتل هم یک مجموعه کامل از خدمات به چشم می خورد. برای مثال می توان به سالن صبحانه خوری، رستوران، کافی شاپ، پارکینگ، آسانسور، تاکسی سرویس و حتی آلاچیق هایی جذاب برای نشستن اشاره کرد. می خواهید در مورد هزینه اقامت در این هتل سه ستاره بدانید؟ قیمت ها از 305 هزار تومان شروع و به 475 هزار تومان ختم می شود. و بالاخره اینکه اتاق های رو به دریا گران تر هستند!

هتل بزرگ ارمیا؛ملکشاه سابق

آخرین هتل در مطلب لیست بهترین اقامتگاه های رامسر را اینجا ببینید، هتل ارمیا است. این هتل سه ستاره که زمانی به نام ملکشاه شناخته می شد، در چالکرود قرار گرفته که فقط 6 کیلومتر با رامسر فاصله دارد. نزدیکی به رودخانه و دریا و بهره بردن از آرامش منطقه، آن را به یکی از خوب ترین هتل های رامسر بدل کرده است. ارمیا اتاق های دوتخته، سه تخته و چهارتخته به اضافه سوئیت های دوخوابه چهارنفره و پنج تخته دارد. 

لیست بهترین هتل های رامسرهر کدام از واحدها را که رزرو کنید، از تلویزیون، یخچال، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت و سرویس بهداشتی فرنگی بهره مند خواهید شد. رستوران، کافی شاپ، صبحانه، پارکینگ و خشکشویی هم بخشی از خدمات هتل است. هر چند در مقایسه با دیگر اقامتگاه ها، نمی توان به ارمیا لقب هتل ارزان رامسر را داد؛ اما قیمت ها مقرون به صرفه به نظر می رسد. حداقل هزینه اقامت در حدود 215 هزار تومان (اتاق های دوتخته) و حداکثر 630 هزار تومان (سوئیت دوخوابه پنج تخته) است.

نکات مهم رزرو هتل در رامسر

برای رزرو ارزانترین هتل ها در شهر زیبای رامسر می توانید با مراجعه به وبسایت جااینجاس و جستجوی اقامتگاه های موجود در این شهر، امکانات و قیمت هر هتل را مورد بررسی قرار داده و سپس از طریق یک پروسه کاملا آنلاین، به رزرو هتل مورد نظرتان بپردازید. از آنجایی که شهرهای شمالی در فصل های بهار و تابستان، به یکی از شلوغ ترین مقاصد توریستی تبدیل می شوند، موکول کردن رزرو به لحظات پایانی، کار عاقلانه ای به نظر نمی رسد. علاوه بر این، اگر برای کار به این شهر سفر می کنید، حتما فاصله هتل تا ترمینال و فرودگاه رامسر را در نظر بگیرید. 

اهل سفرها، برای باخبر شدن از پیشنهادهای ویژه‌ی جااینجاس، ایمیل خود را وارد کنید.

شهر یا هتل مورد نظر یافت نشد